proces trulenja uma 2
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: proces trulenja uma 2

filozofzauvek nije na forumu
    Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor.
    Zainteresovan član filozofzauvek (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano proces trulenja uma 2

I evo me opet,sedim u citaonci razmisljam o jucerasnjom dogadjaju i onoj misterioznoj devojci cija me je slika progonila u glavi kao u kosmaru.Bacih pogled na knjigu naslova Najveci filozofi sveta,poceo sam citati tekst o razumevanju ljudskog uma i njegove beskrajne tajne koje nikada nece proci kao i ova slika u mojoj glavi koju jos vrtim u svom umu.Odjednom osetih ruku na svom ramenu,prodje me neka jeza duz kicme ni sam ne znam zasto,okrenuh se i vidjeh svog drugara Metalca koji je imao neki ludi kez na licu.-Hej otkud ti ovde,znas ovo je poslednje mesto na kome bi te ja nasao-rekoh mi ja.-Rekao mi je Smooki da ces biti ovde,a i falilo mi je malo svezeg vazduha,vidi ti sta je ovde ljudi i samo citaju i sede koje budale-rece on i poce gledati oko sebe i smijati se kao blesav,ostali studenti ga pocese gledati ali im on uputi mracan pogleda i rastjera njihovu radoznalost.Sjedi,dole i smiri se necu da mi nikakve scene pravis,hoces da me izbace odavde kao prije-rekoh mu ja malo visim tonom.-Nego kad sam ja tebe ******,ajde reci mi jer se ja uposte ne sjecam-rece on i htjede da zapali cigaru-Hej,ovde se ne pusi idiote jedan,i hoces da ti kazem kad si me *******,prosle godine sam bio izbacen iz biblioteke jer si svima psovao kevu,jel se sjecas zvali su policiju kakva je to bila sramota,cak si i policajca odvalio sakom pa smo morali lezati u zatvoru sve dok moj cale nije dosao-odgovorih mu ljutito.-Izvvinuo sam ti se za to,ionako su ti debili to zasluslisli,svi su me cudno gledali,znao sam ja sta oni misle mamu im ******,zato sam i skocio i prosuo jednoj likusi sok u facu,samo se cerila i podsmijavala,jedi ovo kucko rekoh joj ja-poce on prepricavati ali prekide jer ga upozorih.Obojica ucutasmo,zakratko.-Sta uopste znas o toj devojci upita me on kao grom iz vedra neba.-Otkud ti znas to-upitah ga ja iznenadjeno.Kako mi je Smooki opisao,mislim da je znam kolega,isla je sa mnom kod psihologa na grupnu terapiju nije bas napredovala,psiholog nije bio zadovoljna pa ju je izbacio iz grupe,otad je nisam video-rece mi on.-Sto mi to nisi prije rekao,sta jos znas o njoj-sav uzbudjen je upitah.-Nesto nije uredu sa tom curom,samo da ti kazem veoma je mracnog razmislanja i ne komunicira bas previse,znas da sam i ja neshvacen i mozda malo agresivan ali ova cura je mnogo mracnija,bolje ti je da je se klonis,na grupnim terapijama je cesto dolazila sa ranama na rukama a kako sam kasnije cuo od drugih i na ledjima.psiholog ju je pitao otkud joj te rane,da li se samopovredjivala.-I,i sta je rekla.-Samo je rekla=on dolazi po mene,neeee,skloni se od mene, i tad su joj uboli inekciju za smirenje,koja ludaca mozes msiliti a vi pajseri za mene kazete da sam lud e pa slusaj ovo i placi-rece on sa zlim tonom glasa koji je izbijao iz njegovih usta.-Kako se zove,da li znas mozda joj nekako mozemo pomoci-upitah ga ja.-Zove se Sonja i ne mozemo joj pomoci,pokusali su i psiholozi pa nisu uspjeli,bolje ti je da je se klonis opasna je,mogla bi da te povredi,ne bi joj bio prvi put,jer je vec smestila prijateljicu kako cujem od bliskog izvora u bolnicu,tako da bolje se ti toga kani,dosta ti je sto sam ja lud i agresivan ne trebamo jos ludaka u drustvu.-To su gluposti,ja cu je nacu sutra jesi cuo pa cu je odvesti na vikendicu na selu,a tamo cete doci,ti i ostali da je malo oraspolozimo.-Hej,to ti nije dobra ideja,ali kao ti je bas stalo do nje,moze zasto da ne,u ovom sranju smo zajedno sve do kraja,pa makar nas pobila sve ,hahahahaha-poce se on smijati na to kao lud.-De,nemoj me zajeba*** i uozbilji se,gde ta cura studira,ici cu ustra da je nadjem,da li znas mozda-Ja misli da studira pravo,ali nisam siguran.-Ok,ti ides sutra sa mnom da je najdem ,jesi cuo,a ostalima cemo reci tek kad je budemo nasli razumio-rekoh mu ja dok sam spakovao knige u torbu.-Razumio,kristalno jasno,nego ajmo negde na pivu mnogo si me smorio a i hocu malo da se orapolozim-rece on i izadjosmo iz biblioteke i stogo smo do pivnice na jedno ladno.Narucismo mi pivo i sjedosmo u bastu kafica.-Znas kad sam on ogovorio,da je smestila drugaricu u bolnicu samo sam se salio,cura je samo nedrustvena i veoma cudna i nista drugo,nemoj se bojati-rece on smijuci se dok je potezao iz pivske flase.-Ha,ha,veoma smesno majmune jedan,,ne bi ona nikog povredila a kamoli mene,video sam je uzivo i mogu sa sigurnoscu reci da uopste nije opasna.-Kako ti kazes,nemoj mi reci da si se zaljubio u nju-poce me moj drug Metalac zezati.-Ne,samo zelim da saznam nesto vise o njoj-rekoh mi ja i popi smo pivo i odosmo na stanicu-Hej,nemoj da zaboravis da se sutra nacrtas tacno u 12 sati ispred pravnog fakulteta ,jesi cuo-prodera se ja na njega dok je ulazio u bus.-Ne brini se,dolazim sutra ko zna sta moze da ti uradi ta cura,hahahaha,i tako on ode,Ja ostadoh cekati na stanici.Sutra se nalazim sa tom curom,tj. treba da je nadjemo.Sta mislite da li je to dobra ideja i kakvo je vase misljenje o tome.I DA,MOLIM VAS BEZ GLUPIH KOMENTARA,KO MISLI DA IZMISLJAM NEKA NE KOMENTARISE,KO IMA NEKAKVO PAMETNO MISLJENJE ILI SAVET NEKA KAZE.TOLIKO OD MENE I HVALA NA PAZNJI.Sutra ako je budem nasao bice nastavak price.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Podrazumevano Re: proces trulenja uma 2

brate ravana , svaka cast na masti , ali smaras

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Da li ti zaista mislis da ce bilo ko citati ovaj monolitni blok od teksta

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    97
    Reputaciona moć
    4449

"Proces truljenja uma 2, 3 i 4" je serijal koji nećemo gledati.
    Već postoji tema, a postoji i blog.

Katanac.
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Slične teme

1. proces trulenja uma
    Autor filozofzauvek u forumu Psihologija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 02.07.2013., 13:24
  2. Kafka - Proces
    Autor Truman u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.04.2004., 13:39
  3. Koji proces, sta radi ?
    Autor _pajabaja_ u forumu Softver
    Odgovora: 5