Уставни суд формирао предмет о "бриселском споразуму"

Уставни суд је шака циркузаната са платног списка власти. Ни не чуди ме шта раде, ипак у овој земљи скоро 70 година владају комуњаре и њихова дечурлија.

Mi i nemamo ustavni sud nego Tomine i Vuciceve klimoglavce.Ja verujem da o ustavu mnogo vise znamo ti i ja nego ijedan sudija ustavnog suda.
 
Mi i nemamo ustavni sud nego Tomine i Vuciceve klimoglavce.Ja verujem da o ustavu mnogo vise znamo ti i ja nego ijedan sudija ustavnog suda.
Па у томе и јесте ствар.
Јуче били Титови климоглавци, па Слобини, па Тадићеви, сада од ове двојице... ко ли је следећи газда?
 
Уставни суд је шака циркузаната са платног списка власти. Ни не чуди ме шта раде, ипак у овој земљи скоро 70 година владају комуњаре и њихова дечурлија.




sudije-naslovna.jpg

:hahaha: Не могу да верујем...:rumenko:.... костимирали се у тоге као Британци - САМО ИМ ЈОШ ПЕРИКЕ ФАЛЕ ПА ДА ЦИРКУС БУДЕ КОМПЛЕТИРАН..







Ево их именом и презименом а кликом на име можете прочитати и биографије...

 
Kazandžija je zamolio.

Замолио сам Уставни суд и председника Скупштине да сачекају договор с Приштином и да из њега проистекне закон о суштинској аутономији Косова и Метохије, па да потом оцене уставност предлога тог закона, рекао је Николић гостујући на РТС.

Čuj, zamolio!!
Izvršio državni udar, puč, izdao, prodao, falsifikovao diplomu,..........
 
Kazandžija je zamolio.

Замолио сам Уставни суд и председника Скупштине да сачекају договор с Приштином и да из њега проистекне закон о суштинској аутономији Косова и Метохије, па да потом оцене уставност предлога тог закона, рекао је Николић гостујући на РТС.

Čuj, zamolio!!
Izvršio državni udar, puč, izdao, prodao, falsifikovao diplomu,..........

To je za ocekivati od Tome grobara.
 
Kazandžija je zamolio.

Замолио сам Уставни суд и председника Скупштине да сачекају договор с Приштином и да из њега проистекне закон о суштинској аутономији Косова и Метохије, па да потом оцене уставност предлога тог закона, рекао је Николић гостујући на РТС.

Čuj, zamolio!!
Izvršio državni udar, puč, izdao, prodao, falsifikovao diplomu,..........

На жалост - ТАЧНО !
 

Back
Top