Marihuana i vernici?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dolazi djanki na zurku i trazi vutru..cima se tamo ovamo svi ljudi kazi ako ti treba idi kod marlija.....ide one tako i nabasa na marlija....ono lik dizelas,kozna jakna,kratko osisan.....pazari bata gudru al ga opet iritiralo kako bre ovaj marli..veze nema s njime....
pita ga je li bato a sto tebe zovu marli ,mislim ono ne licite uopste....on kaze pa cale mi limar......:hahaha:

- - - - - - - - - -

jedino da se legalizuje u medicinske svrhe kao lek za smirenje......umesto bendzosa......sve ostalo bi imalo katastrofalne posledice.......


Samo za medicinske svrhe , naravno!

- - - - - - - - - -

mozda covek ima biznis plan..spremno polje sve....biljke zasadjene..samo mu fali legalizacija i da krene biznis..opasan ovaj pravedni dete mu ebem.......:hahaha:

hahahhahahah, sta je sa mislima tebraaaaa ? (:

- - - - - - - - - -

i pravedni marihuana unistava mozdane celije......a bob marli je pusio ko lud pa je umro od raka u 30 i kusur godina.....veze to s mozgom nema

Naravno, ne treba preterivati u nicemu!!!

Povremeno u medicindke svrhe da.

Postoje i slucajevi gde se marihuana koristila u lecenju raka i gde se izlecio rak! (:
 
Da li znas da u kofi sopu u amterdamu mogu pored policajaca da pusim ili sa njima ako i oni puse?!
Upravo to zelim da kazem da clan 246 KZS treba ukinuti, jer je DRZAVA ta koja saradjuje sa narko dilerima i koja uzima procenat. Oni kao zaplene a ustvari samo uzmu od onih sitnih dilera i onda opet sve ispocetka, svojim ljudima raspodele a prijave da su uzeli toliko i toliko, a ostalo izmedju sebe provere. Veruj ti meni...
Zato im i ne odgovara da se legalizuje!
Kada bi se legalizovalo dileri ne bi postojali i samim tim drzava ne bi imala korist. Isto tako smanjio bi se broj kriminalnih radnji jer bi bilo dostupno svakome i mnogi bi poceli da konzumiraju!
Takodje da li znas da postoji mnogo slucajeva da je ta psihoaktivna supstanca izlecila ljude od raka?!

:dash:

Šta napaisa....U kakvoj si to zabludi da država ima veze sa ...marihuanom...Nije marihuana kokain, heroin ...

A koga je to marihuana izlečila od raka...svega ti...

A što se tiče Amsterdama šta misliš šta bi se dogodilo kada bi imao pri sebi više od 5 grama marihuane...U toj istoj Holandiji zakonom nije dozvoljeno gajenje marihuane i prodaja veće količine marihuane...

- - - - - - - - - -

mozda covek ima biznis plan..spremno polje sve....biljke zasadjene..samo mu fali legalizacija i da krene biznis..opasan ovaj pravedni dete mu ebem.......:hahaha:

:hahaha1:
 
:dash:

Šta napaisa....U kakvoj si to zabludi da država ima veze sa ...marihuanom...Nije marihuana kokain, heroin ...

A koga je to marihuana izlečila od raka...svega ti...

A što se tiče Amsterdama šta misliš šta bi se dogodilo kada bi imao pri sebi više od 5 grama marihuane...U toj istoj Holandiji zakonom nije dozvoljeno gajenje marihuane i prodaja veće količine marihuane...

- - - - - - - - - -



:hahaha1:

Ja sam za legalizaciju marihuane u medicinske svrhe! Mene ne zanima nista drugo, nego da se jadni ljudi manu doktora i hemijskih lekova tipa antidepresiva itd. Vec da se lece prirodom!
 
Budimo realni, ali i iskreni.

Da li je Bog stvorio sve? (prema nekima jeste, jel tako?)
Da li je Bog stvorio biljke? (-//-)
Da li je Bog stvorio biljku kanabis? (-//-)
Da li je to prirodna biljka? (-//-)
Da li leci rak ta biljka? (-//-)
Da li opusta> (-//-)
Da li potstice agresiju? ( ne, jer je njeno dejstvo opustajuce, za razliku od aklohola)

ZASTO JE NE KONZUMIRATI ONDA?

SAMO NEMOJTE MOLIM VAS DA POCNETE SA "jer je to greh" ili "u Bibliji ne pise da je Bog rekao da mozemo da koristimo".
Jedno je upotreba biljaka za lecenje ili jelo a drugo je zloupotreba droge :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja sam za legalizaciju marihuane u medicinske svrhe! Mene ne zanima nista drugo, nego da se jadni ljudi manu doktora i hemijskih lekova tipa antidepresiva itd. Vec da se lece prirodom!

koristi je niko ti ne brani :roll:
 
Da li znaš šta su canabionidi...i kako svaki od njih deluje...:whistling:

Zasto smaras sa pitanjima kada je poenta da li marihuana moze da pomogne ljudima?

DA LI TI ZNAS KOLIKO JE ALKOHOL STETAN, DA LI???? I MLADI MOGU SLOBZODNO DA KONZUMIRAJU A NEMA LEKOVITOG DEJSTVA!

VAMA JE PROBLEM MARIHUANA DA SE KORISTI U MEDICINSKE SVRHE A IMA LEKOVITA DEJSTVA?! Umesto da shvatis da zeelim dobro ljudima ti pocinjes jos da ulazis u raspravu kao da je pitanje neke vere ili nesto slicno.

Strasnoooo....
 
Jedno je upotreba biljaka za lecenje ili jelo a drugo je zloupotreba droge :mrgreen:

- - - - - - - - - -



koristi je niko ti ne brani :roll:

Od Arianna sam poslednje ocekivao da ce me podrzati, ali eto pogresio sam (:

Svidja mi se kako razmisljas!

- - - - - - - - - -

ne, nego si ti rekao da marihuana leci rak, a ocigledno je da ga ne leci, ali ima primenu u medicini
ne vidim zasto preuvelicavas?

Dobro pogresio sam... Ali jel ima bar nesto pozitivno u medicinskoj svrsi? Zasto onda toliko zelje za raspravom (nije ovo vera ili nesto slicno da pocinjes ).

Sve u svemu ima dejstva koja pomazu obolelima, i ???

TO JE LOSE?
 
Ako ipak nisi zadovoljan i smatras da tumor nije rak, zar ovi clanci ne govore da marihuana ima pozitivna dejstva na bolesne?!

Verovatno si ranije čuo za onu čuvenu kubansku vakcinu koja ...leči rak...Bila udarna vest...A kasnije je usledila sporedna vest da to ipak...nije istina...Kako nasedaš na te priče da bilo šta može izlečiti rak koji je krenuo u metastaziranje...
 
Od Arianna sam poslednje ocekivao da ce me podrzati, ali eto pogresio sam (:

Svidja mi se kako razmisljas!

- - - - - - - - - -



Dobro pogresio sam... Ali jel ima bar nesto pozitivno u medicinskoj svrsi? Zasto onda toliko zelje za raspravom (nije ovo vera ili nesto slicno da pocinjes ).

Sve u svemu ima dejstva koja pomazu obolelima, i ???

TO JE LOSE?


Pa ne znam ja te nisam podrzala :)

samo cenim tvoje pravo na izbor...

Ja nisam za koriscenje marihuane

kako ona pomaze u medicinske svrhe?
 
Verovatno si ranije čuo za onu čuvenu kubansku vakcinu koja ...leči rak...Bila udarna vest...A kasnije je usledila sporedna vest da to ipak...nije istina...Kako nasedaš na te priče da bilo šta može izlečiti rak koji je krenuo u metastaziranje...

Moze pomoci u medicini! Zato se zove medicinska marihuana! Evo izvinjavam se ako sam rekao da moze izleciti rak, ne moze (valjda) ali moze pomoci protiv bolova!

To je lose?

Bolje je uzimati lekove?

- - - - - - - - - -

Pa ne znam ja te nisam podrzala :)

samo cenim tvoje pravo na izbor...

Ja nisam za koriscenje marihuane

kako ona pomaze u medicinske svrhe?

Smanjuje bolove, ali ima primera (mozda nisu istinita) gde je izlecila tumore...

- - - - - - - - - -

pa nije lose, nego ti kazem da je glupo izmisljati :lol: besmisleno je :lol:
i marihuana jeste droga :lol:

Npr marihuana je droga. Uzima se u medicinske svrhe i smanjuje bolove pacijentima... TO JE LOSE?
 
Zasto smaras sa pitanjima kada je poenta da li marihuana moze da pomogne ljudima?

Hvala na ovom. Sada sam apsolutno siguran da ti blagog pojma nemaš o onim stvarima koji se nalaze u marihuani. Vidi sinak te supstance u marihuani se nazivaju canabionidi i svaki od njih ostavlja neke svoje tragove. Izvinjavam se što priču o marihuani sa tobom moram prekinuti jer o istoj nemaš ni osnovnog znanja.
 
Hvala na ovom. Sada sam apsolutno siguran da ti blagog pojma nemaš o onim stvarima koji se nalaze u marihuani. Vidi sinak te supstance u marihuani se nazivaju canabionidi i svaki od njih ostavlja neke svoje tragove. Izvinjavam se što priču o marihuani sa tobom moram prekinuti jer o istoj nemaš ni osnovnog znanja.

Gledaj i da ostavlja trajne tragove, da li pomaze u medicinske svrhe?

Alkohol isto ostavlja tragove ali ne pomaze u medicinske svrhe i to je po tebi pravedno!

Nisam ja pusac marihuane jer (probao jesam u srednjoj ko klinac) ali mene nije to privuklo... Ali jesam za to da se koristi u medicinske svrhe, jer znam koliko ljudi uzima antidepresive i pije lekove protiv bolova, a mogu to sve da lece marihuanom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top