Mala pomoc...

sta ima veze sto je ******...to bas moze da bude interesantno...mozda i nije takva...nego joj pustili pricu...a i ovaj ga pretera...dvadeset muskaraca mesecno...ala laze...gori je od mene...hehehe...
 
AllPacino:
sta ima veze sto je ******...to bas moze da bude interesantno...mozda i nije takva...nego joj pustili pricu...a i ovaj ga pretera...dvadeset muskaraca mesecno...ala laze...gori je od mene...hehehe...

pa i meni nesto zvuci naduvan rezultat. :? ona zivi svoj zivot, sta je briga. ako ne volis cure sa iskustvom ima ih sigurno drugacijih od nje a podjednako lepih. na kraju samo ti znas koliko ti se ona svidja i koliko ti je njeno iskustvo bitno. a nasi glasovi za ili protiv...pa necemo mi posle da budemo sa njom.
 
Nego, svasta cemo ovde da vidimo na forumu... Jedni se zale sto nemaju seksa ni malo, drugi se zale (ili hvale) sto imaju i vise nego sto im treba, treci bi rado, al' su sve zene *****... i tako mi pricamo i pricamo, a pametni se yebu, uzivaju i cute... Samo zapazanje...
 
cekaj bre, nije mi jasno?ona ga salece, a i on se lozi na nju, ali se pita ima li rezona da se trudi da je skonta?
Sorry, ali dilema je malo nelogicna.U postulatu si sam sebi odgovorio-ili cist seks /uz zastitu, naravno/ ili emotivna veza.i sad pitas auditorijum sta bi ko pojedinacno uradio, odnosno zeleo bi da udjes malo dublje u to, ali ti je potreban oprost greha na blanko ako te riba namagarci.Kud svi turci....licno, verovatno bih se potrudio da se i ja upisem na listu strelaca, ali kako nisam u tvojoj situaciji nemogu te objektivno posavetovati.U zivotu se i nisam proslavio slicnim poduhvatima, ali da mi je pamet ova onda...
 
Hajde ja kao matorka nesto da izjavim. :)) Svako radi ono sto mu se hoce,zensko sam ( valjda :)) Zeni ne pise na celu sa koliko njih je spavala. Los glas je samo los glas ne mora da bude istina. Upoznaj je.....
 
ZalePniCa:
Evo i ja sam se registrovao, i zeli sam sebi i svima vama prijatan relax na forumu u buduce :)...
Imam jedam mali problemcic:
Jedna tako receno a malo i mozda previse strogo "fuxa" se lepi za mene i ja za nju, vidim ja na njoj da ona oce da bude samnom ja naravno neznam da li da udjem u vezu s njom, ona je sve ok. Privlacna, dobra riba, zgodna, mastovita za razne stvari itd... Ali sto mi se nesvidja kod nje: ona menja momke u mesec dana barem 15 do 20 puta :evil: Moze se reci da je mala sponzorusica okorela. A kako izgleda svako bi pozeleo da bude snjom makar jadan tren takorje i ja bi to voleo, ali problem mi je zbog toda sto toliko cesto ih menja "ko gace"... Neznam vredi li je skontati?
A tu sve spadaju moji drugari itd... pa mi malo neprijatno zbog njih, ko zna sta ce vec reci itd...
Sta vi mislite?

Sto si ti lud covek!

Oces ti da je zenis? Ne? E pa onda je krsni, i to onako kako dolikuje ribi koja je bila sa gomilom tipova, i posle toga je zaboravi. Verovatno se se ona time i jos vise napaliti pa ce hteti jos, i eto mozda ti se posreci jos koji put! :wink:

Ako ti nesto znaci i ja sam iz NS znam dobro o cemu picas, a sto se tice drustva kakav je tu problem?

Mislis zezace te sto si opalio neku tamo dr..lju? Ma samo ti uradi kako ti ja kazem :wink: .
 
Aha... BDSM... zabrinjavas me Dejane :lol: ...
Ne skodi ako je u pravom momentu, al' pazi samo da ne dodje iznad vrata, inace mozes osetiti kako se osecao onaj jadnik kome je Tajson otkinuo uvo u tom zanosu milovanja golih znojavih tela :lol:

Pamet u glavu, skafander na sebe! :D
 
Incognito:
Aha... BDSM... zabrinjavas me Dejane :lol: ...
Ne skodi ako je u pravom momentu, al' pazi samo da ne dodje iznad vrata, inace mozes osetiti kako se osecao onaj jadnik kome je Tajson otkinuo uvo u tom zanosu milovanja golih znojavih tela :lol:

Pamet u glavu, skafander na sebe! :D
hehehehe... taman da dobijem postedu u civilnom 8) .... jos ako se desi na putu od/do posla eto i parice od osiguranja :P

cool 8)

PS. a mogu i da lazem kako sam naleteo na Mladicevo obezbedjenje pa postanem medijski exponirana osoba :roll:
 
Devilishgirl:
slobodno vi pricajte..ne ulazim ja u te muske razgovore..slatki ste :)

A ne, ne, ne... ja nisam sladak... svi vole da jedu slatko, a kako vidim ti volis da grizes pa ja ne bih da rizikujem...

Ipak bih da zadrzim svoje vratne zile, bicepse, ramena, i, pa da, bubrege... Stavljam ja skafander preventive radi :lol:
 
Aleksej_BASO:
mackica ns:
'Ajde majke ti sad reci ko je ta :idea:
Ako ih izmenja 15 za mesec dana, mora ceo grad da je zna; a ja sam jako radoznala 8) :oops:

Jo ajd majke ti, i mene kopka, da to nije ona mala plava guzata iz mileve maric, dragana!?
36_11_6.gif
 

Back
Top