Konkretno pitanje za devojke ...

T

Traki

Gost
Drage cure, da li vama povecava zadovoljstvo da dok vas dragi lize, da vam polako stavlja prst u guzu(anus). Mozda zvuci prosto, ali ja sam prisustvovao jednoj raspravi na ovu temu, pa uz moju zelju da me neshvatite prosto, interesuje me misljenje vas devojaka o ovoj temi tj. vase iskustvo ako ga imate.
 
Ja kapiram da to predstavlja zadovoljstvo, ali izgleda da si me pogresno razumela.
Dakle da li ti se desilo da dok ti dragi pruza oral, da pri tom pocne i prst da ti stavlja u guzu, i da ti to povecava ukupno zadovoljstvo.
Ponavljam nemoj vulgarno, a ni pogresno da me shvatis, ili bar probaj.
Puno te pozdravljam. :D
 
Traki:
Drage cure, da li vama povecava zadovoljstvo da dok vas dragi lize, da vam polako stavlja prst u guzu(anus). Mozda zvuci prosto, ali ja sam prisustvovao jednoj raspravi na ovu temu, pa uz moju zelju da me neshvatite prosto, interesuje me misljenje vas devojaka o ovoj temi tj. vase iskustvo ako ga imate.

e vidi....bice ti najjasnije ako sam isprobas> znaci reci devojci da ti pruzi oralno zadovoljstvo, pa lagano sam sebi, a moze i ona prst u ....
pa, posle postuj da znamo i mi kako je :twisted:
 
:? Ja sam vrlo konkretno rekao da se pitanje upucuje devojkama, a ne tipovima. Ako se neki tip oseca prozvanim da odgovori nemam nista protiv, ali neka iznese svoje licno iskustvo umesto fantazija upucenih drugom.
Jos jednom molim devojke da neshvati vulgarno pitanje, vec kao dilemu oko efekta dodatne stimulacije, a siguran sam da devojke imaju bas ovakva iskustva. Ako im nije neprijatno ili tesko nek kazu i u najgrubljim crtama kakav je njihov dozivljaj. HVALA!!!
 
Evo Princeza, Jovana77 i Black-Devil, su jedine mozda hrabre i zele da ucestvuju na forumu.
Ako misle da to nije strasno, nek pokusaju da odgovore na pitanje.
Inace narode zenski zasto ste se uspavali?
Nije valjda ovo pitanje tako strasno?
 
Traki:
Evo Princeza, Jovana77 i Black-Devil, su jedine mozda hrabre i zele da ucestvuju na forumu.
Ako misle da to nije strasno, nek pokusaju da odgovore na pitanje.
Inace narode zenski zasto ste se uspavali?
Nije valjda ovo pitanje tako strasno?

ma vidis li ti da delovi ovog foruma izlazi u blicu?

mislim zamisli moju tetku kako cita kako neka jovana77 iz austrije voli da joj decko zavlaci prst u anus dok joj lize :shock: ...............

ma tuga, ljudi bozji. :P :lol: :D
 
Princeza:
Ako ce i ovo da bude u Blicu - razmisliteo odgovorima! Da nas ne proglase ovakvom ili onakvom nacijom! :lol:

Aj,da rascistimo nesto,
Nece vise NISTA biti u Blicu,to sto se ucinilo za samo istrazivanje zanimljovo,to je i izaslo.
U ovom istrazivanju vise ne,u nekom drugom mozda...

I jos nesto,posto dobijam i PP od pojedinaca,DAN pre ankete u Blicu,bio je posirok komentar u Novostima o sexu.Dobrim delom preuzet sa ovog foruma.Potpisala se Silvana Stankovic.Tako da...to u Blicu,ipak je to studija.Koga interesuje nek saceka,procitace i komentare Dr.Jovana Marica,Dr Josifa Trajkovica,Dr Magdalene Hocenbajlher.....

Pisite Vi slobodno i ja cu,ovde...sve ovo,pa zasto ne,sluzi mozda nekom drugom kao inspiracija za neke druge stvari.Neko mi rece da je covek izdao roman,samo citajuci neki drugi forum,ne ovaj...
Zasto ne.....
 
DON:
Princeza:
Ako ce i ovo da bude u Blicu - razmisliteo odgovorima! Da nas ne proglase ovakvom ili onakvom nacijom! :lol:

Aj,da rascistimo nesto,
Nece vise NISTA biti u Blicu,to sto se ucinilo za samo istrazivanje zanimljovo,to je i izaslo.
U ovom istrazivanju vise ne,u nekom drugom mozda...

I jos nesto,posto dobijam i PP od pojedinaca,DAN pre ankete u Blicu,bio je posirok komentar u Novostima o sexu.Dobrim delom preuzet sa ovog foruma.Potpisala se Silvana Stankovic.Tako da...to u Blicu,ipak je to studija.Koga interesuje nek saceka,procitace i komentare Dr.Jovana Marica,Dr Josifa Trajkovica,Dr Magdalene Hocenbajlher.....

Pisite Vi slobodno i ja cu,ovde...sve ovo,pa zasto ne,sluzi mozda nekom drugom kao inspiracija za neke druge stvari.Neko mi rece da je covek izdao roman,samo citajuci neki drugi forum,ne ovaj...
Zasto ne.....

hvala don ali ja sam se zezala. bas me briga i ako izadje moje ime.
 
Ja sam ovde nova. Vidim da su teme razne odgovori razni, a i prisutni takodje. Pozdravljam ovo web mesto. Evo ja cu da smognem hrabrosti i da kazem da kad me decko lize i jos pride mi blago masira otvor anusa da ja to obozavam i da mi je senzacija pojacana.
Eto mog odgovora.
P.S. Izgleda da netreba mnogo hrabrosto za odgovor.
 
Drage cure, da li vama povecava zadovoljstvo da dok vas dragi lize, da vam polako stavlja prst u guzu(anus). Mozda zvuci prosto, ali ja sam prisustvovao jednoj raspravi na ovu temu, pa uz moju zelju da me neshvatite prosto, interesuje me misljenje vas devojaka o ovoj temi tj. vase iskustvo ako ga imate.
Moje misljenje je ko god petlja sa barutanom da je odurni feget
 

Back
Top