Teska odluka
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Teska odluka

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Teska odluka

Sad sam ustala. Priznajem, malo sam se ulenjila. Vodim ovaj samostalan zivot, pa mi se onda i ne ustaje. Sve moram sama. Bila sam na izletu, pa kada sam se vratila... samo sam imala snage da kazem Milanki da treba da opere ves, da nesto skuva, ali ona samo izmislja i stalno kuka. Cesto idem kod Mame u stan na veceru. Bila sam i sinoc. Videla sam i bivseg decka, o kojem su me pitali na jednoj drugoj temi. On je tamo drzao govor o Branislavu Lecicu i njegovoj mladjoj zeni. A sta da se on ozenio sa mnom? Sta bi onda rekao? On nema petlju, a Branislav Lecic je dovoljno sladak, sposoban i inteligentan da zna sta zeli u zivotu. Ipak, ja sam to ljubavno poglavlje zavrsila i stavila tacku. Knjiga je zatvorena.
    Na izletu je bilo lepo. Isla sam sa mojim novim drugom. On je stvarno sladak. Posle su nam se pridruzili i jos neki njegovi prijatelji i jedna njegova rodjaka, koja je u vezi sa jednim od njegovih prijatelja, a ispostavilo se da sam ranije bila u nekoj kratkoj, neobaveznoj vezi sa njenim stricem. Ona je starija od mene. Iako je tada isla u srednju skolu seca me se. rekla je da me se seca kao ljupke i vaspitane devojke. Inace, taj njen stric nije rodjak ovom mom drugu. Bilo je veoma toplo, a ja sam vrela, pa mi je bilo prijatno. Lepo smo se provodili u prirodi, a onda smo posle rucka otisli u setnju, taj moj drug i ja. I odjednim u sumi me je zagrlio i poljubio. Ja sam mu rekla da to nije lepo, posto ja imam decka, a on je rekao da mu se mnogo svidjam i da zeli da bude u vezi sa mnom. Ja sam mu rekla da moram da raskinem prvo sa ovim deckom, sa kojim sam i da on mora da bude strpljiv. On je rekao da je "ODLUCIO da ceka", jer zna da takvu drazesnu devojku nece nigde moci naci. Da me nema "ni u Crnoj Gori, BiH, Srbiji, Hrvatskoj, a ni u EU ni U Rusiji." Sta da radim?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

Podrazumevano Re: Teska odluka

cim te ceka vezana je vreca a to ti je dosadno na tacni
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. teska odluka oko kupovine monitora
    Autor d&d u forumu Hardver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.02.2011., 09:59
  2. Teska odluka
    Autor Povratnik u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.11.2009., 20:56
  3. Tough Decision / Teska odluka
    Autor Muzicka Vila u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 120