Ubijanje nacije

velikiistrebljivac

Ističe se
Banovan
Poruka
2.174
Amerikanci su shvatili posle II svetskog rata da nije dovoljno vojno pobediti neprijatelja, jer ce se osvetiti kad tad. Nisu mogli kao u staro vreme da pobiju celo pleme I rese taj problem, jer je komplikovano pobiti stotine milona ljudi. Treba “ubiti” nacije u psihu, ubediti ih da vole one koje su ih porobili ( nesto slicno Stoholmskom sindromu) . Naravno, nikad ne ostaviti bez kontrole. Japan je skolski primer. Tamo je bejzbol popularniji nego u americi. Oni su amerikanizovani do besmislenosti. Najbolji americki saveznici. Prakticno su okupirana zemlja. Jer americka vojska radi sta hoce po Japanu, ne mogu biti uhapseni. Siluju, ubijaju ali moze da im sudi samo amricka vojska ako hoce I kad hoce. U Okinavi su bil takvi slucaejevi, masovne demonstarci ali amere nije briga. Staus koji je imala Engleska u Indiji. Nemci kukaju kako neznaju koliko atomskih bijevih glava ima po nemackoj. Niti smeju da uhapse americkog vojnika.
Japan kad je osvojio Mandzuriju dovelo je onog klinca za kralja, prva stvar koju su uradili isporucili im racun za svaki ispaljeni metak koji je potrosen tokom okupacije, za svaki ostecenu sablju dok su sekli Kineske glave.
U Srbiji rade istu stvar. Nemci su vise puta rekli izgubiliste rat pa sta se bunite. Nije im dovoljno sto su ubijali zene I decu, sto su srusili zemlju. Sto su nas zasejali radioaktivnim cesticama I tek ce da nam ubijaju pokoljena. Amerikanci zahtevaju da mi prihvatio da smo krivi sto su nas bombardovi, da im budemo zahvalni. Ekonomsko unistavanje privode kraju jos imaju problem sa psiholoskim jer smo tvdoglav narod. Instalirali su NVO koje treba da nas ubede da prihvatimo da budemo zahvalni za bombardovanje.
To se radi I na ovom forumu. Sto prikriveno sto javno.
Na pitanje ko je kriv za smrt civila I zena I dece stize odgovor “MI SMO KRIVI”.
Nametanje krivice celom narodu. Mi Srbi smo krivi sto se pilot zabavljao I gadjao civilne ciljeve, sipao kasetne bombe po pijaci I da ne nabrajam. Zasto sam ja kriv, pitam se ja. Odgovor: Zato sto je Milosevic sedeo u svojoj vili I nije ga bilo briga.
Logicnije objasnjenje za ubijanje dece u zivotu nisam cuo. Nejasno mi je samo da li su deca ubijana zato sto je imao vilu ( da je duplo veca verovatno bi trebalo pobiti duplo vise dece) ili sto ga nije bilo briga. Pod misljenu drugog clana foruma krivi su Rusi. Valjda su nagovarali americke pilote da gadaju civile.
Objasnjene je naravno jednostavno , Srbi se pod pritiskom ove zabave sa datumom I sl okrecu Rusiji. To treba sprecito po svaku cenu.
Moramo da prihvatimo kolektivnu krivicu za pocetak a posle da im budemo zahvalni jer su nas ubijali za nase dobro. Cekam samo kad ce iz americke ambasade da stigne racun za utroseno avionsko gorivo I osirumasen uranijum.
Ovu temu pokrecem sa molbom se jasno kaze da ne postoji ni jedan opravadan razlog za ubijanje dece.
Niko nemoze da bude aboliran za tako nesto Ni bogovi ameri ni rusi ni nemci niko.
Moraju da odgovaraju neposredni zlocinci, I oni koji su nalozi ili I tolerisali te zlocine. Nebito dali su oni predsednici amerike, Francuske ili sefovi engleske vlade.
Izvinjavam se zbog duzine teksta.
 
Oni ubise 114 000 dece u Vijetnamu i ne trepnuse....a ti 'oces da imaju osecaj krivce zbog par desetina pobijene dece kod nas. Za njih kategorija "dete" ne postoji. To je jos nista sta je bilo u Vijetnamu i Iraku usled sankcija i rata. Tek ces ti i svi mi da vidimo americku i englesku i jevrejsku bestijalnost u ratu koji sledi.
 
Ево у складу са овом темој један одличан текст:

SREĆNO UMIRANJE SRBIJE U EVROPSKOJ BUDUĆNOSTI: PUNA USTA OBEĆANJA I PLANOVA, A NAROD GLADAN

[B]Za manje od godinu dana, vladajuća politička koalicija na čelu sa Srpskom naprednom strankom i Aleksandrom Vučićem, obećala je na stotine lažnih investicija, ulaganja u privredu, cvetanje turizma, putogradnje, poljoprivrede, građevinarstva, informacionih tehnologija…Osim Vučića, u lažima su se utrkivali Mlađan Dinkić, Tomislav Nikolić, Milutin Mrkonjić i skoro svi članovi Dačićeve vlade. Obećavali su desetine milijardi dolara stranog kapitala koji "upravo stižu", najavljivali dolazak milijardera koji "jedva čekaju da ulože u Srbiju".’
[/B]
danasnjasrbija1_thumb.jpg


Otišli su u lažima toliko daleko, da su u Beograd doveli i vlasnika čuvenog američkog magazina "Forbs", koji svake godine objavljuje listu deset najbogatijih ljudi na svetu, kako bi pomoću njega "došli do investitora", a zapravo su javno varali javnost u Srbiji.

Mada je Aleksandar Vučić zaista umislio da je novi srpski imperator, povremeno se oglasi i Tomislav Nikolić, koji "daje lične garancije" svakome ko je spreman da uloži u Srbiju. Bilo Turcima, ili Azerbejdžancima, svejedno. Sve je ovo njima smešno, smeju se i lažni investitori, samo građanima nije do smeha. Oni pucaju od poniženja, a neki bi i da pucanjem oteraju skotove koji su nas zajašili.

(Pita Ciganka dete na samrti, koje umire od gladi – ”Hoćeš li sine pečene piletine?” Dete klima glavom, hoće. Pa onda – ”hoćeš li sine da pojedeš bananu?”, zatim, ”da li bi popio čašu mleka?”. Gladno dete potvrđuje majci da bi popio i čašu mleka. "E, sine moj, sad možeš da umreš srećan, sve sam ti ponudila". I dete umre od gladi.)

Ovaj crni humor, slikovito govori o tome kako izgleda sumorna srpska svakodnevnica…Polovina građana Srbije je na samrti. Od gladi, žeđi, goli, bosi, bez posla, praznih frižidera, bez nade...I oni mogu da srećno umru, jer im je vlast sve ponudila. I posao, i evropsku budućnost, radna mesta, stotine milijardi evra investicija…Obećanje ludom radovanje…

http://getosrbija.wordpress.com/201...-puna-usta-obecanja-i-planova-a-narod-gladan/

Ово је један од начина како убијају нашу нацију. Обавезно прочитати овај текст.

- - - - - - - - - -

Oni ubise 114 000 dece u Vijetnamu i ne trepnuse....a ti 'oces da imaju osecaj krivce zbog par desetina pobijene dece kod nas. Za njih kategorija "dete" ne postoji. To je jos nista sta je bilo u Vijetnamu i Iraku usled sankcija i rata. Tek ces ti i svi mi da vidimo americku i englesku i jevrejsku bestijalnost u ratu koji sledi.

Тачно. То су људи који убијају на хиљаде Ирачана због ниже цене нафте. А што је лицемерно они се усуђују да другима држе лекције.
 
Oni ubise 114 000 dece u Vijetnamu i ne trepnuse....a ti 'oces da imaju osecaj krivce zbog par desetina pobijene dece kod nas. Za njih kategorija "dete" ne postoji. To je jos nista sta je bilo u Vijetnamu i Iraku usled sankcija i rata. Tek ces ti i svi mi da vidimo americku i englesku i jevrejsku bestijalnost u ratu koji sledi.

Ne Srpske dece sve dece ovoga sveta.
I kao borbu protiv zlotvora koji hoce da nam nametnu srecu sto smo bombardovani.
Jer kad pristanemo da budemo "srecni" stici ce nam racun za bombe a to skupo kosta.
 
Ne bih ocenio to tako tragicnim. Jedino sto ne postoji je sansa da Rusi dodju. Ako njih izuzmemo i pogledamo odnos snaga same Srbije prema Nato / EU... dobijamo ovo sto jeste, ovakvo cinjenicno stanje.
A ne vidjam nijedan dobar predlog za drugacije resavanje (osim zabijanja glave u pesak kao noj i nade da ako zmurimo da ce problem da nestane... to smatram za glupost).

- - - - - - - - - -

Oni ubise 114 000 dece u Vijetnamu i ne trepnuse....a ti 'oces da imaju osecaj krivce zbog par desetina pobijene dece kod nas. Za njih kategorija "dete" ne postoji. To je jos nista sta je bilo u Vijetnamu i Iraku usled sankcija i rata. Tek ces ti i svi mi da vidimo americku i englesku i jevrejsku bestijalnost u ratu koji sledi.

Tamo je stradalo 58 000 Amerikanaca i oko 2 000 000 VIjetnamaca.
Danas se u Vijetnamu prave Nike patike...
Rat je bio vrlo profitabilan za proizvodjace AK 47 i M 16. Za sve ostale je bio poguban.
 
@tema

Ja ne znam da li je tip normalan, ima 45kg sa sorcem i rukavicama i stalno ulece u ring kad sparinguju teskasi.
Vise provodi u komi i na fizioterapijama nego u ringu sa sebi ravnim.
Umesto da se zdravo hrani, trenira, trci, dize tegove, sparinguje sa slicnim sebi on kad ne izaziva teskase i nije u komi ili zavojima drka onu stvar i filozofira.
 
Ne bih ocenio to tako tragicnim. Jedino sto ne postoji je sansa da Rusi dodju. Ako njih izuzmemo i pogledamo odnos snaga same Srbije prema Nato / EU... dobijamo ovo sto jeste, ovakvo cinjenicno stanje.
A ne vidjam nijedan dobar predlog za drugacije resavanje (osim zabijanja glave u pesak kao noj i nade da ako zmurimo da ce problem da nestane... to smatram za glupost).

Зашто мислиш да нема шансе да Руси дођу?
 
Зашто мислиш да нема шансе да Руси дођу?

Zato sto nisu dosli pocetkom 2004., posle martovskog divljanja Siptara na KiM.
Cinjenice:
Putin cetvrtu godinu na vlasti u Rusiji
Kostunica premijer (DSS / SPO / G17 i SPS ih podrzava iz senke)
Marsicanin predsednik skupstine i v.d. predsednika Srbije
Tadic sef opozicione DS i nista vise

Rusi su komorno mogli da dodju preko CG, druge clanice SCG - i nisu
Ako to nije bilo dovoljno, ne znam sta jeste.
 
@Velikiistrebljivac;

Nijedna drzava na svetu nije Ameriku ili Englesku osudila
za ratne zlocine ,jer su sila i skoro ,pa kreatori svetske politicke
scene...Ne mozes suditi velikim igracima,ali ih mozes pljuvati.
Tako ce biti sad ,tako je bilo pre,tako ce biti u buducnosti...
Amerika i Rusija,Engleska i Argentina, Nemacka i Francuska,itd...
Su drzave ,koje mogu sebi dozvoliti da se medjusobno optuzuju...
Ali,ne da ih ostatak sveta dira...
Ok,Argentina nije sila ,ali sam naveo primer zbog ostalih drzava.
Razumem ja tebe da si ogorcen i ozlojadjen ,svi su ,vise -manje,ali
ti tu ne mozes nista uraditi.Samo mozes biti nemi svedok desavanja.
 
Zato sto nisu dosli pocetkom 2004., posle martovskog divljanja Siptara na KiM.
Cinjenice:
Putin cetvrtu godinu na vlasti u Rusiji
Kostunica premijer (DSS / SPO / G17 i SPS ih podrzava iz senke)
Marsicanin predsednik skupstine i v.d. predsednika Srbije
Tadic sef opozicione DS i nista vise

Rusi su komorno mogli da dodju preko CG, druge clanice SCG - i nisu
Ako to nije bilo dovoljno, ne znam sta jeste.

Па како бре да дођу а на власти ЕУ-ропејци који тврде да ,,Еуропа нема алтернативу" да је ,,Еуропа њиихова мајка" и сличне будалаштине? Они да се увлаче Европи а Руси да нам помажу. Па не могу Руси да буду већи Срби од Срба. Требао је Коштуница да пошаље војску на Косово. Слоба би је послао. Коштуница није. Зато што је Коштуница био и остао пичкетина. Нико од наших властодржаца никад није ни позвао Русе, већ констатно од 2000. године воде политику увлачења у гузицу Европи.

Зар нисам у праву?

Руси нам нуде помоћ. Ми (мислим на нашу власт, а не на народ) смо ти који ту помоћ одбијамо. Али једног дана ће се и то променити.
 
Ne zelim da budem nemi posmatrac nije mi u krvi. U moj porodici imamo "problem" sa genetikom. Retko smo umirali u krevetu, pa nikako da utvrdimo koliko nam je porodicno duznina zivota.
Ova tema nije da sudim velikima, znam da ne mogu, nego da se odupremo ispiranju mozgova i pristajanje da budemo srecni sto su nas bombardovali i ubijali nam decu.
Molim vas bez Rusije ili Koreje. nama ispiraju mozak, ne treba nam pomoc Rusa ili bilo koga da to sprecimo. Uradimo nesto na ovom forumu, sada. Kazite NE.
Nisam hteo da sirim temu, ali ovaj proces u slicnom obliku prolaze sve zemlje bivse Yu. Slicne stvari se rade i po svetu.
Ne pozivam na miting i proteste nego na pojedinacnu licnu odbarnu od psiholoskog napada. Recite NE, nisam kriv za sve nedace moje zemlje. Ne pristajem na licemerje, pranje mozga, dvojne standarde.
Odgovoram sam za svoje postupke i onih "ispod" mene ( decu ili podcinjene na poslu). Ne mogu da odgovaram za postupke sefa na poslu ili moderatora na ovom forumu.
Budimo svesna ljudska bica, ne krpene lutke.
 
Amerikanci su shvatili posle II svetskog rata da nije dovoljno vojno pobediti neprijatelja, jer ce se osvetiti kad tad. Nisu mogli kao u staro vreme da pobiju celo pleme I rese taj problem, jer je komplikovano pobiti stotine milona ljudi. Treba “ubiti” nacije u psihu, ubediti ih da vole one koje su ih porobili ( nesto slicno Stoholmskom sindromu) . Naravno, nikad ne ostaviti bez kontrole. Japan je skolski primer. Tamo je bejzbol popularniji nego u americi. Oni su amerikanizovani do besmislenosti. Najbolji americki saveznici. Prakticno su okupirana zemlja. Jer americka vojska radi sta hoce po Japanu, ne mogu biti uhapseni. Siluju, ubijaju ali moze da im sudi samo amricka vojska ako hoce I kad hoce. U Okinavi su bil takvi slucaejevi, masovne demonstarci ali amere nije briga. Staus koji je imala Engleska u Indiji. Nemci kukaju kako neznaju koliko atomskih bijevih glava ima po nemackoj. Niti smeju da uhapse americkog vojnika.
Japan kad je osvojio Mandzuriju dovelo je onog klinca za kralja, prva stvar koju su uradili isporucili im racun za svaki ispaljeni metak koji je potrosen tokom okupacije, za svaki ostecenu sablju dok su sekli Kineske glave.
U Srbiji rade istu stvar. Nemci su vise puta rekli izgubiliste rat pa sta se bunite. Nije im dovoljno sto su ubijali zene I decu, sto su srusili zemlju. Sto su nas zasejali radioaktivnim cesticama I tek ce da nam ubijaju pokoljena. Amerikanci zahtevaju da mi prihvatio da smo krivi sto su nas bombardovi, da im budemo zahvalni. Ekonomsko unistavanje privode kraju jos imaju problem sa psiholoskim jer smo tvdoglav narod. Instalirali su NVO koje treba da nas ubede da prihvatimo da budemo zahvalni za bombardovanje.
To se radi I na ovom forumu. Sto prikriveno sto javno.
Na pitanje ko je kriv za smrt civila I zena I dece stize odgovor “MI SMO KRIVI”.
Nametanje krivice celom narodu. Mi Srbi smo krivi sto se pilot zabavljao I gadjao civilne ciljeve, sipao kasetne bombe po pijaci I da ne nabrajam. Zasto sam ja kriv, pitam se ja. Odgovor: Zato sto je Milosevic sedeo u svojoj vili I nije ga bilo briga.
Logicnije objasnjenje za ubijanje dece u zivotu nisam cuo. Nejasno mi je samo da li su deca ubijana zato sto je imao vilu ( da je duplo veca verovatno bi trebalo pobiti duplo vise dece) ili sto ga nije bilo briga. Pod misljenu drugog clana foruma krivi su Rusi. Valjda su nagovarali americke pilote da gadaju civile.
Objasnjene je naravno jednostavno , Srbi se pod pritiskom ove zabave sa datumom I sl okrecu Rusiji. To treba sprecito po svaku cenu.
Moramo da prihvatimo kolektivnu krivicu za pocetak a posle da im budemo zahvalni jer su nas ubijali za nase dobro. Cekam samo kad ce iz americke ambasade da stigne racun za utroseno avionsko gorivo I osirumasen uranijum.
Ovu temu pokrecem sa molbom se jasno kaze da ne postoji ni jedan opravadan razlog za ubijanje dece.
Niko nemoze da bude aboliran za tako nesto Ni bogovi ameri ni rusi ni nemci niko.
Moraju da odgovaraju neposredni zlocinci, I oni koji su nalozi ili I tolerisali te zlocine. Nebito dali su oni predsednici amerike, Francuske ili sefovi engleske vlade.
Izvinjavam se zbog duzine teksta.

Леле..пропаде Јапан. Још и Кина има да пропадне!!! Ево, лепо пишу по Крсти да американци послали неке успаване шпијуне!!!!
Јао што ми жао Јапанаца...играју бејзбол....гре'ота од Бога...

Море, нек иду ти кинези у тај њихов Јапан!!!
 
Леле..пропаде Јапан. Још и Кина има да пропадне!!! Ево, лепо пишу по Крсти да американци послали неке успаване шпијуне!!!!
Јао што ми жао Јапанаца...играју бејзбол....гре'ота од Бога...

Море, нек иду ти кинези у тај њихов Јапан!!!

Nisam napisao da je Japan propao, bezbol nije postojao pre okupacije. To je samo deo psiholoske promene Japana. Englezi su uveli kriket u Indiju.
Tekst o nametanju kolektivne krivice i svodi se na individalno misljenje.
Sto se mene tice mozes da prihvati krivicu za pad Troje, na volju ti.
 
Понекад бих волео да напишем нешто погрдне људима који су постављају питања следећег карактера: "А зашто Путин не пошаље трупе на Косово?", "А зашто Путин није пуцати либерале?" ," А зашто је Путин састаје са српским властима, иако зна да је она издајник ? " , " А зашто Путин не узима Србију у ЕАУ ? и т.д. и т.п.

Ја искрено желим да кажем - у човека који је ставити слично питање - нема мозга. "А зашто Путин мозг вам ниjе купио ?" - Ја не знам !
Мој одговор свим овим људима кратко: Путин - не може рећи шта хоће.

Не може државник себи дозволити луксуз и рећи: "Бля..! Момци! Ови Николићи, Дачићи, Вучићи, Тадићи а друга шобла да трећу деценију jе пумпа из Србиjи све што је могуће и вуче на Запад - мене не подлеже.
Па ја не могу са својим овлашћењима - не толико да их "уклонити", али чак и да казати о свом односу према њима, директним текстом не могу. Читајте књиге, сортирате, и не слушајте идиотима из медија - који су СВИ западни.
Ја увек кажу за мудрих и разумних људима, а не за будале, шта иде је рат против Србиjи, и непријатељи управо овде! Одмах поред врата! Али ви ни хрена не желе да чују, јер зазомбировани у нулу.
Да, ја лично бих задавио Николића и још 90% од владе, али ја не могу да доставити ни вам, ни себе таквог задовољства.
Желео бих да помогне Србији - али без вас ја не могу то да урадим ..."

Потребно да чује други семантички опсег тога, шта каже Путин, у којем има одговоре на сва ваша питања. Ако сваки ће мислити своjим главом - може све да чује и све разуме.
 
Amerikanci su shvatili posle II svetskog rata da nije dovoljno vojno pobediti neprijatelja, jer ce se osvetiti kad tad. Nisu mogli kao u staro vreme da pobiju celo pleme I rese taj problem, jer je komplikovano pobiti stotine milona ljudi. Treba “ubiti” nacije u psihu, ubediti ih da vole one koje su ih porobili ( nesto slicno Stoholmskom sindromu) . Naravno, nikad ne ostaviti bez kontrole. Japan je skolski primer. Tamo je bejzbol popularniji nego u americi. Oni su amerikanizovani do besmislenosti. Najbolji americki saveznici. Prakticno su okupirana zemlja. Jer americka vojska radi sta hoce po Japanu, ne mogu biti uhapseni. Siluju, ubijaju ali moze da im sudi samo amricka vojska ako hoce I kad hoce. U Okinavi su bil takvi slucaejevi, masovne demonstarci ali amere nije briga. Staus koji je imala Engleska u Indiji. Nemci kukaju kako neznaju koliko atomskih bijevih glava ima po nemackoj. Niti smeju da uhapse americkog vojnika.
Japan kad je osvojio Mandzuriju dovelo je onog klinca za kralja, prva stvar koju su uradili isporucili im racun za svaki ispaljeni metak koji je potrosen tokom okupacije, za svaki ostecenu sablju dok su sekli Kineske glave.
U Srbiji rade istu stvar. Nemci su vise puta rekli izgubiliste rat pa sta se bunite. Nije im dovoljno sto su ubijali zene I decu, sto su srusili zemlju. Sto su nas zasejali radioaktivnim cesticama I tek ce da nam ubijaju pokoljena. Amerikanci zahtevaju da mi prihvatio da smo krivi sto su nas bombardovi, da im budemo zahvalni. Ekonomsko unistavanje privode kraju jos imaju problem sa psiholoskim jer smo tvdoglav narod. Instalirali su NVO koje treba da nas ubede da prihvatimo da budemo zahvalni za bombardovanje.
To se radi I na ovom forumu. Sto prikriveno sto javno.
Na pitanje ko je kriv za smrt civila I zena I dece stize odgovor “MI SMO KRIVI”.
Nametanje krivice celom narodu. Mi Srbi smo krivi sto se pilot zabavljao I gadjao civilne ciljeve, sipao kasetne bombe po pijaci I da ne nabrajam. Zasto sam ja kriv, pitam se ja. Odgovor: Zato sto je Milosevic sedeo u svojoj vili I nije ga bilo briga.
Logicnije objasnjenje za ubijanje dece u zivotu nisam cuo. Nejasno mi je samo da li su deca ubijana zato sto je imao vilu ( da je duplo veca verovatno bi trebalo pobiti duplo vise dece) ili sto ga nije bilo briga. Pod misljenu drugog clana foruma krivi su Rusi. Valjda su nagovarali americke pilote da gadaju civile.
Objasnjene je naravno jednostavno , Srbi se pod pritiskom ove zabave sa datumom I sl okrecu Rusiji. To treba sprecito po svaku cenu.
Moramo da prihvatimo kolektivnu krivicu za pocetak a posle da im budemo zahvalni jer su nas ubijali za nase dobro. Cekam samo kad ce iz americke ambasade da stigne racun za utroseno avionsko gorivo I osirumasen uranijum.
Ovu temu pokrecem sa molbom se jasno kaze da ne postoji ni jedan opravadan razlog za ubijanje dece.
Niko nemoze da bude aboliran za tako nesto Ni bogovi ameri ni rusi ni nemci niko.
Moraju da odgovaraju neposredni zlocinci, I oni koji su nalozi ili I tolerisali te zlocine. Nebito dali su oni predsednici amerike, Francuske ili sefovi engleske vlade.
Izvinjavam se zbog duzine teksta.

A sta fali Japancima?

Jesu li nesto izgubili sto su se udruzili sa Amerima?

Ili su im trebali TERATI INAT i pasti travu???
 
Amerikanci su shvatili posle II svetskog rata da nije dovoljno vojno pobediti neprijatelja, jer ce se osvetiti kad tad. Nisu mogli kao u staro vreme da pobiju celo pleme I rese taj problem, jer je komplikovano pobiti stotine milona ljudi. Treba “ubiti” nacije u psihu, ubediti ih da vole one koje su ih porobili ( nesto slicno Stoholmskom sindromu) . Naravno, nikad ne ostaviti bez kontrole. Japan je skolski primer. Tamo je bejzbol popularniji nego u americi. Oni su amerikanizovani do besmislenosti. Najbolji americki saveznici. Prakticno su okupirana zemlja. Jer americka vojska radi sta hoce po Japanu, ne mogu biti uhapseni. Siluju, ubijaju ali moze da im sudi samo amricka vojska ako hoce I kad hoce. U Okinavi su bil takvi slucaejevi, masovne demonstarci ali amere nije briga. Staus koji je imala Engleska u Indiji. Nemci kukaju kako neznaju koliko atomskih bijevih glava ima po nemackoj. Niti smeju da uhapse americkog vojnika.
Japan kad je osvojio Mandzuriju dovelo je onog klinca za kralja, prva stvar koju su uradili isporucili im racun za svaki ispaljeni metak koji je potrosen tokom okupacije, za svaki ostecenu sablju dok su sekli Kineske glave.
U Srbiji rade istu stvar. Nemci su vise puta rekli izgubiliste rat pa sta se bunite. Nije im dovoljno sto su ubijali zene I decu, sto su srusili zemlju. Sto su nas zasejali radioaktivnim cesticama I tek ce da nam ubijaju pokoljena. Amerikanci zahtevaju da mi prihvatio da smo krivi sto su nas bombardovi, da im budemo zahvalni. Ekonomsko unistavanje privode kraju jos imaju problem sa psiholoskim jer smo tvdoglav narod. Instalirali su NVO koje treba da nas ubede da prihvatimo da budemo zahvalni za bombardovanje.
To se radi I na ovom forumu. Sto prikriveno sto javno.
Na pitanje ko je kriv za smrt civila I zena I dece stize odgovor “MI SMO KRIVI”.
Nametanje krivice celom narodu. Mi Srbi smo krivi sto se pilot zabavljao I gadjao civilne ciljeve, sipao kasetne bombe po pijaci I da ne nabrajam. Zasto sam ja kriv, pitam se ja. Odgovor: Zato sto je Milosevic sedeo u svojoj vili I nije ga bilo briga.
Logicnije objasnjenje za ubijanje dece u zivotu nisam cuo. Nejasno mi je samo da li su deca ubijana zato sto je imao vilu ( da je duplo veca verovatno bi trebalo pobiti duplo vise dece) ili sto ga nije bilo briga. Pod misljenu drugog clana foruma krivi su Rusi. Valjda su nagovarali americke pilote da gadaju civile.
Objasnjene je naravno jednostavno , Srbi se pod pritiskom ove zabave sa datumom I sl okrecu Rusiji. To treba sprecito po svaku cenu.
Moramo da prihvatimo kolektivnu krivicu za pocetak a posle da im budemo zahvalni jer su nas ubijali za nase dobro. Cekam samo kad ce iz americke ambasade da stigne racun za utroseno avionsko gorivo I osirumasen uranijum.
Ovu temu pokrecem sa molbom se jasno kaze da ne postoji ni jedan opravadan razlog za ubijanje dece.
Niko nemoze da bude aboliran za tako nesto Ni bogovi ameri ni rusi ni nemci niko.
Moraju da odgovaraju neposredni zlocinci, I oni koji su nalozi ili I tolerisali te zlocine. Nebito dali su oni predsednici amerike, Francuske ili sefovi engleske vlade.
Izvinjavam se zbog duzine teksta.

Taj sindrom osecanja krivice su Amerikanci prvi put isprobali 1945 nad Nemackom i Japanom,gde je u potpunosti uspeo.Sada se primenjuje i nad nama,i to se vidi na osnovu milion stvari.Npr izvinjenja svakog predsednika Srbije(Morace i naredni da se izvinjava),mediji koji su prikazivali na desetine emisija o Srebrenici i ovcari(a o Bratuncu i Kravicama mozda jednu),filmska produkcija koja je od 2000-te godine pravo smece uzmimo npr film Sveti Georgije ubiva azdahu(Gde je pouka filma Srbi nemojte nikada vise da idete u rat jer cete ostati bez ruke ili noge i zena ce vas prevariti),i raznoraznih drugih debiloidnih serija koje nicu kao pecurke a u stvari su losa kopija zapadnih.Zatim unistavanje vojske i crkve (Sve pod pricom da nam to vise ne treba branice nas NATO a i nije u modi vise biti vernik).I naravno konstantna prica da je za sve kriv Milosevic(Recimo za bombardovanje RTS-a nije kriv onaj koji je ubio radnike raketom iz aviona a kriv je Milosevic klasicna zamena teza) i takvih primera ima jos bezbroj.Elem zapad se za ovakav nacin nametanja krivice poprilicno izvestio,i cini mi se da ovde nema politicke figure koja je u stanju to da zaustavi.A sto se tice toga da moraju da odgovaraju za kasetne bombe,osiromaseni uranijum to je nemoguce,kao sto je bilo nemoguce da 1945 odgovaraju za divljacko bombardovanje Drezdena,Tokija,koja u vojnom smislu uopste nisu bila potrebna.
 
Taj sindrom osecanja krivice su Amerikanci prvi put isprobali 1945 nad Nemackom i Japanom,gde je u potpunosti uspeo.Sada se primenjuje i nad nama,i to se vidi na osnovu milion stvari.Npr izvinjenja svakog predsednika Srbije(Morace i naredni da se izvinjava),mediji koji su prikazivali na desetine emisija o Srebrenici i ovcari(a o Bratuncu i Kravicama mozda jednu),filmska produkcija koja je od 2000-te godine pravo smece uzmimo npr film Sveti Georgije ubiva azdahu(Gde je pouka filma Srbi nemojte nikada vise da idete u rat jer cete ostati bez ruke ili noge i zena ce vas prevariti),i raznoraznih drugih debiloidnih serija koje nicu kao pecurke a u stvari su losa kopija zapadnih.Zatim unistavanje vojske i crkve (Sve pod pricom da nam to vise ne treba branice nas NATO a i nije u modi vise biti vernik).I naravno konstantna prica da je za sve kriv Milosevic(Recimo za bombardovanje RTS-a nije kriv onaj koji je ubio radnike raketom iz aviona a kriv je Milosevic klasicna zamena teza) i takvih primera ima jos bezbroj.Elem zapad se za ovakav nacin nametanja krivice poprilicno izvestio,i cini mi se da ovde nema politicke figure koja je u stanju to da zaustavi.A sto se tice toga da moraju da odgovaraju za kasetne bombe,osiromaseni uranijum to je nemoguce,kao sto je bilo nemoguce da 1945 odgovaraju za divljacko bombardovanje Drezdena,Tokija,koja u vojnom smislu uopste nisu bila potrebna.

A kao, Nemacka i Japan nisu bili nista krivi, pa im je trebalo nabijati sindrom???:think:

Ni Milosevic nije bio nista kriv?

Tenkovi su SAMI, bez komande, isli iz Srbije da ruse po Hrvatskoj?
 
A sta fali Japancima?

Jesu li nesto izgubili sto su se udruzili sa Amerima?

Ili su im trebali TERATI INAT i pasti travu???

Tvoj isprani mozak to nemoze da shvati. Morao bi reset.
Za pocetak nisu vise Japanci. Sad imaju samo jednog boga novac. Stare casne ljuske osobine su se izgubile.
Svi koji veruju samo u boga $ su izgubili osnovne duhovne vrednosti. To je ono sto nas je razlikovalo od zivotinja.
 
Tvoj isprani mozak to nemoze da shvati. Morao bi reset.
Za pocetak nisu vise Japanci. Sad imaju samo jednog boga novac. Stare casne ljuske osobine su se izgubile.
Svi koji veruju samo u boga $ su izgubili osnovne duhovne vrednosti. To je ono sto nas je razlikovalo od zivotinja.


:rotf:

Nista Japanci nisu izgubili od svoje tradicije, vere i nacije, ali mnogo su dobili.

Nista ti ne znas.
 
Zato sto nisu dosli pocetkom 2004., posle martovskog divljanja Siptara na KiM.
Cinjenice:
Putin cetvrtu godinu na vlasti u Rusiji
Kostunica premijer (DSS / SPO / G17 i SPS ih podrzava iz senke)
Marsicanin predsednik skupstine i v.d. predsednika Srbije
Tadic sef opozicione DS i nista vise

Rusi su komorno mogli da dodju preko CG, druge clanice SCG - i nisu
Ako to nije bilo dovoljno, ne znam sta jeste.

Jel ih neko zvao?
 
A kao, Nemacka i Japan nisu bili nista krivi, pa im je trebalo nabijati sindrom???:think:

Ni Milosevic nije bio nista kriv?

Tenkovi su SAMI, bez komande, isli iz Srbije da ruse po Hrvatskoj?

Milosevic nije imao uticaja na JNA 1991 godine.Rat u Jugoslaviji je bio gradjanski rat,a zapad je preko ujedinjene Nemacke(osvedocenog saveznika Hrvatske),satanizovao samo jednu stranu.A JNA tenkovi koji su se koristili 1991 su bili pod komandom Veljka Kadijevica(velikog Jugoslovena).
 
Milosevic nije imao uticaja na JNA 1991 godine.Rat u Jugoslaviji je bio gradjanski rat,a zapad je preko ujedinjene Nemacke(osvedocenog saveznika Hrvatske),satanizovao samo jednu stranu.A JNA tenkovi koji su se koristili 1991 su bili pod komandom Veljka Kadijevica(velikog Jugoslovena).

Nemoj da pricas svasta.

Od 1988. u Srbiji NI MIS NIJE MOGAO DA MRDNE, a da Milosevic za to ne izda odobrenje.

A kamili TENKOVI....

Kakav Kadijevic, kakve gluposti...

Tada je Arkan bio GENERAL....
 
:rotf:

Nista Japanci nisu izgubili od svoje tradicije, vere i nacije, ali mnogo su dobili.

Nista ti ne znas.

Ne, ti ces da mi kazes.:D

- - - - - - - - - -

Nemoj da pricas svasta.

Od 1988. u Srbiji NI MIS NIJE MOGAO DA MRDNE, a da Milosevic za to ne izda odobrenje.

A kamili TENKOVI....

Kakav Kadijevic, kakve gluposti...

Tada je Arkan bio GENERAL....

Tvoje ne znanje je zapanjujuce.
 

Back
Top