Нова забрана продаје алкохолних пића од 22ʰ до 6ʰ

Poruka
24.255
Поново се уводи забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру

У циљу заштите живота, здравља и безбедности грађана, Одлуком Скупштине града, која је усвојена на јучерашњој седници, поново je уведена забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру. Одлука je донета на основу измене Закона о трговини којим је локалној самоуправи дато право да сама регулише време, начин и место продаје алкохолних пића. У одлуци je прецизирано да се забрана не односи на време новогодишњих празника и 13. и 14. јануарa. Ова одлука Скупштине града ступа на снагу осам дана по објављивању у „Службеном листу града Београда”.

Град Београд

:bye:
 
Поново се уводи забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру

У циљу заштите живота, здравља и безбедности грађана, Одлуком Скупштине града, која је усвојена на јучерашњој седници, поново je уведена забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру. Одлука je донета на основу измене Закона о трговини којим је локалној самоуправи дато право да сама регулише време, начин и место продаје алкохолних пића. У одлуци je прецизирано да се забрана не односи на време новогодишњих празника и 13. и 14. јануарa. Ова одлука Скупштине града ступа на снагу осам дана по објављивању у „Службеном листу града Београда”.

Град Београд

:bye:

Budalastina.Djilas je skroz prolupao.
 
Поново се уводи забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру

У циљу заштите живота, здравља и безбедности грађана, Одлуком Скупштине града, која је усвојена на јучерашњој седници, поново je уведена забрана продаје алкохолних пића у трговинским и занатским објектима од 22 до 6 сати ујутру. Одлука je донета на основу измене Закона о трговини којим је локалној самоуправи дато право да сама регулише време, начин и место продаје алкохолних пића. У одлуци je прецизирано да се забрана не односи на време новогодишњих празника и 13. и 14. јануарa. Ова одлука Скупштине града ступа на снагу осам дана по објављивању у „Службеном листу града Београда”.

Град Београд

:bye:

Тако и треба!

Камо лепе среће да се одлука спроведе у целој Србији и потпуно забрани продаја, као и цигарета!
 
u je naci u 21 59 kupis gajbicu i miran si

otprilike
notorna glupost
ko je alkos, alkos je i snabdece se pre toga
ova uredba ga nece omesti da se napije
prosle godine kad je glupost bila na snazi, napolju danima 40C..zavrsim sa poslom oko 23:30 i drug mi kaze - ajmo kod mene na splav da se rashladimo, gde cemo sada kucama..
ajmo, al pre toga da pokupimo nesto za pice
iskreno, meni na takvim vrucinama prija samo pivo i jedino ono moze da mi ugasi zedj
probamo da kupimo jelen ili lav sa limunom, al hoces - ne moze prodaja alkohola do 6h
e hebi se djiki sa glupim zakonima!
ja ne mogu da posle 12-o satnog radnog vremena popijem pivo i kao covek se rashladim, a alkos ce da bude pijan i u 22h i u 6h
 
То је атак на нашу децу.

Они богати, покварени, они имају те њихове клубове где пију те дроге васцелу ноћ... а наша јадна деца што седе на степеништима пред зградама и пију до пет ујутру? Куд ће они? Каже неки покварењак "нек купе на време" - нек' се муче, значи, нек' планирају цело вече унапред као да живе у ЧЕТВРТОМ РАЈХУ.

На децу нам ударају :(
 
Тако и треба!

Камо лепе среће да се одлука спроведе у целој Србији и потпуно забрани продаја, као и цигарета!
Ако је због здравља, у реду. А ако је само да би се пунили сплавови и клубови са папреним ценама, онда не.
Може и полицијски час да се уведе, немам ништа против. Али онда када будемо имали кафане где мош да попијеш као ћоек.
Ја се извињавам што ружним град својом алкохолисаном појавом на трговима, али не осећа се тај град јаднијим од мене самог.
To je inače protivzakonito i protivustavno . Ako nešto stoji u radnji , prodavac mora da ga proda ,ne može lokalna samouprava da ograničava trgovinu kako joj se ćefne .
Па нек отвори СОС кафане и нећу се жалити. :mrgreen:
 
Битно је само да се одлуке и закони који иду у корист грађана на спроводе,милиција и инспекције не раде ништа.Из тог разлога ова одлука није вредна ни помена.

apsolutno!
 
Ако је због здравља, у реду. А ако је само да би се пунили сплавови и клубови са папреним ценама, онда не.
Може и полицијски час да се уведе, немам ништа против. Али онда када будемо имали кафане где мош да попијеш као ћоек.
Ја се извињавам што ружним град својом алкохолисаном појавом на трговима, али не осећа се тај град јаднијим од мене самог.

Па нек отвори СОС кафане и нећу се жалити. :mrgreen:
Pa nije to samo ekonomski momenat , meni je često veće zadovoljstvo da sednem recimo na Kej ili u Limanski park i da cirkam ladno pivo na klupi , nego da sedim u kafani ,kafiću ili dalekobilo na nekom splavu , diskoteci i sl. iako i to mogu sebi da priuštim u tom trenutku .
 
Наравно да је због здравља, КОЛЕГА!

А за коју годину, ако Бог да, делићеш моје мишљење!
Па добро... искрено бих радије пикао скет и веџбао него циркао. Али брате, мора и да се шине.
Pa nije to samo ekonomski momenat , meni je često veće zadovoljstvo da sednem recimo na Kej ili u Limanski park i da cirkam ladno pivo na klupi , nego da sedim u kafani ,kafiću ili dalekobilo na nekom splavu , diskoteci i sl. iako i to mogu sebi da priuštim u tom trenutku .
Па ја волем да циркам уз залазак сунца на Калишу, тако да ме не докачиње... Мада ми је увек мерак да после целовечерњег циркања њаквија грунем два вопса с ногу... пред спавање.
Оно јес... квари ми концепцију.
 

Back
Top