Marihuana i vernici?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pravedan

Iskusan
Poruka
5.686
Budimo realni, ali i iskreni.

Da li je Bog stvorio sve? (prema nekima jeste, jel tako?)
Da li je Bog stvorio biljke? (-//-)
Da li je Bog stvorio biljku kanabis? (-//-)
Da li je to prirodna biljka? (-//-)
Da li leci rak ta biljka? (-//-)
Da li opusta> (-//-)
Da li potstice agresiju? ( ne, jer je njeno dejstvo opustajuce, za razliku od aklohola)

ZASTO JE NE KONZUMIRATI ONDA?

SAMO NEMOJTE MOLIM VAS DA POCNETE SA "jer je to greh" ili "u Bibliji ne pise da je Bog rekao da mozemo da koristimo".
 
Pravoslavni narkoman. :hahaha:

Nisam pravoslavac (:

Nisam ni narkoman. Cak i da pusim marihuanu nisam narkoman jer ona nije droga. Nisi ti kriv sto mislis da je to droga jer si izmanipulisan (:

Zasto idu one price, od toga se pocinje i posle jace i jace? To je laz ja ti svesno to govorim.

To je propaganda koja se siri i ljudi sa neznanjem pocinju da veruju.

Zasto se ne legalizuje? Zato sto bi se smanjio broj kriminalnih radnji, drzava bi imala manje finansijkog dobitka, itd...

Pogledaj Bob Marlija. Covek je bio pozitivan. Pogledaj danasnje muzicke zvezde koje su na koksu ili na alkogolu, ISTO JE ? (:
 
Ako moderatori smatraju da ova tema utice na to da navlaci "vernike" na marihuanu neka je zakljucaju! (:

Ja samo iznosim cinjenice!

Pravedno je da su alkohol i cigare (koji su stetniji ) legalizovani a da marihuana (koja cak ima i lekovita svojstva) nelegalna?!

BUDIMO ISKRENI! (:
 
Marihuana je opijat,znaci to je isto kao i kad se nasikas posteno u gradu,ja ne vidim poentu toga uopste jer je prilicno skup hobi.
600 dindzi je previse,za to mogu da popijem 5-6 piva i da mi bude dovoljno,a efekat isti.
 
Marihuana je opijat,znaci to je isto kao i kad se nasikas posteno u gradu,ja ne vidim poentu toga uopste jer je prilicno skup hobi.
600 dindzi je previse,za to mogu da popijem 5-6 piva i da mi bude dovoljno,a efekat isti.

Jel si probao pa znas da je isto kao kad se "nasikas"?! (:

Ne vidis poentu jer je skup sport? Da je jeftin video bi poentu?! (:

Slusaj lika sto kaze da je efekat isti!:klap:

Zasto je alkohol legalan a marihuana nije po tebi?
 
Ako moderatori smatraju da ova tema utice na to da navlaci "vernike" na marihuanu neka je zakljucaju! (:

Ja samo iznosim cinjenice!

Pravedno je da su alkohol i cigare (koji su stetniji ) legalizovani a da marihuana (koja cak ima i lekovita svojstva) nelegalna?!

BUDIMO ISKRENI! (:
Negdje si mozda i u pravu . Gledao sam dokumentarnu emisiju o jednom narodu na Andima .
Zvacu marihuanu i totalno su neagresivni .Svaki od njih nosi torbicu sa tom biljkom , a zvacu svi .
 
Negdje si mozda i u pravu . Gledao sam dokumentarnu emisiju o jednom narodu na Andima .
Zvacu marihuanu i totalno su neagresivni .Svaki od njih nosi torbicu sa tom biljkom , a zvacu svi .

Postoji cak i religija pod imenom "Rastafarijanstvo".
Verovatno si cuo za Bob Marlija.
Pre nego sto je postao "pravoslavac" bio je pripadnik te religije.
Oni konzumiraju marihuanu u religiozne svrhe!
Ima dosta primera gde odredjena plemena konzumiraju... Nijedan slucaj nije zabelezen da je neko umro od "predoziranja" marihuane, jer je to ne moguce.
Cak i leci ta biljka.
Alkohol koji je uzrog skoro svim tucama po srbiji (na diskoteke mislim) je legalan i svi mogu da kupuju.
Marihuana smiruje i opusta, i jos je biljka. Ali NE, ona je "opasna" i ona je zbog toga nelegalna!
 
Ako moderatori smatraju da ova tema utice na to da navlaci "vernike" na marihuanu neka je zakljucaju! (:

Ja samo iznosim cinjenice!

Pravedno je da su alkohol i cigare (koji su stetniji ) legalizovani a da marihuana (koja cak ima i lekovita svojstva) nelegalna?!

BUDIMO ISKRENI! (:

бураз закон је такав какав је марихуана спада у дрогу цигаре и алкохол не, оснуј странку или иди код чеде дођи на власт и живело бело

а што не отвориш тему о пицајзлама и њих је бог створио :D

мислим стварно све има везе са религијом
 
Ladno ljudi misle da je marihuana losa...
Gde ste vernici?
Znaci Bog je stvorio biljku kanabis bez razloga?
Znaci po vama je Bog stvorio drogu?
Znaci po vama je prihvatljivo da se pije i pusi a marihuana nije?!

P.S.
Sale, bicu predsednik KAD-TAD, i svakog predstavnika drzave cu ugostiti u posebnoj prostoriji sa masom jointa (onako na tacni). Dozvolicu svakome da sadi koliko zeli, i bice mira u zemlji!

Sta ti jeeeee (:

- - - - - - - - - -

Cak i u Bibliji pise da se moze piti (vino) ali da se ne preteruje!

DOKAZANO JE DA JE ALKOHOL STETNIJI OD MARIHUANE! :dontunderstand:
 
Kakve veze ima ljudska glupost sa vernicima? Glup si ako nešto loše radiš, bez obzira u šta veruješ. Bog nam je dao izbor, pa tako neko uništava svoje telo, neko ne.

Ljudksa glupost????

Hvala ti sto si me prosvetlio i sto si mi otvorio oci da znam da je MARIHUANA "losa" i sto si me prosvetlio da znam da mi marihuana "unistava" telo jer sam bio u zabludi da ona leci!!! :hahaha:
 
Ladno ljudi misle da je marihuana losa...
Gde ste vernici?
Znaci Bog je stvorio biljku kanabis bez razloga?
Znaci po vama je Bog stvorio drogu?
Znaci po vama je prihvatljivo da se pije i pusi a marihuana nije?!

P.S.
Sale, bicu predsednik KAD-TAD, i svakog predstavnika drzave cu ugostiti u posebnoj prostoriji sa masom jointa (onako na tacni). Dozvolicu svakome da sadi koliko zeli, i bice mira u zemlji!

Sta ti jeeeee (:

- - - - - - - - - -

Cak i u Bibliji pise da se moze piti (vino) ali da se ne preteruje!

DOKAZANO JE DA JE ALKOHOL STETNIJI OD MARIHUANE! :dontunderstand:

pis-braco-indijanci.jpg
 
Ti si ko one babe sto pricaju "to je droga" itd...

Sta bi bilo ako bi ti ja nasao stih u Bibliji gde se spominje list kanabisa u pozitivnom smislu ( ali u izvornom znacenju, a ne u savremenim prevodima)???

Ustavi, ostani da zivis u ubedjenju a ako te zanima gde je to u Bibliji, procitaj Bibliju na hebrajskom ali i Novi Zavet na starogrckom!

- - - - - - - - - -

*Stari Zavet
 
Nisam pravoslavac (:

Nisam ni narkoman. Cak i da pusim marihuanu nisam narkoman jer ona nije droga. Nisi ti kriv sto mislis da je to droga jer si izmanipulisan (:

Ma šta kaza...Možda nisi znao da postoji Lista opojnih droga i psihotropnih supstanci...E vidiš, na toj listi izmedju svega ostalog nalazi se i Marihuana. A da li znaš šta to znači...To znači da ako ti milicija u tvom posedu pronadje Marihuanu sledi ti hapšenje i krivična prijava za krivično delo iz ....člana 246 KZS

I baš bih voleo da vidim kako bi to to organima gonjenja i nadležnom sudu objasnio da su oni izmanipulisani u slučaju da ti pronadju recimo 100 grama marihuane...
 
Ma šta kaza...Možda nisi znao da postoji Lista opojnih droga i psihotropnih supstanci...E vidiš, na toj listi izmedju svega ostalog nalazi se i Marihuana. A da li znaš šta to znači...To znači da ako ti milicija u tvom posedu pronadje Marihuanu sledi ti hapšenje i krivična prijava za krivično delo iz ....člana 246 KZS

I baš bih voleo da vidim kako bi to to organima gonjenja i nadležnom sudu objasnio da su oni izmanipulisani u slučaju da ti pronadju recimo 100 grama marihuane...

:hahaha:

ова тема под кључ монументално:D
 
Ma šta kaza...Možda nisi znao da postoji Lista opojnih droga i psihotropnih supstanci...E vidiš, na toj listi izmedju svega ostalog nalazi se i Marihuana. A da li znaš šta to znači...To znači da ako ti milicija u tvom posedu pronadje Marihuanu sledi ti hapšenje i krivična prijava za krivično delo iz ....člana 246 KZS

I baš bih voleo da vidim kako bi to to organima gonjenja i nadležnom sudu objasnio da su oni izmanipulisani u slučaju da ti pronadju recimo 100 grama marihuane...

Da li znas da u kofi sopu u amterdamu mogu pored policajaca da pusim ili sa njima ako i oni puse?!
Upravo to zelim da kazem da clan 246 KZS treba ukinuti, jer je DRZAVA ta koja saradjuje sa narko dilerima i koja uzima procenat. Oni kao zaplene a ustvari samo uzmu od onih sitnih dilera i onda opet sve ispocetka, svojim ljudima raspodele a prijave da su uzeli toliko i toliko, a ostalo izmedju sebe provere. Veruj ti meni...
Zato im i ne odgovara da se legalizuje!
Kada bi se legalizovalo dileri ne bi postojali i samim tim drzava ne bi imala korist. Isto tako smanjio bi se broj kriminalnih radnji jer bi bilo dostupno svakome i mnogi bi poceli da konzumiraju!
Takodje da li znas da postoji mnogo slucajeva da je ta psihoaktivna supstanca izlecila ljude od raka?!
 
dolazi djanki na zurku i trazi vutru..cima se tamo ovamo svi ljudi kazi ako ti treba idi kod marlija.....ide one tako i nabasa na marlija....ono lik dizelas,kozna jakna,kratko osisan.....pazari bata gudru al ga opet iritiralo kako bre ovaj marli..veze nema s njime....
pita ga je li bato a sto tebe zovu marli ,mislim ono ne licite uopste....on kaze pa cale mi limar......:hahaha:

- - - - - - - - - -

jedino da se legalizuje u medicinske svrhe kao lek za smirenje......umesto bendzosa......sve ostalo bi imalo katastrofalne posledice.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top