Pobuna u DS-u

miso6207

Elita
Poruka
19.814
...sinoc sam hteo otvoriti temu, ali ju je platin, iz njemu razumljivih, razloga zabranio...naime, kao vreme odmice, a i brojni lokalni izbori to pokazuju, ds je sve blizi cenzusu...to pokazuju izbori i u zajecaru...vidim da se polako bude i nezadovoljni u ds-u http://www.kurir-info.rs/pobuna-u-ds-odbori-traze-go-zbog-debakla-na-izborima-clanak-858809 zanima me vase misljenje o razlozima ovako strmog pada...licno mislim da je najveci razlog u liku predsednika koji je na celo stranke dosao na vrlo sumnjiv nacin, silom, nedemokratski sto je oteralo u ilegalu veliki deo biraca...
 
Poslednja izmena:
...sinoc sam hteo otvoriti temu, ali ju je platin, iz njemu razumljivih, razloga zabranio...naime, kao vreme odmice, a i brojni lokalni izbori to pokazuju, ds je sve blizi cenzusu...to pokazuju izbori i u zajecaru...vidim da se polako bude i nezadovoljni u ds-u http://www.kurir-info.rs/pobuna-u-d...g-debakla-na-izborima-clanak-858809....zanima me vase misljenje o razlozima ovako strmog pada...licno mislim da je najveci razlog u liku predsednika koji je na celo stranke dosao na vrlo sumnjiv nacin, silom, nedemokratski sto je oteralo u ilegalu veliki deo biraca...

Нису више на власти па им је и реклама ослабила.
Одатле пад.
Иначе би овај блесави народ и даље веровао да је БоТа препоштен, а да нас ДС води у светлу будућност.
 
...sinoc sam hteo otvoriti temu, ali ju je platin, iz njemu razumljivih, razloga zabranio...naime, kao vreme odmice, a i brojni lokalni izbori to pokazuju, ds je sve blizi cenzusu...to pokazuju izbori i u zajecaru...vidim da se polako bude i nezadovoljni u ds-u http://www.kurir-info.rs/pobuna-u-d...g-debakla-na-izborima-clanak-858809....zanima me vase misljenje o razlozima ovako strmog pada...licno mislim da je najveci razlog u liku predsednika koji je na celo stranke dosao na vrlo sumnjiv nacin, silom, nedemokratski sto je oteralo u ilegalu veliki deo biraca...

Ma nema tu nikakve tajnovitosti,..
istina je frapantna,...
Srbi su postali jadnici koji samo niz vjetar idu!!!!

Ovo pokazuje demokratska Srbija, jos od prvih parlamentarnih izbora, BEZ IZUZETKA!!!
 
Нису више на власти па им је и реклама ослабила.
Одатле пад.
Иначе би овај блесави народ и даље веровао да је БоТа препоштен, а да нас ДС води у светлу будућност.

Njima se vlast desila kao grom iz vedra neba.Nisu imali kadar da to pokriju pa se se mnogi sa ulice nasli u foteljama raznih agencija ,opstina i preduzeca.Vreme leci sve pa i njihovu slabost u kadrovima.Afera za aferom koje su otkrivali ljuti protivnici koji su postali sve jaci razbili su ds na ovo sto je sada.
 
Sta reci za DS i tu koaliciju koja je 2008 osvojila 40 % glasova biraca a danas ne moze da predje cenzus na lokalnim izborima u Zajecaru.Losa politika,losa selekcija kadrova,korupcija,Boris Tadic. 12 godina ucestvovali u vlasti ,rezultati nikakvi.,privatizacija. Dogadja se to eto nekad je u Kini postojala cetvoroclana banda ,Maova udovica,i tako oni odluce da pobiju sve vrapce u Kini jer jedu zito.I naprave haos jer su se namnozili insekti. Eto to ti je DS.
 
...sinoc sam hteo otvoriti temu, ali ju je platin, iz njemu razumljivih, razloga zabranio...naime, kao vreme odmice, a i brojni lokalni izbori to pokazuju, ds je sve blizi cenzusu...to pokazuju izbori i u zajecaru...vidim da se polako bude i nezadovoljni u ds-u http://www.kurir-info.rs/pobuna-u-d...g-debakla-na-izborima-clanak-858809....zanima me vase misljenje o razlozima ovako strmog pada...licno mislim da je najveci razlog u liku predsednika koji je na celo stranke dosao na vrlo sumnjiv nacin, silom, nedemokratski sto je oteralo u ilegalu veliki deo biraca...

Ma ne lupetaj bre.

Niste u stanju da smenite ministra prosvete posle najvećeg skandala u istoriji male mature, mada je tradicija nameštanja, prepisivanja i upisa mimo svakog reda u Srbiji ogromna.

Niste u stanju da najurite ni onog kleptonacoša kome ispred nosa švercuju strogo pov. dokumentaciju u donjem vešu.

Vi ste smejurija.
 

Back
Top