Koji windows xp sp da instaliram?

Ok Hvala! :) Malo pre sam nasao na 2 CD-R 1 windows xp sp2, 2 windows xp sp3 pa moze neko da mi kaze kako da kopiram windows xp sp3 na jos 1 CD-R ? i imam DVD sa drajverima sto sam dobio uz komp :) pa bi i njega da kopiram na jos jedan xD?

Pa CD Copy
Koji program za rezanje koristiš ?

PCdXjha.png
 
brža je sedmica od xp-a barem za 50%

Izvinjavam se na gubim izražavanjima. :)

Nemože nikad 7ca biti brža od XP-a.

A najbitnije je to da win 7 od skora veoma uništen, tj, šupalj da šuplji nemože biti. Sami paketi za nadogradnju, pojedini, otvaraju mogučnosti drugim programima da manipulišu resursima sistema.
Puni hard disk a nemože se otkriti.
Blikiraju se mnoge zaštite sistema.
Ne prepoznavanje komandi svojih programa kao i neprepoznavanje drugih programa.
Registri baza haos!
Itd....

Da su 7cu razbucali, jesu, neznam zašto.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se na gubim izražavanjima. :)

Nemože nikad 7ca biti brža od XP-a.

A najbitnije je to da win 7 od skora veoma uništen, tj, šupalj da šuplji nemože biti. Sami paketi za nadogradnju, pojedini, otvaraju mogučnosti drugim programima da manipulišu resursima sistema.
Puni hard disk a nemože se otkriti.
Blikiraju se mnoge zaštite sistema.
Ne prepoznavanje komandi svojih programa kao i neprepoznavanje drugih programa.
Registri baza haos!
Itd....

Da su 7cu razbucali, jesu, neznam zašto.

да ли ти је Виндовс 7 са важећом лиценцом издатом од произвођача или је у питању нека „приватна“ лиценца у питању?
Можда је Мајкрософт само одлучио да малко нервира кориснике нелегалних лиценци?
 
Izvinjavam se na gubim izražavanjima. :)

Nemože nikad 7ca biti brža od XP-a.

A najbitnije je to da win 7 od skora veoma uništen, tj, šupalj da šuplji nemože biti. Sami paketi za nadogradnju, pojedini, otvaraju mogučnosti drugim programima da manipulišu resursima sistema.
Puni hard disk a nemože se otkriti.
Blikiraju se mnoge zaštite sistema.
Ne prepoznavanje komandi svojih programa kao i neprepoznavanje drugih programa.
Registri baza haos!
Itd....

Da su 7cu razbucali, jesu, neznam zašto.
Win7 je ok u svim verzijama- barem onima u kojem ga ja imam
 
да ли ти је Виндовс 7 са важећом лиценцом издатом од произвођача или је у питању нека „приватна“ лиценца у питању?
Можда је Мајкрософт само одлучио да малко нервира кориснике нелегалних лиценци?
Meni?

Ja i nemam Win 7, ali sam mnogo radio sa tuđim kompovima koji imaju legalan OS.

Kad je krenula 7-ca, pre zvaničnog izlaska na tržište, pomagao sam Microsoftu godinu dana skoro, i dobio sam k...c od njih, pa čak ni to.

A imam XP legelan, koji sam platio tada 200 eura, i za koji nikad nisu dali podršku.
 
Poslednja izmena:
Win7 je ok u svim verzijama- barem onima u kojem ga ja imam

Od mnogo faktora zavisi rad 7ce, pogotovo ako se bolje razumeš u informatiku, kao što je sa tobom slučaj.

Mnogi korisnici jedva znaju da uključe komp, i po malo da prčkaju po njemu, što čini veliki problem.

A da je istina da je sedmica spucana, uvidečeš sam, ako to još nisi uvideo. :)

Posebno je velika nesigurnost kad se izlazi na internet, što večina korisnika jedino i koristi. :)


Pitanje: Koliko dugo ti izdrži Win 7 dok ponovo ga ne reinstaliraš?

Zaviri u registre, pa mi reci šta misliš. :lol:
 
Poslednja izmena:
Od mnogo faktora zavisi rad 7ce, pogotovo ako se bolje razumeš u informatiku, kao što je sa tobom slučaj.

Mnogi korisnici jedva znaju da uključe komp, i po malo da prčkaju po njemu, što čini veliki problem.

A da je istina da je sedmica spucana, uvidečeš sam, ako to još nisi uvideo. :)

Posebno je velika nesigurnost kad se izlazi na internet, što večina korisnika jedino i koristi. :)


Pitanje: Koliko dugo ti izdrži Win 7 dok ponovo ga ne reinstaliraš?


Zaviri u registre, pa mi reci šta misliš. :lol:

Prije 10 dana sam prvi put formatiraio disk nakon 3 godine besprekornog delanja Win 7 ULTIMATE.
Radio je besprekorno i to bez antivirus programa. Taj Win nikada nije bio updateovan.
Ovaj koji sada koristim je isti.... Win 7 ULTIMATE. Vidjecemo koliko ce da sljaka.
 
Prije 10 dana sam prvi put formatiraio disk nakon 3 godine besprekornog delanja Win 7 ULTIMATE.
Radio je besprekorno i to bez antivirus programa. Taj Win nikada nije bio updateovan.
Ovaj koji sada koristim je isti.... Win 7 ULTIMATE. Vidjecemo koliko ce da sljaka.
To je svakako za čestitati. Za nobelovu nagradu. :)

Nijedan Windows nemože izdržati maksimalno 6 meseci, ako se radi, čitaj - radi - na/u njemu. :)

Da nisi promašio pdf, ovo nije za bajke i nadprirodne pojave. .)
 
Poslednja izmena:
To je svakako za čestitati. :)

Nijedan Windows nemože izdržati maksimalno 6 meseci, ako se radi, čitaj - radi - na/u njemu. :)
Sjecam se Windows XP proffesional (bilo koje verzije i SP-a), zdrzao bi cca 6 mjeseci i to je to.
Ovaj Win 7 je vec druga prica... iako sam bio skeptican prema njemu. Zaista nema puno rada i vodjenja racuna o njemu a.... zaista idem i na sajtove gdje ima virusa i slicnih dzigadzaga.
Vidjet cemo koliko ce izdrzati ovaj.
 
Sjecam se Windows XP proffesional (bilo koje verzije i SP-a), zdrzao bi cca 6 mjeseci i to je to.
Ovaj Win 7 je vec druga prica... iako sam bio skeptican prema njemu. Zaista nema puno rada i vodjenja racuna o njemu a.... zaista idem i na sajtove gdje ima virusa i slicnih dzigadzaga.
Vidjet cemo koliko ce izdrzati ovaj.
Ako nisi dobro uočio šta sam pisao u prošlom postu, evo opet ću. :)

Radio sam skoro godinu dana na unapređenju Win 7, i nakon toga koristio win 7 skoro dve godine, ali nijednom nije izdržao ni mesec dana. :)
Mogu da zamislim tvoj "rad" u tom slučaju ako ti je win 7 trajao 3 godine. :)
Da je bio ugašen komp 3 godine, za to vreme bi ISPARIO, a ne da radi! :lol:

Meni je komp aktivan non stop 24 h, ako ga jednom u nedelj idana ugasim i nakon par minuta uključim. :)
 
Poslednja izmena:
Ako nisi dobro uočio šta sam pisao u prošlom postu, evo opet ću. :)

Radio sam skoro godinu dana na unapređenju Win 7, i nakon toga koristio win 7 skoro dve godine, ali nijednom nije izdržao ni mesec dana. :)
Mogu da zamislim tvoj "rad" u tom slučaju ako ti je win 7 trajao 3 godine. :)
Da je bio ugašen komp 3 godine, za to vreme bi ISPARIO, a ne da radi! :lol:

Meni je komp aktivan non stop 24 h, ako ga jednom u nedelj idana ugasim i nakon par minuta uključim. :)

Pazljivo sam procitao tvoje postove i upravo je to razlog da kazem nesto na ovoj temi.

Pune tri godine Windows 7 bez instaliranog AV programa radio je besprekorno. I to bas radio. Moja greska je bila u tome sto sam se odlucio instalirati drivere sa ... mislim Driver Robot-om. Nakon izvrsenog update drivera na komp sam se morao logovati kao Administrator sto me je smaralo. Taj problem nije bio nerjesiv ali rekoh bolje da formatiram disk. Da sam reparisao vjerovatno bi jos dugo trajao.

Dakle, ne da nije ispario nego je odluka o formatiranju bila moja.
 

Back
Top