Nevinost

zeronie

Početnik
Poruka
26
Trebam prvi put da vodim ljubav sa devojkom i nevin sam, kao i ona. Zanima nas oboje: koliko treba da udje da bi se izgubila nevinost? koliko treba da se pritisne? da li je to kod svih zena isto, da li kod nekih udje manje, a kod nekih treba vise? Hvala u napred :)
 
Trebam prvi put da vodim ljubav sa devojkom i nevin sam, kao i ona. Zanima nas oboje: koliko treba da udje da bi se izgubila nevinost? koliko treba da se pritisne? da li je to kod svih zena isto, da li kod nekih udje manje, a kod nekih treba vise? Hvala u napred :)

zavisi chime raspolazhesh! :hahaha: :rotf:
ti ga uvali celog,pa shta bude...
a shto ne stane njoj,nek stane meni u oko!(shto govorio moj pokojni cale!) :hahaha: :rotf:
 
Ajde bre, ne zamaraj se budalastinama, hiljadama godina ljudi se hebu, i nema tu neke filozofije, kad udje, znaces, a onda verglaj dok ne eksplodiras ( al pre toga turi kurton).
 
Interesuje me stvarno, koliko bi trebalo otprilike da se ubaci da bi se probio himen?

ako ima elastichan himen,onda nece ni puci...;)
dovedi je da mi to pogledamo,pa cemo ti kazhemo! :hahaha:
shalu na stranu,nema chega da se plashish...
budi nezhan,ulazi polako,a ako nece,pljucni malo da podmazhesh...:lol:
pipnesh prvo prstom...pustish izvidjacha...dal je boli i te fore...:roll:
 
Trebam prvi put da vodim ljubav sa devojkom i nevin sam, kao i ona. Zanima nas oboje: koliko treba da udje da bi se izgubila nevinost? koliko treba da se pritisne? da li je to kod svih zena isto, da li kod nekih udje manje, a kod nekih treba vise? Hvala u napred :)

Prvo treba da prevučeš prepucijum
po selački - kožicu
a dokle si stigao to će ti ona reći
i obavezno ovlaži
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top