Migovi sa srpskom trobojkom poleću na jesen
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Migovi sa srpskom trobojkom poleću na jesen

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Podrazumevano Migovi sa srpskom trobojkom poleću na jesen

Ruska kompanica MIG planira da Srbiji ponudi i modernizaciju preostala 4 srpska lovca MIG-29 na standard SMT koji koristi rusko ratno vazduhoplovstvo

Foto: Andrej Mlakar
    Ne propustite...
    SAJAM NAORUŽANJA: Srpski lazar 2 gazi sve pred sobom!

BEOGRAD – Novi višenamenski lovci MiG-29M2, koji bi trebalo da uđu u naoružanje V i PVO Vojske Srbije poleteće na jesen sa srpskom trobojkom na repu, premijerno je najavio otvarajući 6. Sajam naoružanja i vojne opreme “ Partner 2013” vicepremijer i ministar odbrane Aleksandar Vučić.

Izjava ministra odbrane data je i u svetlu po prvi put gostovanja ruske kompanije RAC MIG na sajmu naoružanja.

U razgovoru sa predstavnicima kompanije RAC MIG novinar portal Kurira je saznao da Rusi planiraju ozbiljni pristup srpskom tržištu nudeći na prodaju trenutno svoj aktuelni proizvod MiG-29M2, koji je srpska javnost imala priliku da vidi na prošlogodišnjem aeromitingu “Batajnica 2012”.

Da Rusi planiraju ozbiljne poslove u Srbiji svedoči i informacija da će ova kompanija osim novih MiG-29M2 Srbiji ponuditi i paket za modernizaciju preostala 4 srpska lovca MiG-29 na standard SMT na koji se modernizuju dvadesetdevetke u naoružanju ratnog vazduhoplovstva Rusije.

Modernizacija bi trebala obuhvatiti zamenu zmaja letelice koja bi trebala dobiti novi radar Žuk-ME detekcije ciljeva na daljini do 120 kilometara. Za letelicu je planirana široka paleta ubojnih sredstava, jači motor RD 33 serije 3, nošenje 4.600 kilograma ubojnih sredstava na 6 spoljnih nosača sa različitom ubojnom paletom raketa vazduh-vazduh, laserskih avio bombi.

Na sajmu naoružanja po prvi put prikazano je i oklopno vozilo točkaš 8x8 Lazar 2 koji predstavlja mešavinu finske parie AMV i nemačko-holandskog točkaša, koji bi trebali biti isporučeni Pakistanu kao prvom kupcu.

Sam točkaš je prerađena verzija Lazara 2 dodatno oklopljen i sa izmenjenim prednjim izgledom. Jedino što odudara od točkaša ove serije su puškarnice na bokovima i veći prozori za strelce.

http://www.kurir-info.rs/migovi-sa-srpskom-trobojkom-polecu-na-jesen-clanak-859853

Domaćin
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Migovi sa srpskom trobojkom poleću na jesen

Pomesao je Aca Vucic migove-29 sa mesesmitom-bf-109(Lovac iz 2 svetskog rata).

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

imamo 4 mig-a

Domaćin Marko BL (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Čemu to rasipanje sredstava na vojsku kad ne smiju pisnuti u ovim teškim situacijama o vojsci čak ni kao sredstvo pritiska. Danas je sramota reći branićemo narod bude li napadnut. Sve neke kvazi demokrate, rasprodaše sve a rezultati 0.
    "U srcu te nosim, s tobom se ponosim, zemljo moja jedna jedina. Svi smo mi Republika Srpska!!!!!!"

Elita
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

пдф хоби
    па летите до миле воље, авијатичари, заједно са јесењим светлом, зеленим....

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1391

Znači ništa od onih novih , ofarbaće nam stare krševe , staviti novu sirenu i eto ti modernizacije vazduhoplovstva .
    The Show Must Go On...

Buduća legenda gruba greska (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Kuda lete
    rece mi jedan coek da sam blatokrvnica, a meni se to svidja

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Ja koliko znam imamo 4 jednoseda i 1 dvosed, ukupno 5?

Domaćin
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Lomnica_city Pogledaj poruku
    Jesi li siguran da ih i toliko imamo.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1652

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Ruska kompanica MIG planira da Srbiji ponudi i modernizaciju preostala 4 srpska lovca MIG-29 na standard SMT koji koristi rusko ratno vazduhoplovstvo

Foto: Andrej Mlakar
    Ne propustite...
    SAJAM NAORUŽANJA: Srpski lazar 2 gazi sve pred sobom!

BEOGRAD – Novi višenamenski lovci MiG-29M2, koji bi trebalo da uđu u naoružanje V i PVO Vojske Srbije poleteće na jesen sa srpskom trobojkom na repu, premijerno je najavio otvarajući 6. Sajam naoružanja i vojne opreme “ Partner 2013” vicepremijer i ministar odbrane Aleksandar Vučić.

Izjava ministra odbrane data je i u svetlu po prvi put gostovanja ruske kompanije RAC MIG na sajmu naoružanja.

U razgovoru sa predstavnicima kompanije RAC MIG novinar portal Kurira je saznao da Rusi planiraju ozbiljni pristup srpskom tržištu nudeći na prodaju trenutno svoj aktuelni proizvod MiG-29M2, koji je srpska javnost imala priliku da vidi na prošlogodišnjem aeromitingu “Batajnica 2012”.

Da Rusi planiraju ozbiljne poslove u Srbiji svedoči i informacija da će ova kompanija osim novih MiG-29M2 Srbiji ponuditi i paket za modernizaciju preostala 4 srpska lovca MiG-29 na standard SMT na koji se modernizuju dvadesetdevetke u naoružanju ratnog vazduhoplovstva Rusije.

Modernizacija bi trebala obuhvatiti zamenu zmaja letelice koja bi trebala dobiti novi radar Žuk-ME detekcije ciljeva na daljini do 120 kilometara. Za letelicu je planirana široka paleta ubojnih sredstava, jači motor RD 33 serije 3, nošenje 4.600 kilograma ubojnih sredstava na 6 spoljnih nosača sa različitom ubojnom paletom raketa vazduh-vazduh, laserskih avio bombi.

Na sajmu naoružanja po prvi put prikazano je i oklopno vozilo točkaš 8x8 Lazar 2 koji predstavlja mešavinu finske parie AMV i nemačko-holandskog točkaša, koji bi trebali biti isporučeni Pakistanu kao prvom kupcu.

Sam točkaš je prerađena verzija Lazara 2 dodatno oklopljen i sa izmenjenim prednjim izgledom. Jedino što odudara od točkaša ove serije su puškarnice na bokovima i veći prozori za strelce.

http://www.kurir-info.rs/migovi-sa-srpskom-trobojkom-polecu-na-jesen-clanak-859853

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Lomnica_city Pogledaj poruku
    Jedan je pao 2007, imaju 4

Slične teme

1. XP na srpskom
    Autor Backy u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 24.11.2011., 15:22
  2. Konačno Opera 7.11 na srpskom
    Autor CyberGastarbaiter u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.02.2004., 13:11
  3. JESEN DODJE......
    Autor DON u forumu Ljubav i seks