Skuplja putarina 20 posto

Odlično. Pre neki dan sam došao iz Grčke. Putarina kroz Grčku (Kavala - Solun) je 2,5€. Auto put nov, u dobrom stanju. Kroz makedoniju oko 3€, sa tim što im je auto put takav da bi oni trtebali nama da plaćaju što tuda idemo. Kroz Srbiju je cena (od granice do Beograda) oko 10€, a put je na nekim mestima podnošljiv, na drugim loš. Uz tih 20% cena je kao kroz Grčku i Makedoniju zajedno... u oba smera.
 

koja perverzija,putevi srbije godinama nisu uplacivali pdv od putarina,i sad umesto da od postojece putarine 20 % daju drzavi oni dignu putarine za 20 %:whistling:a i blajhana milf ministarka saopsti da 10.5 milijardi dinara duga raznih lezilebovica ka eps_u prelazi u javni dug,i sad kolega tixi,ja i ostali moramo da nadoknadimo te pare,kuda plovi ovaj brod:gace:

- - - - - - - - - -

Odlično. Pre neki dan sam došao iz Grčke. Putarina kroz Grčku (Kavala - Solun) je 2,5€. Auto put nov, u dobrom stanju. Kroz makedoniju oko 3€, sa tim što im je auto put takav da bi oni trtebali nama da plaćaju što tuda idemo. Kroz Srbiju je cena (od granice do Beograda) oko 10€, a put je na nekim mestima podnošljiv, na drugim loš. Uz tih 20% cena je kao kroz Grčku i Makedoniju zajedno... u oba smera.

sta bi heleni i makedonci dali da imaju jednu bekutu,nije sve tako crno:cool:
 
koliko se secam to je dinkicevo maslo i tu ima zackoljica. putarina je javni prihod i na to ne ide pdv.

ali on je odavno izvan zakona

sada zeli putarima da plati nasim dodatnim parama, a vec nam je uzeo iza putare i za svasta
 
imam tri automobila. I nemam bajs.

- - - - - - - - - -

Sto napisa kolega od Soluna do Kavale putarina 2 evra.

Kroz celu makedoniju 3 evra

od Preseva do Beograda 12 evra :klap:

ROKAJ VUCICU po narodu koji te glasa

50 evra da stavis putarinu , i da svaki na naplatnoj rampi istoci i litar krvi pride z:D


...a kukas na drzavu koja ti je omogucila da imas tri auta...zapadne proizvodnje verovatno...i treba da vas roka, zadnju kap da iscedi od vas licemera...
 
...a kukas na drzavu koja ti je omogucila da imas tri auta...zapadne proizvodnje verovatno...i treba da vas roka, zadnju kap da iscedi od vas licemera...


da nije ove lopovske drzave ja bih do sada imao 3 puta vise . Nije mi drzava omogucila nista.

Nikad mi nista nisu dali samo su mi uvek i iskljucivo - uzimali.

Niti su mi dali kredit za pocetak biznisa, niti su me oslobodili od poreza na godinu dana - bukvalno nista .

Cak i ono sto su zakonom obavezni da mi daju bespovratna sredstva za zaposljavanje ljudi sa biroa - nisam dobio ni banke zute.

Na tom osnovu su me zakinuli za nekih 20.000 evra do sada jer sam zaposlio 10 ljudi sa biroa do sad.

Znaci da mi daju nece nista.

Samo dolaze da otimaju i pljackaju. Da trkeljisu. Da proveravaju gde i sta i kako jos mogu da mi otmu.

Pa nije ni cudo takvi kao ti vladaju ovom zemljom - sto vole da zive od pljacke i otimacine tudjega.
 
...pa sto ih nisi zaradio u maliju...pa svi placaju porez...i ja platim za svaki dinar koji zaradim u srbiji...bez pogovora...placao sam i zutoj vlasti, placacu i ovoj...placao sam i zlobi...placam dodiku, placao sam sds-u...svima...i opet se ima, bogu hvala...i za mene i za moje zaposlene...nikad ni dinara, a bogami ni feninga nisam dobio niti trazio...nemam ni neko auto, golf 5, samo jedan...ako ne racunam motor...
 
...pa sto ih nisi zaradio u maliju...pa svi placaju porez...i ja platim za svaki dinar koji zaradim u srbiji...bez pogovora...placao sam i zutoj vlasti, placacu i ovoj...placao sam i zlobi...placam dodiku, placao sam sds-u...svima...i opet se ima, bogu hvala...i za mene i za moje zaposlene...nikad ni dinara, a bogami ni feninga nisam dobio niti trazio...nemam ni neko auto, golf 5, samo jedan...ako ne racunam motor...

svi placaju porez tacno - samo u drugim drzavama dobijas od drzave razne subvencije, pomoc, beskamatne kredite - a u Srbiji nista - samo pljacka

Eto usvojen je zakon da drzava svakom poslodavcu daje 2000 evra za svako nezaposleno lice sa biroa koje zaposli.

Strancima daju 10.000 evra po radnom mestu.

A meni ne daju ni 2000 .

A porez od kojeg se strancu daje 10.000 evra placam ja - on ne placa nista.

I znaci mene drzava diskriminise kao gradjanina Srbije nece da mi isplati 20.000 evra za radnike koje sam zaposlio ,a strancima daje moje pare.

Znaci ja sam gradjanin drugog reda u ovoj zemlji .

Kazu "nemaju pare". Ok nemaju pare , al zasto da ne prebijemo dugovanja na primer da mi to daju kao kredit za porez koji ja drzavi svakog meseca placam?

Pa kazu to ne moze. Ti njima mora da dajes svakog meseca svoje pare tacno u dan a oni tebi mogu da duguju i 100 godina ako hoce.

Pa se pitas onda sto vas mrzim iz dna duse?

Pa jer me tretirate gore nego nacisti jevreje u hitlerovoj Nemackoj djubradi DS-ovska i SNS-ovska.
 
puteve pravi ozbiljna drzva, makar i ona slobina

dos zahebancija od drzave radila je onoliko koliko im je trebalo da se slikaju za izbore ili kolko su mogli da se ugrade

ali i druge ozbiljne stvari kod nas su zapostavljene.

klinci od 25-35 godina su ministri!? jadna li su ta ministarstva

mafijasi su gazde privatizovanih firmi!? jadne i firme i radnici

policija! bolje da cutim. setimo se nisa i onih automobila dignutih u vazduh

znaci ili valja ili ne valja. dos vlast ne valja
 

Back
Top