Зашто нема протеста због кризе?

gost 159032

Veoma poznat
Poruka
12.404
http://www.dnevnik.rs/ekonomija/putarima-zabranjeno-da-blokiraju-autoput

Упркос сугестији Републичког одбора синдиката путара да се штрајк не радикализује, нека предузећа су планирала да блокирају аутопут, међутим, полиција је интервенисала и то спречила. Тако су, на пример, радници новосадске фирме „Војводинапут–Бачкапут” остали у кругу предузећа јер нису могли да изађу изван капије.

До сада није било озбиљних резова у трошковима, нити покушаја исплате/наплате дуговања како за изведене радове, тако и за порез.

Сада су почели са тим и људи прете блокадама путева...
 
http://www.dnevnik.rs/ekonomija/putarima-zabranjeno-da-blokiraju-autoput



До сада није било озбиљних резова у трошковима, нити покушаја исплате/наплате дуговања како за изведене радове, тако и за порез.

Сада су почели са тим и људи прете блокадама путева...

Ljudi su se umorili od svega.Sad su prioriteti posao,kuca,malo igranja sa decom ,ko ima decu,i opet posao.
Ono,sto je zaposleno ne gubi im se posao,ovi sto nemaju posao traze posao,ne frku
 
Ljudi su se umorili od svega.Sad su prioriteti posao,kuca,malo igranja sa decom ,ko ima decu,i opet posao.
Ono,sto je zaposleno ne gubi im se posao,ovi sto nemaju posao traze posao,ne frku
Свих 26 путарских предузећа у Републици је ступило у тихи штрајк због тешке финансијске ситуације у којој су се нашли јер су због неисплаћених дугова за изведене радове и смањених средстава за одржавање путева готово све фирме у блокади. Новца за планиране радове нема па прете откази за 10.000 запослених, што би имало несагледиве последице и за њихове породице али и за безбедност у саобраћају.
Овде и јесу у питању радна места.
Уводе се мере штедње и неко ће изгубити посао, смањење плата у јавном сектору је почело још раније.
 
Da znas da ima neke istine u tome...
Siromasne ,gladne, glupe,ogranicene, seljacine....
Sve dok ih filuju sa takvom ''Zabavom'' i uveseljavaju
protesta biti nece...

Da je bar neka zabava to je kic najgore vrste.

- - - - - - - - - -

kao covek i putar mogu da kazem da se zna kako se bori za svoja prava i svoje pare. kao traktoristi onomad.

ali sve je stvar odluke kad i dokle ici.

ako ne ovih dana, svejedno samo se odlaze

mi nismo dos ili otpor da rusimo sistem za tudje babe zdravlje

Mozda bi valjalo da ga srusimo zarad sebe.
 
Da je bar neka zabava to je kic najgore vrste.

- - - - - - - - - -



Mozda bi valjalo da ga srusimo zarad sebe.

ovu vlast ocancki zele da sruse ds spo i ldp. jel to zelis? ja ne

ako treba da ostanem bez posla samo oni da se ne vrate - ok. pu, pu, pu

- - - - - - - - - -

Da znas da ima neke istine u tome...
Siromasne ,gladne, glupe,ogranicene, seljacine....
Sve dok ih filuju sa takvom ''Zabavom'' i uveseljavaju
protesta biti nece...

ja koliko znam takvi su gledaoci b92. i naravno nesposobni osim za da seru i pljackaju
 
ovu vlast ocancki zele da sruse ds spo i ldp. jel to zelis? ja ne

ako treba da ostanem bez posla samo oni da se ne vrate - ok. pu, pu, pu

- - - - - - - - - -


A sa ovima cemo se usreciti,nema sta.Sve same postenjacine.Nije mi samo jasno kako ovi mogu biti bolji od DS-a kada su u koaliciji sa Bogoljubom Karicem prepostenim biznismenom.

nisam ja osoba koja brani ovu vlast

ali sve nase nesrece poticu od one ideologije i one vlasti

resenje? ja ga ne vidim sa danasnjim sazivom, niko od njih
 
Ne vredi protestovati , skines onu trojku izdajnika sa vlasti , doce neki isti ili jos gori ... Tuzno je sto ne postoji osoba u Srbiji koja bi radila u interesu Srbije .

Mozda postoji recimo DVERI su nova stranka mogli bi njih da probamo kao vlast.Kada Srbi ne budu birali politicare iz 90-tih godina(A ta trojka izdajnika je upravo iz 90-tih),onda ce mozda biti malo bolje,u svakom slucaju vlast treba cesce menjati pogotovo ako ne valja.A ova trenutna vlast dokazano ne valja,ono sto je DS rasturao 4 godine ovi su rasturili za 1 godinu(Oborili sve rekorde).
 
Mozda postoji recimo DVERI su nova stranka mogli bi njih da probamo kao vlast.Kada Srbi ne budu birali politicare iz 90-tih godina(A ta trojka izdajnika je upravo iz 90-tih),onda ce mozda biti malo bolje,u svakom slucaju vlast treba cesce menjati pogotovo ako ne valja.A ova trenutna vlast dokazano ne valja,ono sto je DS rasturao 4 godine ovi su rasturili za 1 godinu(Oborili sve rekorde).

ne slazem se oko slikovitog opisa

ds nas je vodio do provalije i skocio

ovi su dosli kada se vec nalazimo u padu u provaliju

nije isto. i nije lepo da se (ne)odgovornost ds-a olako prenebegava
 
nisam ja osoba koja brani ovu vlast

ali sve nase nesrece poticu od one ideologije i one vlasti

resenje? ja ga ne vidim sa danasnjim sazivom, niko od njih

Svako ko preuzme vlast u Srbiji ima pricu koja glasi:Za sve sto ne valja kriva je prethodna vlast.Ako resenje nije u sadasnjem sazivu onda ga treba menjati.Ako su ovi ispusene mustikle(A jesu),ima i novih partija na politickoj sceni pa bi valjalo i njih probati,umesto sto se stalno vrte ista lica i isti lopovi na televiziji.
 
ne slazem se oko slikovitog opisa

ds nas je vodio do provalije i skocio

ovi su dosli kada se vec nalazimo u padu u provaliju

nije isto. i nije lepo da se (ne)odgovornost ds-a olako prenebegava

Za mene je DS deo istorije(Lopovske naravno).Kada su ovi preuzeli vlast oni su odgovorni,tu nema vise price kriv ovaj ili onaj (Tito,Milosevic,itd),nego resi probleme naroda ako si sposoban,ako nisi skloni se i daj nekom drugom.
 
Svako ko preuzme vlast u Srbiji ima pricu koja glasi:Za sve sto ne valja kriva je prethodna vlast.Ako resenje nije u sadasnjem sazivu onda ga treba menjati.Ako su ovi ispusene mustikle(A jesu),ima i novih partija na politickoj sceni pa bi valjalo i njih probati,umesto sto se stalno vrte ista lica i isti lopovi na televiziji.

Да, али ови претходни су заиста све одрадили - све што су могли продали су, све чега су стигли одрекли су се, све чега су се дохватили уништили су.
Овима су остале само "техникалије" да позавршавају, што ни њих не ослобађа кривице.
 
Poslednja izmena:
Да, али ови претходни су заиста све одрадили - све што су могли продали су, све чега су стигли одрекли су се, све чега су се дохватили уништили су.
Овима су остале само "техникалије" да позавршавају, што ни њих не ослобађа кривице.

Ostalo je i ovima dosta toga(Telekom,aerodrom...)inace se ne bi borili da ostanu na vlasti.Osim toga kad prodaju tehnikalije,ostaje im da prodaju zemljiste sto Vucic vec uveliko radi i daje ga seicima.
 

Back
Top