XIII gimnazija

Trinaesta je definitvno najteza skola u Beogradu,mozda je bolje da upises neku laksu skolu.Idem u tu skolu vec dve godine i svaki put se pokajem sto sam upisao tu skolu,jer je pritisak koji vrse profesori na nas prevelik.Tamo oni koji su bili vukovcii i odlikasi zavrsavaju kao vrlo dobri i dobri i jos padaju na popravni,sto mislim da je vrlo ponizavajuce za nas,posebno za one koji imaju radnu naviku.Profesori su dosta strogi i subjektivni a kriterijum je previsok,jer svaki profesor misli da je njegov predmet najvazniji,pa ce insistirati na njemu,na bilo kojem smeru.Mozes da upises prirodni smer ali da se ubijes uceci istoriju,ili da upises drustveni i da se ubijes uceci fiziku.Naravno,tu su i profesori koji stvarno imaju razumevanja,poput Ljilje(latinski),Skundre(muzicko),Mire Zivovic(geografija),Kate(srpski).
I da dodam,ta skola gura one koji je upisu u depresiju i one koji se dobro snalaze i oni koji se lose snalaze,jer mnogi od njih nisu navikli na neuspehe.
I ne slusaj one koji ti govore da je laka,da je dovoljno samo uciti,to su lazi.
 
Da....znam da je preteska, ali ipak sam je stavila kao prvu zelju, prirodni smer.Nisam oduvek 5.00 tako da nemam neki trip da tako mora da se nastavi...odnosno znam da nece! Zelim da je upisem zato sto mi je to dobra priprema za fax! Hvala svakako na savetu!
 
Upisah tu nesrecnu skolu pre dve godine, mada moram da priznam da mi je primetno skratila zivot, bez razmisljanja bih je opet upisala da mogu. :)
Skola jeste teska, profesori zahtevni, ali nije li tako u svakoj gimnaziji? Pored toga, profesori i svi zaposleni u Trinaestoj se trude da ucenici iz te skole izadju kao intelektuaci i stalno priredjuju brojne vannastavne aktivnosti kakvih nema u drugim skolama. Nemoj da te plase tim pricama da je preteska i da tamo jedu malu decu (znam sta su meni sve napricali :D), ako redovno ucis i imas radne navike (ako ih i nemas, ovde ces ih steci) mozes bez problema da budes odlicna, pogotovo zato sto ces se naci u okruzenju bivsih vukovaca koji su dosli sa namerom da odrze taj prosek, pa ce te to povuci da das sve od sebe. :)
Samo je potrebno malo vremena da se uhodas, vidis koji profesor sta trazi, ima svakakvih cudaka tamo, videces vec.
Sta jos da ti kazem, srecno! :)
 
Upisah tu nesrecnu skolu pre dve godine, mada moram da priznam da mi je primetno skratila zivot, bez razmisljanja bih je opet upisala da mogu. :)
Skola jeste teska, profesori zahtevni, ali nije li tako u svakoj gimnaziji? Pored toga, profesori i svi zaposleni u Trinaestoj se trude da ucenici iz te skole izadju kao intelektuaci i stalno priredjuju brojne vannastavne aktivnosti kakvih nema u drugim skolama. Nemoj da te plase tim pricama da je preteska i da tamo jedu malu decu (znam sta su meni sve napricali :D), ako redovno ucis i imas radne navike (ako ih i nemas, ovde ces ih steci) mozes bez problema da budes odlicna, pogotovo zato sto ces se naci u okruzenju bivsih vukovaca koji su dosli sa namerom da odrze taj prosek, pa ce te to povuci da das sve od sebe. :)
Samo je potrebno malo vremena da se uhodas, vidis koji profesor sta trazi, ima svakakvih cudaka tamo, videces vec.
Sta jos da ti kazem, srecno! :)

Hvalaa...upala sam u 13. prirodni smer...:-) znam da je tezi, ali vise volim prirodne nauke. Valjda cu se snaci sa profesorima...:-)
Jel jos neko upisao XIII gimnaziju?
 
I ja idem u tu gimnaziju vec 3g. , i mogu ti reci da traze,
ali ne ne znam koliko, ako imas radnu naviku to ti nece biti problem,
mislim u svakoj gimnaziji mora da se podjednako uci.Uzivaj!
 

Back
Top