Svastojeb

Imate li kriterijume ispod kojih ne idete ili pokusavate na vise frontova pa gde upali, a da vam pri tom nije bitno s kim tj. kakav je taj neko koji je pristao?

Dok sam jos bila slobodna da odlucujem s'kim cu da se kresnem,a s'kim ni u ludilu,jasno da sam imala odredjene kriterijume od kojih sam retko(samo u slucaju preke potrebe)mozda malo odstupala,mada to nemi posmatrac ne bi nikada ni primetio.I dalje imam iste kriterijume,samo mi fali sloboda (u glavi valjda) da ih i dalje ispunjavam.
Ili si ti mozda mislila na vezu kao vezu ili samo na seks?
Ne vazno,odgovor je isti.
 
@TEMA: Zene koje su se meni dopadale su bile potpuno razlicite sa stanovista fizickog izgleda, tako da se moze reci da nemam neki odredjeni tip zena na koji reagujem. Jedino to mogu da kazem. Pricu o kriterijumima prepustam mladjima, u ovim mojim godinama kriterijumi su besmisleni i nerealni, ako su uopste opstali do sad.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A bilo je i vise riba, sto nije nezanemarljivo u kontekstu same teme. :D

@TEMA: Zene koje su se meni dopadale su bile potpuno razlicite sa stanovista fizickog izgleda, tako da se moze reci da nemam neki odredjeni tip zena na koji reagujem. Jedino to mogu da kazem. Pricu o kriterijumima prepustam mladjima, u ovim mojim godinama kriterijumi su besmisleni i nerealni, ako su uopste opstali do sad.

bitno je da su ti se dopadale, nisam ni rekla da je kriterijum to da mora da izgleda po nekom obrascu, kao ni to da je bitan samo fizicki izgled...vise je pitanje to da li bi bio sa nekom koja ti se ne dopada uopste, ali eto, zagoreo si pa ne mislis glavom vec...znas cime :lol:
 
bitno je da su ti se dopadale, nisam ni rekla da je kriterijum to da mora da izgleda po nekom obrascu, kao ni to da je bitan samo fizicki izgled...vise je pitanje to da li bi bio sa nekom koja ti se ne dopada uopste, ali eto, zagoreo si pa ne mislis glavom vec...znas cime :lol:

Ne, njemu ne prepustam kontrolu nikad. :D Shalim se, ali lepo rekoh bolje da pricaju mladji koji bi mogli i "'ticu u letu", meni on ne reaguje ni na bomba cure, na krtinu koja je svuda oko nas, da bi on radio ja moram da se napalim i pozelim tetu koja mi se po nekom osnovu dopadne, tako da kriterijumi postoje. Jedini izuzetak je ona nemacka teniserka Petkovicka, zbog te male mi je erekcija zagarantovana, i ne moze se kontrolisati, njen seksepil je jaci od mene.
 
Ja stalno pokušavam da izgradim kriterijume, al' mi nikako ne ide :aha:

Često kažem sebi "šta radiš ovo, dal si normalan?!", zakunem se samom sebi da "od ponedeljka neću više" (to je k'o kad student čvrsto reši da od ponedeljka kreće da uči).

Ali onda... evo samo da prodje vikend... :mrgreen:
 
Imate li kriterijume ispod kojih ne idete ili pokusavate na vise frontova pa gde upali, a da vam pri tom nije bitno s kim tj. kakav je taj neko koji je pristao?

Nemam nikakve kriterijume, ali ovakve ipak izbegavam: :D

7302_629418173754606_839016082_n.jpg
 
trudim se bas ono da gledam u pasulj kakve su ribe u dusi i bas se moze videti za par sati kakve su dal ih treba iebati,al mi sve uvale neki lanjski tetovac majku im
 
Имам критеријуме... Битно је да ми се диже на њу, да ме не пита како сам, шта има, шта радим, где идем, што ово што оно, да ме не смара, да није хистерични дебил, да нема неку болештину... Итд итд... Има тога... Да се редовно депилира и да не воња на хијене.
 
Imate li kriterijume ispod kojih ne idete ili pokusavate na vise frontova pa gde upali, a da vam pri tom nije bitno s kim tj. kakav je taj neko koji je pristao?

Imam stroge kriterijume i uvek sam ih i imala, sve mi je bitno, zato i naglasavam da se retko srecu sasvim kompatibilne osobe ne samo za vezu nego i za kres/sex, sta li...zato je velika sreca i naci takvu osobu, a onda sledi uzivancija : ))
 
dok nepopijete dva tri piFa

tad vam svijet postaje lijep i imate krila andjela

dakle.............
ljudi svašta čine kad su umanjene svesti...
mada, ja lično nikad ne pijem toliko da se pogubim, tako da i tad iam kriterijume...
doduše oni su malko spali i računam da je to s godinama, al eto...iam neke kriterijume i dalje...
 
Imate li kriterijume ispod kojih ne idete ili pokusavate na vise frontova pa gde upali, a da vam pri tom nije bitno s kim tj. kakav je taj neko koji je pristao?

Imam stav. Integritet. I princip. To sam što jesam. Uzmi ili ostavi.

A, to šta drugi rade...Njima na čast.

Ja nisam to. Nikada bila, nikada i neću. Ne bila nikad sretna. Po toj ceni, nikada.

Kakav je taj neko ko im pristane pitate..ha, ha, ha...ni taj neko nije bolji, ondaK. :mrgreen:

Jednaki su. :lol:

:bye:
 

Back
Top