Kako znate da ste to sto jeste

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako znate recimo da ste cisti Srbin?

Recimo ja sam tek nedavno saznao da mi je neka pra baka bila cista Nemica, a i moj stari lici na nekog svabu. I tako ja sam bas dosta izmesan, imam svakave krvi. Ali mislim da dobro torbam zbog tog nemackog gena, jer svabe dobro torbaju. To su dokazali kroz istoriju, jer su Slavenima dobar deo teritorije uzeli kitom. Odnosno zene su se udavale za svabe.
 
Kako znate recimo da ste cisti Srbin?

Recimo ja sam tek nedavno saznao da mi je neka pra baka bila cista Nemica, a i moj stari lici na nekog svabu. I tako ja sam bas dosta izmesan, imam svakave krvi. Ali mislim da dobro torbam zbog tog nemackog gena, jer svabe dobro torbaju. To su dokazali kroz istoriju, jer su Slavenima dobar deo teritorije uzeli kitom. Odnosno zene su se udavale za svabe.
Ovdje ne postoji niko ko je jednonacionalan . Ne samo ovdje nego nigdje .Onaj ko misli da je cisti ovaj ili onaj nema ni malo mozga
a takvi se inace najvise busaju u grudi junacke . Ovdje su bile silne migracije i prolazila je razlicita vojska , a vojska za pitjku ne
pita , poznata je stvar .Ja bih volio da je meni predak bio Kraljevic Marko , al nije . Da jeste mogao bih kitom da skinem petobanku
sa koljena !:mrgreen:
 
Ovdje ne postoji niko ko je jednonacionalan . Ne samo ovdje nego nigdje .Onaj ko misli da je cisti ovaj ili onaj nema ni malo mozga
a takvi se inace najvise busaju u grudi junacke . Ovdje su bile silne migracije i prolazila je razlicita vojska , a vojska za pitjku ne
pita , poznata je stvar .Ja bih volio da je meni predak bio Kraljevic Marko , al nije . Da jeste mogao bih kitom da skinem petobanku
sa koljena !:mrgreen:

Pa da sta mislis koliko su te snase bile guzene po stalama od silne vojske.:lol:
 
Kako znate recimo da ste cisti Srbin?

Recimo ja sam tek nedavno saznao da mi je neka pra baka bila cista Nemica, a i moj stari lici na nekog svabu. I tako ja sam bas dosta izmesan, imam svakave krvi. Ali mislim da dobro torbam zbog tog nemackog gena, jer svabe dobro torbaju. To su dokazali kroz istoriju, jer su Slavenima dobar deo teritorije uzeli kitom. Odnosno zene su se udavale za svabe.

Sinnke, pa zar u tvom primeru nije opisan baš obrnut slučaj da je neki garavle navuko tvoju arijevsku baku .

Kad sam ja radeo po bauštele, one pirgave Švabice su najvolele mene međ svi oni Poljaci i ostalu istočnoevropsku buraniju baš zbog crni brkova.........................:per:
 
Kako to mozes znati, mozes za par generacija mozda, baba, deda, pradeda, ali ko ce znati ko se sa kime ukrstao, a ko i da je bitno na kraju krajeva.
Sto neko rece, "cistokrvnih" nema, mozda nekih par poslednjih generacija, ali ko ce ga znati sta je bilo pre 300 godina recimo.
 
Kako znate recimo da ste cisti Srbin?

Recimo ja sam tek nedavno saznao da mi je neka pra baka bila cista Nemica, a i moj stari lici na nekog svabu. I tako ja sam bas dosta izmesan, imam svakave krvi. Ali mislim da dobro torbam zbog tog nemackog gena, jer svabe dobro torbaju. To su dokazali kroz istoriju, jer su Slavenima dobar deo teritorije uzeli kitom. Odnosno zene su se udavale za svabe.

Jao, bre, ne izmisljaj teske gluposti...
Inace, takva cistokrvnost ne postoji. Gleda se obicno oceva linija, ali ni to nije presudno.
O svojoj lozi sve znam.
 

Back
Top