Da li je DOS konačno mrtav ?

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Svedoci smo već godinu u kusur da partije bivšeg DOS i nosioci 5. oktobra gube svoju polpularnost i pozicije posle 12 godina neuspešnog i štetnog upravljanja Srbijom , najveća DOS partija DS i njeni neuspeli abortusi DSS i LDP su doživeli teške poraze na prošlim izborima,pogotovo ove dve poslednje , dok je DS koliko toliko solidan rezultat anulirao naknadim raspadom stranke i drastičnim padom rejtinga . Poslednji izbori u najvećoj i najvažnijoj opštini u Istočnoj Srbiji , Zaječaru su kulminacija tog trenda jer prvi put da dve nekad najjače DOS partije DS i DSS nisu ni cenzus prešle ,dok je LDP tu prešao , al na drugim mestima isto katastrofalno stoje .
Takve kakve su , bile te partije i ti političari nam nikako nisu trebali i meni lično neće nimalo nedostajati , čak šta više posebno me raduje i veseli činjenica da Boris Tadić , Voja Koštunica , Djilas i Čeda polako ali sigurno odlaze na djubrište političke istorije sa svojim raspalim i štetočinskim partijama .
Kakvo je mišljenje ostalih forumaša ,hoće li vam faliti DS,DSS,LSV,pijani Velja , LDP i ostali heroji 5. listopada kao bitni i presudni faktori na političkoj sceni Srbije ?
 
Послужио је својој сврси, и сад се склања са политичке сцене. Оно на чему су вредно радили годинама, довршиће нови ДОС. Ионако су остале само техникалије. А они су добили добру накнаду, тако да се сад склањају из фокуса, да се власи не досете...
 
Neznam.
Da ne bude mao sa BoTom Malim.
Uvek ga vrate "prijatelji" iz inostranstva.
Kad smo već kod dotičnog. braća šiptari
treba da mu daju penziju zaslužnog gradjanina.
To što je kršio Ustav Srbije, nema veze.
I njegovoj žutoj bandi oduzeti sve što su popljačkali po Srbiji.

- - - - - - - - - -

Послужио је својој сврси, и сад се склања са политичке сцене. Оно на чему су вредно радили годинама, довршиће нови ДОС. Ионако су остале само техникалије. А они су добили добру накнаду, тако да се сад склањају из фокуса, да се власи не досете...

O mrtvima sve najlepše. ali je bio špijun BND-a.
 
Послужио је својој сврси, и сад се склања са политичке сцене. Оно на чему су вредно радили годинама, довршиће нови ДОС. Ионако су остале само техникалије. А они су добили добру накнаду, тако да се сад склањају из фокуса, да се власи не досете...

Ovi sada su posebna priča , al bar možda možemo biti srećni što smo se jedne bede, ove iz uvodnog posta rastosiljali .
 
Послужио је својој сврси, и сад се склања са политичке сцене. Оно на чему су вредно радили годинама, довршиће нови ДОС. Ионако су остале само техникалије. А они су добили добру накнаду, тако да се сад склањају из фокуса, да се власи не досете...

tako je, upravo to i ja rekoh.
 
Djindjiceva tabla jos stoji kao naziv mnogih ulica a Srbija je u situaciji u koju je on doveo,mada da je duze ziveo danas bi bilo u jos vecim dugovima i tezoj okupaciji.

Kada u skolske knjige njega stave u Klitonovo drustvo a vlast se prema zivokovicu,sutanovcu i ostalima bude ponasala kao titova udba sa ustashkom dijasporom tada cemo biti slobodni.

Dakle,tek kada se shuNATOvac bude krio po raznoraznim Argentinama od Srpskog DBa tada mozemo da kazemo da je unisten DOS.
 
Neznam.
Da ne bude mao sa BoTom Malim.
Uvek ga vrate "prijatelji" iz inostranstva.
Kad smo već kod dotičnog. braća šiptari
treba da mu daju penziju zaslužnog gradjanina.
To što je kršio Ustav Srbije, nema veze.
I njegovoj žutoj bandi oduzeti sve što su popljačkali po Srbiji.

- - - - - - - - - -



O mrtvima sve najlepše. ali je bio špijun BND-a.


Учинило ти се да их у оном посту хвалим? Прочитај још једном, ако треба бићу сликовитија, али све је тако очигледно...
 
pa pola DOS-a je u SNS-u ili u koaliciji sa njima...pocni od Velje pa preko gomile preletaca u SNS i to uglavnom iz DS, pa dinkicev g17...DOS se danas zove SNS

Dinkić je poltički mrtvac i podgrejan leš , ni sada se on ne pita previše već igra samo kako produžena SNS ruka , isto tako i Velja , koji je isto odsvirao svoje i može kao njegov bivši šef i stranački lider Vuk samo nekome da se prišljamči i uzme neku siću , al niko od njih ništa bitno više ne odlučuje ,niti će .
 
Djindjiceva tabla jos stoji kao naziv mnogih ulica a Srbija je u situaciji u koju je on doveo,mada da je duze ziveo danas bi bilo u jos vecim dugovima i tezoj okupaciji.

Kada u skolske knjige njega stave u Klitonovo drustvo a vlast se prema zivokovicu,sutanovcu i ostalima bude ponasala kao titova udba sa ustashkom dijasporom tada cemo biti slobodni.

Dakle,tek kada se shuNATOvac bude krio po raznoraznim Argentinama od Srpskog DBa tada mozemo da kazemo da je unisten DOS.

fejl...
 
Djindjiceva tabla jos stoji kao naziv mnogih ulica a Srbija je u situaciji u koju je on doveo,mada da je duze ziveo danas bi bilo u jos vecim dugovima i tezoj okupaciji.

Kada u skolske knjige njega stave u Klitonovo drustvo a vlast se prema zivokovicu,sutanovcu i ostalima bude ponasala kao titova udba sa ustashkom dijasporom tada cemo biti slobodni.

Dakle,tek kada se shuNATOvac bude krio po raznoraznim Argentinama od Srpskog DBa tada mozemo da kazemo da je unisten DOS.

А знаш ли где је сад? Ико од њих?
Нпр, јел' се вратио Ђелић из Америке где је "гостовао као истраживач у одељењу за фискалне послове ММФ" (:hahaha1:)?
 
Dinkić je poltički mrtvac i podgrejan leš , ni sada se on ne pita previše već igra samo kako produžena SNS ruka , isto tako i Velja , koji je isto odsvirao svoje i može kao njegov bivši šef i stranački lider Vuk samo nekome da se prišljamči i uzme neku siću , al niko od njih ništa bitno više ne odlučuje ,niti će .

da jeste, zato se i dalje uzimaju krediti po vecim kamatnim stopama od komercijalnih banaka a ne od MMF po minimalnim iako imamo ugovorene aranzmane, kamate na drzavne zapise idu opet na gore, zato je resen slucaj postanske stedionice i malverzacija oko mobtela, zato Tabakovicka i dalje ima tutore iz G17 i potpuno samostalno rukovodi sa NBS... daj covece privreda je u jos goroj situaciji nego pre godinu dana odkad je formirana vlast, koliko je ljudi jos izgubilo posao i ne vidi se da se to zaustavlja, razumem ja i krizu i ostavstinu losih odluka prosle vlasti, ali brate....slobodan pad je nastavljen bez ikakvog usporavanja, za godinu dana moralo je nesto da se uradi....

po tebi Dinkic uopste nije odgovoran onda, nego samo i iskljucivo SNS? jer koliko te razumem samo SNS odlucuje i niko se vise ne pita nista?
 
Djindjiceva tabla jos stoji kao naziv mnogih ulica a Srbija je u situaciji u koju je on doveo,mada da je duze ziveo danas bi bilo u jos vecim dugovima i tezoj okupaciji.

Kada u skolske knjige njega stave u Klitonovo drustvo a vlast se prema zivokovicu,sutanovcu i ostalima bude ponasala kao titova udba sa ustashkom dijasporom tada cemo biti slobodni.

Dakle,tek kada se shuNATOvac bude krio po raznoraznim Argentinama od Srpskog DBa tada mozemo da kazemo da je unisten DOS.

"shuNATOvac" => ZA mene je pre ŠutaNOVAC
 
Ovakav kakav je bio, jasno da nikom normalnom nece nedostajati. Nedostajace mi isto kol`ko i rahmetli Sloba sa svojom babun porodicom. Isto kol`ko i ovi sad sto guraju pevace, pevaljke, gogo igracice, pecenjare itd. da upravljaju zemljom. U stvari, posle svih pomenutih, ni Srbi nece nedostajati ovoj zemlji kad je napuste.
 
Svedoci smo već godinu u kusur da partije bivšeg DOS i nosioci 5. oktobra gube svoju polpularnost i pozicije posle 12 godina neuspešnog i štetnog upravljanja Srbijom , najveća DOS partija DS i njeni neuspeli abortusi DSS i LDP su doživeli teške poraze na prošlim izborima,pogotovo ove dve poslednje , dok je DS koliko toliko solidan rezultat anulirao naknadim raspadom stranke i drastičnim padom rejtinga . Poslednji izbori u najvećoj i najvažnijoj opštini u Istočnoj Srbiji , Zaječaru su kulminacija tog trenda jer prvi put da dve nekad najjače DOS partije DS i DSS nisu ni cenzus prešle ,dok je LDP tu prešao , al na drugim mestima isto katastrofalno stoje .
Takve kakve su , bile te partije i ti političari nam nikako nisu trebali i meni lično neće nimalo nedostajati , čak šta više posebno me raduje i veseli činjenica da Boris Tadić , Voja Koštunica , Djilas i Čeda polako ali sigurno odlaze na djubrište političke istorije sa svojim raspalim i štetočinskim partijama .
Kakvo je mišljenje ostalih forumaša ,hoće li vam faliti DS,DSS,LSV,pijani Velja , LDP i ostali heroji 5. listopada kao bitni i presudni faktori na političkoj sceni Srbije ?

Велимир Илић, Динкић и разни ДОСовци који су нашли уточиште у СНС-у и другим владајућим странкама су још увек део власти, Влада спроводи политику ДОС-а а Ђинђић је узор неким дебилима који обављају државне функције. Дакле, није могуће рећи да је ДОС мртва.

ДОС још увек, нажалост, влада Србијом.
 
Poslednja izmena:
Ovakav kakav je bio, jasno da nikom normalnom nece nedostajati. Nedostajace mi isto kol`ko i rahmetli Sloba sa svojom babun porodicom. Isto kol`ko i ovi sad sto guraju pevace, pevaljke, gogo igracice, pecenjare itd. da upravljaju zemljom. U stvari, posle svih pomenutih, ni Srbi nece nedostajati ovoj zemlji kad je napuste.


a Predsednik drzave dosao na tu poziciju sa radnim iskustvom grobara...
 
DOS nije trebao ni da postoji. Proizveo ga je Milošević i njegov totalitarni režim. Poslužio je svrsi i treba da nestane. Problem je taj što je Milošević i na političkoj sceni Srbije iza sebe ostavio pustoš, kao i svakoj drugoj sferi uostalom. Kukala nam majka.
 
a Predsednik drzave dosao na tu poziciju sa radnim iskustvom grobara...

Ljudi ne znaju gde su suplji, mislim na raju, koliko ih politicari jeb.u u zdrav mozak.

Znas kad sam jos ovde pisao da Tomin sin radi u Srbijagasu. Zaposlio se negde u periodu 2003-2006. Naravno, sa zavrsenim privatnim faksom. Dakle, sin radikala zaposlio se u drzavnoj firmi kao menadzer (:D) u vreme kada su na vlasti bile demokratske snage :lol:

A narod se lozi kako se stranke kod nas mrze, bore jedne protiv drugih itd. A u stvari, to je jedna dobro uigrana sekta po sistemu - sve, sve, lajemo, kenjamo, bijemo se, ali kad zatreba drzimo se, Mi (politicari) protiv Njih (narod).

P.S. mislim na onu asistentkinju direktora EPS.
 

Back
Top