Vesna Dolonc

GiT

Elita
Poruka
20.035
Plasmanom u treće kolo Vimbldona ova naša mlada teniserka zaslužila je temu na ovom forumu. Način na koji je pobjedila Jelenu Janković budi mi optimizam da će dobiti i Flipkens i plasirati se u četvrto kolo Vimbldona. Njena igra mi se jako sviđa, igra dosta ofanzivno, ali kad je njen dan ne pravi puno grešaka Kao Jovanovski i Ivanović. Trenutno je na 97. mjestu WTA liste.
 
Тема већ постоји,али свакако се слажем да вреди помена њен пласаман у 3.коло. ;) Молим модерацију да ово придода већ постојећој теми. :super:
 
Sutra singliram da Dolonc dobija Flipkens, pa ćemo onda vidjeti ko je u pravu.

Teško će dobiti Flipkens, opasna je to igračica nije to Jelena Janković :lol:
Mada njoj je veliki uspeh i ovo 3.kolo na Wimbldonu, otišla je najdalje od svih naših teniserki, i to je uspeh i vredno pomena ;)
Skočiće na listi posle Wimbldona pa će porasti i samopouzdanje :D
 
Teško će dobiti Flipkens, opasna je to igračica nije to Jelena Janković :lol:
Mada njoj je veliki uspeh i ovo 3.kolo na Wimbldonu, otišla je najdalje od svih naših teniserki, i to je uspeh i vredno pomena ;)
Skočiće na listi posle Wimbldona pa će porasti i samopouzdanje :D

Gledao sam dio meča Dolonc - Janković (jer je istovremeno igrao Rodžer) i čitav meč Flipkens - Jovanovski. Nemam sad vremena za širu elaboraciju, ali stekao sam dojam da Vesna može dobiti Belgijanku. :D
 
Gledao sam dio meča Dolonc - Janković (jer je istovremeno igrao Rodžer) i čitav meč Flipkens - Jovanovski. Nemam sad vremena za širu elaboraciju, ali stekao sam dojam da Vesna može dobiti Belgijanku. :D
Moguće šta znam, ne pratim nešto ženski tenis jer je živi smor :lol:
No, ta Belgijanka nikada nije otišla dalje od 3.kola na Wimbldonu...nadamo se da neće ni sada :D
Ali, ali, ali...nemoj da te prevari pobeda nad Jelenom Janković...Jelena Janković je "žnj" teniserka na travi...rekoh ja pre početka "WB" da joj je 2.kolo vrh'! :D
 
Jovanovski je sama sebe pobjedila, imala je bruku neiznuđenih grešaka. A Belgijanka skoro bez vinera, samo je vraćala lopticu u teren. Ako Dolonc odigra kao juče optimista sam. :D
 
Dolonc je izgubila od Flipkens. Vesna je igrala mnogo bolje nego što to rezultat pokazuje. Belgijanka je bolje servirala i Vesna je napravila dosta greški iz forhend paralele.

Samo tako nastavi Vesna, treće kolo Vimbldona je veliki uspjeh! :D
 

Back
Top