Ispod casti

Arianna

Buduća legenda
Banovan
Poruka
46.570
Zanima me sta mislite pod tim...

Jedna osoba mi je rekla da je za nju ispod casti da bude na fb....

to je samo primer...

Sta je za vas ispod casti i zasto bi ista bilo ispod casti....


:hvala:
 
Zanima me sta mislite pod tim...

Jedna osoba mi je rekla da je za nju ispod casti da bude na fb....

to je samo primer...

Sta je za vas ispod casti i zasto bi ista bilo ispod casti....


:hvala:

Ispod časti mi je bilo , sada je i uvek biće, da se bahćem ljudima što nemaju stid, sram, moral. Da se s takvima objašnjavam, natežem.

Takvi mi se u glavi glat vode, kao umrli, nestali. Izgubljeni. Takvi mi se gade.

Ispod mi je časti, svaki razgovor, diskusija ili polemisanje s takvima.

Ispod mi je časti, spuštati se na nivo "gospode".

:bye:
 
Spisak onoga što mi je "ispod časti " je tako veliki da me s pravom mogu držati za uobraženu osobu. Možda sam težak snob, ali ne volim da idem na besplatne manifestacije, ma koliko one bile dobre jer neću da se mešam sa "plebejcima".:roll: Na fejzbuku neću da se pojavim zato što i Sead Ciganin ima svoj profil, ispod časti mi je da gledam trećerazredne filmove, da čitam limunada literaturu, da gledam sve serije na koje se prima većin ženske populacije. Ne učlanjujem se ni u jednu partiju jer ne dam da mi mudruju budale šta i kako treba da radim i razmišljam, ispod časti mi je i sve ono što se standardno podrazumeva pod kategorijom nemorala, ispod časti mi je da se žestoko svađam sa nekim pa da se posle pomirim, ispod časti mi je da kažem predsedniku opštine "Dobar dan", uvek mu odgovaram sa "Zdravo", ispod časti mi je da pozajmljujem novac, osim ako nije kredit od banke, ispod časti mi je da padam na laskanje... ukratko, uobražena sam.
 
dok nisam imala dete, spisak ispod casti mi je bio jako dugacak
kad sam dobila dete, shvatila sam da kad bi njen zivot bio ugrozen ne bi postojala stvar koju ne bih pristala da uradim

E ovo sam zaboravila. Kad je bio ugrožen život mog deteta, prisatala sam đavolu da prodam dušu. Srećom, nije je trežio.
 
pa neko degradiranje sebe i ponistavanje smisla
to mi je više naka osnovna logika nego sam pojam časti
tipa da sedim u butiku za 12.000 ko malouman
pa ako za 192 sata mesečno ne mogu da zaradim sto evra onda stvarno...
ili u medjuljudskimodnosima da trpim nekoga samo iz straha ili da ne bih bio sam...
ili šta znam...
 
ne znam zasto je degradiranje biti na fb :aha:

- - - - - - - - - -

da radim za lopova za male pare ili prodajem maglu

da:aha:

- - - - - - - - - -

pa neko degradiranje sebe i ponistavanje smisla
to mi je više naka osnovna logika nego sam pojam časti
tipa da sedim u butiku za 12.000 ko malouman
pa ako za 192 sata mesečno ne mogu da zaradim sto evra onda stvarno...
ili u medjuljudskimodnosima da trpim nekoga samo iz straha ili da ne bih bio sam...
ili šta znam...
da da :aha:
 
Spisak onoga što mi je "ispod časti " je tako veliki da me s pravom mogu držati za uobraženu osobu. Možda sam težak snob, ali ne volim da idem na besplatne manifestacije, ma koliko one bile dobre jer neću da se mešam sa "plebejcima".:roll: Na fejzbuku neću da se pojavim zato što i Sead Ciganin ima svoj profil, ispod časti mi je da gledam trećerazredne filmove, da čitam limunada literaturu, da gledam sve serije na koje se prima većin ženske populacije. Ne učlanjujem se ni u jednu partiju jer ne dam da mi mudruju budale šta i kako treba da radim i razmišljam, ispod časti mi je i sve ono što se standardno podrazumeva pod kategorijom nemorala, ispod časti mi je da se žestoko svađam sa nekim pa da se posle pomirim, ispod časti mi je da kažem predsedniku opštine "Dobar dan", uvek mu odgovaram sa "Zdravo", ispod časti mi je da pozajmljujem novac, osim ako nije kredit od banke, ispod časti mi je da padam na laskanje... ukratko, uobražena sam.
Pa mozda i jesi uobrazena :lol:
To u vezi fb je glupo...
onda je glupo i sto si na forumu ko zna koga tu ima :lol:

Ili zasto izaci na ulicu pa tamo su cigani i tako dalje :roll:

znaci snobizam tj zrtva snobizma

takodje miriti se i oprastati je covecno i hriscanski, da ne kazem normalno

izvini za kokice :sad2:
 
Poslednja izmena:
Pa mozda i jesi uobrazena :lol:
To u vezi fb je glupo...
onda je glupo i sto si na forumu ko zna koga tu ima :lol:

Ili zasto izaci na ulicu pa tamo su cigani i tako dalje :roll:

znaci snobizam tj zrtva snobizma

takodje miriti se i oprastati je covecno i hriscanski, da ne kazem normalno

E znaš kad ću ti oprostiti što si mi rekla da sam glupa , znaš kad, na sveti nikad.:ljutko:
 

Back
Top