ZAVERA: Ružić ruši Ivicu Dačića

Nedrina

Početnik
Banovan
Poruka
32
ZAVERA: Ružić ruši Ivicu Dačića
Šef poslaničke grupe socijalista lobira da zauzme poziciju operativnog šefa, na kojoj je trenutno potpredsednik Žarko Obradović. Ružić želi smenu Mrkonjića, Obradovića i Bajatovića da bi ojačao svoju poziciju

EOGRAD - Pokarambasili se oko fotelja.Šef poslaničke grupe SPS Branko Ružić lobira u stranci da se u okviru rekonstrukcije Vlade smene funkcioneri i ministri Milutin Mrkonjić, Žarko Obradović i Dušan Bajatović kako bi na taj način ojačao svoju poziciju i preuzeo rukovođenje strankom!

Na koju poziciju "pikira" Ružić kakve su njegove ambicije, kako se skoro na granici raskola SPS podelila na dve struje, ko čini koju grupu i koliko o tome zna predsednik partije Ivica Dačić

http://www.kurir-info.rs/zavera-ruzic-rusi-ivicu-dacica-clanak-859051
 
Poslednja izmena od moderatora:
Око чега ће се политичари посвађати ако не око фотеља... Као да су залепљени за њих.

Figurativno - fotelja.
Ona je sinonim za novac i moć !

A, da dam i svoje mišljenje na temu, kad sam već tu.

Mislim da je balavander Ružić previše zelen da napakosti Dačiću.
Iako lično, na onu stvar mi idu obojica.
Ali, ako već stari iskusni vuk i bivši mangup beogradskog asfalta ćuti,
povlači glavu u ramena i ne suprotstavlja se Slobinom portparolu, šta tek Ružić hoće ?

Da, mislio sam na Mrkonjića !
 
Poslednja izmena:
Nisu oni nista krivi.SPS,na celu sa Milosevicem i njegovim ZAMENICIMA Slavicom i Dacicem (Ivica i Marica),napravili su od Srbije drzavu kriminalaca.I oni su i sada sefovi te organizacije,njihova je,tu se jednom ulazi a ne izlazi nikad.Pobili su dosta ali su oni koji drze pare ostali i finansiraju ih.
Da li to narod u Srbiji zna?
Zna,
I umesto da je njima imovina zaplenjena a oni zavrsili u zatvoru,sto su i ocekivali,narfod ih ponovo bira da vladaju Srbijom.
E moj narode stoko jedna,sto bi rekao Njegos.
Ja samo da dodam: Sta je narod u Srbiji hteo,to je i dobio.Kriminalce na vlasti koji imaju medije u rukama i koji stvaraju konfuziju i haos u zemlji.Niko ne treba da nas napada,sami smo sebi dovoljni.Ko u Srbiji svakodnevno prati medije ne moze da ostane normalan,a medije drze oni koji su pokrali pare i opljackali zemlju.
 

Back
Top