Dobra devojka/zena

Cao svima! Ovo mi je prvi post. Zanima me kako biti dobra devojka/zena (iako nikome to nisam bila)? Ja se trudim da budem dobre postena iskrena, znam da kuvam, spremam, za sex ne znam :rumenko:. Sta je jos potrebno?

budi dobar covek. i ono sto jesi. i ono sto ti zelis od sama sebe. to je to. mojne nikome da kuvas spremas i ni zbog koga nista da se trudis, ne.
 
upisi skolu elitne prostitucije i faks dubokoumnog smera, varaj muzeve, razvedi se par puta, izrodi decu, ...tako ces dobiti naziv iskusne zmaj zeMske, koja zna sta zeli od sebe i zivota, ume da pushi i da zadobije ljubav muskarca
budi jednostavna za odrzavanje, ne vezuj se emotivno, pare od sveCkog posla trpaj iskljucivo u svoj dzep, novopecenom frajeru uvali svoju decu...on ce ionako oslepeti od omadjijanosti tvojom piccckom, pa ces moci da od njega pravis dvorsku ludu
napomena: biraj povrsne, iskompleksirane, egocentricne, arogantne tipove koji ne znaju sta je ljubav
lokacija pronalaska: forum K, pdf alfa muskarcine
 
upisi skolu elitne prostitucije i faks dubokoumnog smera, varaj muzeve, razvedi se par puta, izrodi decu, ...tako ces dobiti naziv iskusne zmaj zeMske, koja zna sta zeli od sebe i zivota, ume da pushi i da zadobije ljubav muskarca
budi jednostavna za odrzavanje, ne vezuj se emotivno, pare od sveCkog posla trpaj iskljucivo u svoj dzep, novopecenom frajeru uvali svoju decu...on ce ionako oslepeti od omadjijanosti tvojom piccckom, pa ces moci da od njega pravis dvorsku ludu
napomena: biraj povrsne, iskompleksirane, egocentricne, arogantne tipove koji ne znaju sta je ljubav
lokacija pronalaska: forum K, pdf alfa muskarcine

a niej ovde sve neke zamlate koje naginju ka ludacima
mozda neki drugi

- - - - - - - - - -

Nađi stabilnog muškarca koji ti se sviđa i slušaj ga sve što ti kaže

zapnem negde
mozda da ne radim to bilo bi dobro
 
Poslednja izmena:

Back
Top