Nepristojne ponude

gost 333986

Legenda
Poruka
58.056
A, sada pitanja pretezno za pripadnice lepseg pola mada nije iskljuceno da se ova situacija moze dogoditi muskoj populaciji.
Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?
 
kad mi se udvara muskarac koji po godinama moze otac da mi bude smatram to nepristojnim,i samo se s gadjenjem okrenem
kad mi se nabacivao direktor smatrala sam to nepristojnim i dala sam otkaz jer nisam zelela da radim kod takvog svinje
to sipanje pica u lice nije moj manir,ja sam vrlo promisljena zena
 
A, sada pitanja pretezno za pripadnice lepseg pola mada nije iskljuceno da se ova situacija moze dogoditi muskoj populaciji.
Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?

Šta je nepristojna ponuda?
 
Al' ajde da ja ispričam svoju verziju.
Teško kada mi stižu ponude za sex ili tako nešto, pošto delujem dosta nepristupačno.... msm da ipak pre toga moraš komunicirati sa ponuđivačem.
Nego... kada mi pošalju piće, odbijem i zahvalim se. To mi je jako seljački i jako nepristojno.
Stariji mi se ne nabacuju, jer odmah udaram distancu i izbegavam bilo kakav dublji razgovor sa njima. Ali i to bih smatrala jako glupim i nepristojnim.
Lupanje šamara i prosipanje pića mi deluje kao scena iz nekog jeftinog američkog filmića... znači jok. I to mi je nepristojno...
 
Al' ajde da ja ispričam svoju verziju.
Teško kada mi stižu ponude za sex ili tako nešto, pošto delujem dosta nepristupačno.... msm da ipak pre toga moraš komunicirati sa ponuđivačem.
Nego... kada mi pošalju piće, odbijem i zahvalim se. To mi je jako seljački i jako nepristojno.
Stariji mi se ne nabacuju, jer odmah udaram distancu i izbegavam bilo kakav dublji razgovor sa njima. Ali i to bih smatrala jako glupim i nepristojnim.
Lupanje šamara i prosipanje pića mi deluje kao scena iz nekog jeftinog američkog filmića... znači jok. I to mi je nepristojno...
Pa ti si neodoljiva

- - - - - - - - - -

naravno. i jos dobijam

kakve?
 
A, sada pitanja pretezno za pripadnice lepseg pola mada nije iskljuceno da se ova situacija moze dogoditi muskoj populaciji.
Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?

Pa ti si neodoljiva

- - - - - - - - - -



kakve?

one koje si opisao. hebacina
 
A, sada pitanja pretezno za pripadnice lepseg pola mada nije iskljuceno da se ova situacija moze dogoditi muskoj populaciji.
Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?

Ja cu zauvek da imam traumu od jednog profesora:(.

Sta sam radila...bezala sam (naravno, zbunjeno i skamenjeno), sta bih drugo!
 
Nisam dobijala konkretne nepristojne ponude na koje se msili u uvodnom postu.
Dešavalo mi samo se da neko ističe materijalna dobra sa onim značajnim pogledom koji mi je urnebesno smešan.

Ako bih došla u takvu situaciju, izašla bih bez pompe iz iste, ne bih povlačila teatralne poteze poput gorepomenutih.
Nasmejala bih se u sebi takvoj hodajućoj tragediji koja je otelotvorenje današnjih društvenih merila kvazivrednosti.
I išetala iz situacije bez komentara.
 
Dobila sam nekoliko direktnih nepristojnih ponuda, ali sam tada jos bila jako mlada, pa sam bila podosta sokirana, ali sve je to za nauk...:)
Zavisi sve od situacije sta bih rekla i uradila, ali ne vidim zasto bih u principu pravila od toga skandal...
 
pa tamo negde do 35 sam imala te neke gradjanske okvire da sam nesto svrstavala u pristojno/nepristojno:think:
posle sam ponude koje mi ne odgovaraju odbijala, one koje su mi ok prihvatala..cak i ako po konvencijama nisu uobicajene/ rado vidjene
nikom nisam dozvolila da me ucenjuje, nikad. ni u skoli, ni na poslu, ni u braku, ni u drugim odnosima..radila sam ono sto sam htela, kad sam htela..
 

Back
Top