DA LI JE ANGELA MERKEL ZAISTA OSRAMOTILA HRVATSKU ???

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Sok, neverica, suze, razocarenje, ponizenje... su reci kojima se moze opisati situacija u Hrvatskoj posle definitivnog otkazivanja pre toga zvanicno potvrdjenog dolaska Angele Merkel na proslavu povodom ulaska lijepe njihove u EU
.
http://www.vecernji.hr/vijesti/igra...zgorjeli-hrvatska-je-osramocena-clanak-574988

A tako puno su je voleli!

Zasto Angela? Zasto nema vremena bas za njih?

Neko ko ne zna za sramotu ne moze biti osramocen.Inace ko zna sta se tu dogodilo verovatno su domaca momcad u necemu podbacila,a ona kao i svaka zena odreagovala burno i emotivno.Da Hrvati imaju Velimira Ilica mozda se sada ne bi sramili zbog nedolaska Merkelove.
 
To je tacno ali oni placu kao mala deca zbog nje! Kako su krenuli da kukaju, proglasice i dan zalosti zbog njenog otkazivanja pre toga zvanicno potvrdjenog dolaska!

Nego, zasto im je uvalila i udarila ih tako nisko?

Da im od prvog dana pokaze ko je sad gazda u hrvatskoj i gde im je mesto u EU - na zacelju kolone .....
 
Ocigledno je da ih Merkelova ne voli toliko koliko oni nju.TUGA JE PREGOLEMA KADA JE LJUBAV JEDNOSTRANA.:lol:

Mislim da bi po pitanju jednostrane ljubavi Lepi Bora mogao napisati disertaciju :lol:

A i mnogi drugi...

- - - - - - - - - -

...moracete da se izvinite sto su srbi partizani pobili nemce...

Sorry Merkel.

Evo, jesmo.
 
Tko plače? Samo mediji da bi o nečemu mogli pisati.
S Merkel ili bez - ista stvar.

Kako samo mediji? A politicari? Zar nisu prekinuli sednicu sabora zbog toga, kad su culi da definitivno nece doci?

Plakali vi ili ne, mislim da cemo se sloziti kako je to zaista nizak udarac sa njene strane, podcenjivanje pa cak i ponizavanje! Mi smo vec navikli da sve to radi nama ali vama ipak ne!

A jos uvredljivije zvuci razlog otkazivanja - Gospodja Merkel nema vremena!!! Kao da samo dan pre toga kad je potvrdjen dolazak nije znala za raspored casova! Bas pokvareno i prljavo sa njene strane!
 

Back
Top