Tomislav Nikolić - državnik za ponos! (gеst pomirenja)

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.865
Nikolić: Učinjen gest istinskog pomirenja Srba i Mađara

nikolictop.jpg

Da ne dužim i zauzimam prostor copy/paste tekstom iz Politike, svi znate šta se danas desilo...

Ponosan sam posle dužeg vremena što imamo ovakvog predsednika.

Mislim da je Nikolić izrastao u pravog Državnika...

Svaka čast! Srbija opet postaje odgovorna država...

- - - - - - - - - -

Da... Pogledah prvu stranicu na forumu i ne videh naslov koji bi ukazivao na ovakvu temu...

Obzirom da ovde većina forumaša podržava reakcione snage i sile mraka, kao što su DSS, Dveri i SRS, čudim se da nema teme koja će bar pljuvati po ovom događaju...
 
Čekaj malo.... Kakav je ovo nerazumni hejt???

Šta sad zamerate? Zar nije u redu što je ovaj đarMa došao da se izvini? Zar nije u redu što se Nikolić izvinio za komunističke zločine u naše ime???
Који ку рац ја имам са комунистичком злочинима?
Нека им се Тито и Дачић извињавају.
 
Čekaj malo.... Kakav je ovo nerazumni hejt???

Šta sad zamerate? Zar nije u redu što je ovaj đarMa došao da se izvini? Zar nije u redu što se Nikolić izvinio za komunističke zločine u naše ime???

Па за шта извињава? :lol:
А и за комунистичке злочине треба да се извињавају комунисти, а не Николић, осим ако он није комуниста.
 
Наш пресидент је листао књигу из историје и тражио са ким да се помири, пошто му је досадно. Сада су Мађари, сутра ће можда да се извини Турцима што смо побунили 1804.

Kako je inteligentan ne bi me cudilo:)
 
Наш пресидент је листао књигу из историје и тражио са ким да се помири, пошто му је досадно. Сада су Мађари, сутра ће можда да се извини Турцима што смо побунили 1804.

Imamo se i Turcima za šta izviniti, a boga mi i oni nama... Evo na primer, u Nišu imaš samo jednu preostalu tursku porodicu.. A i oni su na granici posrbljavanja... I ako je rahmetlli matori Šema (Šemsudin) bio pravi Turčin, unuci i mlađi naraštaji skoro svi već imaju neutralan imena (Denis, Damir, Silvana, Jasmina...)

Neki se možda i sećaju Šeme... On je na jednoj tribini Đinđiću rekao, ja živim ovde već 400 godina, a ne mogu da dobijem dozvolu za gradnju (kod džamije)..

- - - - - - - - - -

Па за шта извињава? :lol:
А и за комунистичке злочине треба да се извињавају комунисти, а не Николић, осим ако он није комуниста.

Vidi, ti možeš da zatvaraš oči, ali ti komunisti su bili takođe deo naše istorije... Iz našeg su naroda potekli....

Pa i mađar je mogao da kaže, neka se izvinjavaju honvedi...
 
Imamo se i Turcima za šta izviniti, a boga mi i oni nama... Evo na primer, u Nišu imaš samo jednu preostalu tursku porodicu.. A i oni su na granici posrbljavanja... I ako je rahmetlli matori Šema (Šemsudin) bio pravi Turčin, unuci i mlađi naraštaji skoro svi već imaju neutralan imena (Denis, Damir, Silvana, Jasmina...)

Neki se možda i sećaju Šeme... On je na jednoj tribini Đinđiću rekao, ja živim ovde već 400 godina, a ne mogu da dobijem dozvolu za gradnju (kod džamije)..
Кркобабић је из доба Јуре па не кмечи.
 
Који ку рац ја имам са комунистичком злочинима?
Нека им се Тито и Дачић извињавају.

Zato što si glup... Ti ne vidiš šumu od drveta...

Pa nije se izvinjavao za četničke zločine... Šta to znači?

Da istorija sve stavlja na svoje mesto... NA videlo izlazi ko su bili pravi zločinci... Komunisti!
 
Imamo se i Turcima za šta izviniti, a boga mi i oni nama... Evo na primer, u Nišu imaš samo jednu preostalu tursku porodicu.. A i oni su na granici posrbljavanja... I ako je rahmetlli matori Šema (Šemsudin) bio pravi Turčin, unuci i mlađi naraštaji skoro svi već imaju neutralan imena (Denis, Damir, Silvana, Jasmina...)

Neki se možda i sećaju Šeme... On je na jednoj tribini Đinđiću rekao, ja živim ovde već 400 godina, a ne mogu da dobijem dozvolu za gradnju (kod džamije)..

То је само доказ да се све враћа у животу. Турци су 400 година нас потурчивали, велики део нас је прешао у ислам, пре свега у БиХ-у. Ајд није проблем што су муслимани, него што је то изазвало многе сукобе касније, највише 90-их. Ми смо скоро па врста турака, речник нам је пун њихових речи.

Шта фали тој породицу да постану Срби, остаће живи барем као што су остали живи сви они чија су данас деца такозвани Бошњаци.



Vidi, ti možeš da zatvaraš oči, ali ti komunisti su bili takođe deo naše istorije... Iz našeg su naroda potekli....

Pa i mađar je mogao da kaže, neka se izvinjavaju honvedi...

Комунисти су били раширени по Европи и било их је свих нација. И Мађари су били комунисти.
Не видим зашто би се неко извињавао за нешто што није починио. Мени је глупо и смешно оно што је радио Тадић и што ради сад Николић.
Да ли су они убили муслимане у Сребреници? Нису. Чему онда извињење? Треба да се извини онај ко је злочин починио. Што се Хрвати нама не извињавају него још и славе своје ''ослободилачке операције''? Да ли су се Американци извинили Ирачанима? Јесу ли се Немци извињавали? Дај молим те, правимо будале од себе само, служимо као објекат за спрдање и смејање. Лепо је сарађивати са свима и бити у добрим односима, али овако нешто је смешно.
 
Poslednja izmena:
Комунисти су били раширени по Европи и било их је свих нација. И Мађари су били комунисти.
Не видим зашто би се неко извињавао за нешто што није починио. Мени је глупо и смешно оно што је радио Тадић и што ради сад Николић.
Да ли су они убили муслимане у Сребреници? Нису. Чему онда извињење? Треба да се извини онај ко је злочин починио. Што се Хрвати нама не извињавају него још и славе своје ''ослободилачке операције''? Да ли су се Америкацни извинили Ирачанима? Јесу ли се Немци извињавали? Дај молим те, правимо будале од себе само, служимо као објекат за спрдање и смејање. Лепо је сарађивати са свима и бити у добрим односима, али овако нешто је смешно.

Ovo je apsolutno infantilno...

Pa koliko puta si čuo da neko traži da dođe Papa u Jasnovac... A što?

Na primer, imaš sina... Dete... Nemirko neki... Udari drugo dete, počupa kosu drugarici iz razreda... Na roditeljskom, priđeš roditelju tog deteta i šta kažeš??? "Boli me patka, nisam to ja uradio!" :think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ipak nisam odmah primetio, ima tema o događaju, ali nema o DRŽAVNIKU!

Ponavljam, svaka čast Nikoliću!

sve je to zabava za budale.Da se sutra stvore uslovi i Madjarska dozivi ekspanizju da vidis kako bi se to negativno odrazilo na situaciju u Vojvodini.Obrati paznju na odnos madjarskih carinika prema Srbima i bice ti sve jasno zaludjeni decace,kada pocnu da te trkeljisu ti se pozovi na Nikolica
 

Back
Top