ZELJNA UZIVANJA

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Moj dozivljaj je je bio prosle zime..
Imamo prijatelje kao i svi,tako da se cesto desava da se nesto pomazemo kad zaskripi.
Sve se desilo za vreme zime kad su bile obilne padavine snega.Ovo je zena srednjovecnih godina,iskreno imam neku granicu sto se godina tice ali ima zena koje sa 50 izgledaju bolje i lepse neko neke sa 25..Rekao neke i ne mislim na sve vec pojedine..:per:
U pitanju je bracni par koji je vecinu svog zivota proveo u italiji...Kako je kriza udarila svuda oni su se vratili kuci prosle god u prolece,imali malo ustedjevine i odlucili su da budu kuci dok ne dodje lepse vreme...Oduvek su svracali kad su dolazili na odmor,i kad sam imao slobodno zvali da im pomognem oko nekih radova za sta bi mi velikodusno placali.Svaki dinar je potreban a i odgovaralo mi jer su fini ljudi.Muz je jako ljubomoran i to sam zakljucio od samog starta, a ona mi je izgledala zena gladna ***** u svakom momentu.Sa svojih 50 god izgledala je jako lepo,nije mi jasno al grudi su joj bile uspravne i ne male,guza izbacena i od prvog dana kad sam je ugledao podigao mi se...Preko leta sam jednom prilikom bio nekoliko dana za redom kod njih i uspeo sam de je usnimim.Raspitivao se potajno,price su kruzile da je se tucala kao luda cim je zgrabila priliku ali ja nisam mogao biti siguran kako da joj pridjem.vise puta sam primecivao cvrste bradavice ispod majca na bretele koje nosila i par puta dok se saginjala video joj prelepe sise.....Nisam sakrio pogled i znao sam da je videla ali nije se upustala vise.Jednom u prici mi je rekla da je verna svom muzu jer je postuje.Tu je bio moj kraj,Rekao sam sebi zasto bih stigao u neprijatnu situaciju.Jednom dok je vezbala u kucnoj teretani bila samo u kupacem kostimu,njen suprug me poslao da joj prenesem da skuva kafu.Nisam mogao da verujem,povece grudi tako cvrste i lepe.usmine na ribici delovale tako mesnate lepo nadzirajuci se ispod gacica,bilo mi je bzv ali u isto vreme sam se odusevio..Izvinio se, uz obrazlozenje da su vrata su bila otvorena i preneo joj od supruga..Sve je pocelo tog dana.Njen komentar je bio da on samo zna da radi od jutra do mraka i narucuje kao da je u restoranu.Secam se da sam se opet izvinio i rekao da samo sam dosao jer me on poslao.Komentarisala da nisam ja nista krv vec da je on preterao sve mere.Od onda nisam mogao da je izbacim iz glave bila mi je opcesija,nisam vise krio svoj poveci ***** kad je bio dignit sedeci pored nje koji je podigao moj sorc,cim bi joj suprug bio u blizini povukao bih majcu preko pritiskajuci ga na dole da ne bi primecivao. :oU jesen ga je gazda pozvao da se vrati na posao,ali za nju nije bilo posla pa je ona ostala kuci.Sretali se povremeno,cesto bi me dodirivala po ramenu ali drugarski,imao sam utisak da me blego steze,kao da zeli da da budemo zajedno,ali nisam bio siguran.Proslo je nekoliko meseci,zima je bila ostra,ja vise nisam isao tamo jer me nije zvala,sve dok jedne veceri nije zazvonio mob i pitala dali bih hteo da dodjem da joj pomognem da ocisti sneg sutra dan,navodno platice mi koliko trazim.Otisao sam ujutru,cekala me kafa na stolu,bila je u bade mantilu,primetio sam da se tusirala.mirisala je mi doslo da skocim i zgrabim je..al ipak nisam isao dalje.Zamolila da uzmem melko iz frizidera.kad sam stavio mleko na stolu primeti sam da se bade mantil odvojio i video joj noge skoro do ribice.s,jedne strane jasno se nadzirala sisa skoro do bradavice..I jasno se secam svakog detalja,podigao mi se i sad kad se prisecam.Secam se da je prekrila noge i povukla gornji deo mantila gledajuci me u oci..Kroz glavu mi je prolazio 100 stvari al kao da mi se jezik zavezao.pitao je sve neke gluposti,o suprugu,pricali o zimi.U trenutku kad sam resio da joj kazem da mi se mnogo svidja zazvonio mob.Supruga me zvala,secam se da sam rekao da me zove zena.Komentarisala je,sad si gotov i smejala se.rekla mi je da joj kazem da sam do sad cistio sneg i da se trenutno grejem i namigla mi je je uz osmeh.Shvatio sam da vise nema nazad i da je vec prpremljena igra.Tako sam joj i rekao,uz to da imam ceo dan posla i da ne nosim tel jer necu da ga kvasim.Namejala se i rekla,zena ti je bas ljubomorna cim te zove tako rano.Rekao sam joj istinu da jeste tako,jer sam nevaljao,cesto me provalila da previse volim zene,uz to kao i tvoj suprug,samo sto je on sad deleko i nemas ko da te napada za nista..Samo se smejala,videlo se da je srecna.ustala je i uzela flasu sampanjca iz vitrine,e ovu nasu slobodu izgovorila uz osmeh,tebi jedan dan a meni nekoliko meseci moramo proslaviti.Znam da sam joj rekao da moramo poceti da cistimo sneg jer necemo skoro zavrsiti al ona mi je odgovorila..Ma ko **** sneg smejuci se....Dala mi da otvorim flasu i otisla po case,pustila je muziku.neke stare balade su bile...Sipao sam vino i nazdravili....ZA SLOBODU...


nastavlja se.............
 

Back
Top