2013 FIBA Under-19 World Championship

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Metalmaniac

Obećava
Poruka
75
Ove godine je Ceska domacin.

Mislim da ova selekcija zasluzuje da bude pracena zato sto smo na proslom prvenstvu izgubli u FINALU od Litvanije 85:67. Tada nam je Jonas Valanciunas ubacio 36 poena?! (sada decko igra u Torontu).

Ali smo 2007. kada smo bili domacini bili PRVACI i to smo razbucali Amere 74:69!

Ove godine smo u grupi sa Senegalom, Brazilom i Australijom.

Sutra u 15:30h igramo prvi mec sa Brazilom!

:hej:
 
Ovako izgledaju grupe na pocetku. Dalje idu po 3 ekipe iz svake grupe i formiraju se dve nove grupe.

gzw0.jpg
 
Fenomenalan otpor dopingovanim Amerima, Vasa im je dušu izvadio i overio vizu za draft. Jednocifrena razlika i egal tokom 34 minuta je za svako poštovanje. Da su nas služile trice i da nije Nikolica rano ušao u problem s faulovima, možda bi mogli i do pobede. Recimo da je ovo bila generalna proba za finale ;)
 
Ovaj Saric utripovao da je igracina.

Inace nasi momci su sjajni. Sinoc sam gledao Tegija, gost je bio neki menadzer zaboravio sam ime, i citirao je Moku: "OK, spavas 8 sati na dan, treniras 5, sta je sa onih 11?" E tu je razlika izmedju solidnih igraca i recimo Drazena Petrovica. 1000 ubacenih trojki se igra svaki dan, i onda na utakmici dajes po 10ak komada kad treba. Mozda nisam trebao pominjati drazena ali nekako je on najdrasticniji primer sa ovih podneblja, takav radnik i talenat u jednom se vise nece roditi.
 
Ovaj Saric utripovao da je igracina.

Inace nasi momci su sjajni. Sinoc sam gledao Tegija, gost je bio neki menadzer zaboravio sam ime, i citirao je Moku: "OK, spavas 8 sati na dan, treniras 5, sta je sa onih 11?" E tu je razlika izmedju solidnih igraca i recimo Drazena Petrovica. 1000 ubacenih trojki se igra svaki dan, i onda na utakmici dajes po 10ak komada kad treba. Mozda nisam trebao pominjati drazena ali nekako je on najdrasticniji primer sa ovih podneblja, takav radnik i talenat u jednom se vise nece roditi.

Aca Raskovic

i cestitke nasim momcima na pobedi nad komsijama!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top