SNS

Pa ne znam, u redu je da neko glasa, ali tolika prednost, kao da živimo u blagostanju, a narod nema 'leba da jede.Okle tol'ka prednost ne znam? To je problem sa kojim sociolozi, a možda i psiholozi treba da se uhvate u koštac..:think:
 
Niko normalan ne glasa za otpadnike ali ima dosta prodanih dusa i preletaca koji ce zarad sitnih privilegija i sa djavolom u red stati.Ali kao i sve trule koalicije tako ce i ove da oduvaju sledeci olosi koji ce ih smeniti a ove sadasnje pakovati u zatvore.
 
Ljudi, ko glasa za ove, gaze sa prednošću na lokalu?


BIA glasa za njih! (sto ce reci MI6, BND, CIA i drugari....)
I sve dok im budu potrebni oni ce pobedjivati...kao i Slobo sto je pobedjivao dok je trebalo, kao sto je i DOS pobedjivao sve dok je trebalo itd...
Svi su odradili svoju rolu u unistavanju Srbije zarad stranih interesa...

...
 
Pa ne znam, u redu je da neko glasa, ali tolika prednost, kao da živimo u blagostanju, a narod nema 'leba da jede.Okle tol'ka prednost ne znam? To je problem sa kojim sociolozi, a možda i psiholozi treba da se uhvate u koštac..:think:

Гласају они који имају корист од тога.
 
od 2000. naovamo narod u Srbiji ne glasa ZA nego PROTIV a stranke to nikako ne shvataju nego umisle da su popularne i nesmenjive...lično mislim da je jedino SPS izvukao pouku iz prošlih vremena i menja boje po potrebi
 
Šarene laže, takvo stanje je svuda. Kao ima 3 stepen učlani se u stranku i očekuje da se priveže na državnu sisu. :cool:

Постоји анегдота са Вуком Драшковићем, кад он пита грађана, када ће овај да гласа за њега. Одговор је гласио: Кад победиш на изборима.

Исто је и сада, одређен број људи, мимо ових што се мисле окористити гласањем за СНС – аутоматски заокружују опцију за коју су убеђени да ће победити.
 
Pa ne znam, u redu je da neko glasa, ali tolika prednost, kao da živimo u blagostanju, a narod nema 'leba da jede.Okle tol'ka prednost ne znam? To je problem sa kojim sociolozi, a možda i psiholozi treba da se uhvate u koštac..:think:

ne znam kako je u tvojoj opstini a u mojoj SNS obecava svima sakom i kapom da ce im zaposliti dete, zenu, svastiku, njih - ako glasaju za SNS i ubede clanove svoje familije da urade isto tj ako donose sigurne glasove

I mogu ti reci da su ih dosta zaposlili samo u distribuciji su naprimali 20 ljudi , u opstinskim preduzecima i ostalim drzavnim firmama jos jedno 200-300

i svaki taj zaposljeni vuce po jedno 4-5 glasova....

najmanje

u Srbiji nema veze ideologija za pobedu na izborima

ko zaposljava - taj dobija
 
Ljudi, ko glasa za ove, gaze sa prednošću na lokalu?

glasaju svi oni iznevereni glasači demokradske stranke koje su opljačkali njini partijski gurui
ne nadaju se ničemu
samo hoće da vide kako neko je6e mater ovim prethodnima što su ih zaje6ali
i sve će da kažu ko kad gde i kako je ukrao smuvao skratio proneverio
sve će da kažu i još će da nakite
 
Pa ne znam, u redu je da neko glasa, ali tolika prednost, kao da živimo u blagostanju, a narod nema 'leba da jede.Okle tol'ka prednost ne znam? To je problem sa kojim sociolozi, a možda i psiholozi treba da se uhvate u koštac..:think:

Pa prednost zato sto zivimo u bedi koju je ovom narodu donela DOS druzina a i SPS
 
...pa i reba narod da se zaposljava...bolje i to nego da dangubi...

treba da se zaposljava ali u realnom sektoru a ne an drzavnoj sisi i da ne radi nista

U elektrodistribuciji nemaju stolice za nove SNS kadrove, pa isti stoje po hodnicima, i cekaju da neko ode u WC da malo sednu i da se odmore.

Imaju vise radnika nego stolica.

Cuo sam podatak u Kragujevcu da je 2005 godine za plate svih zaposljenih na budzetu trebalo 380 miliona dinara mesecno. Sada kaze izdvajaju 1.3 milijarde

4 puta vise.....

I zato ova drzava propada. Jer svi rade na budzetu niko u privredi i vlast pljacka nas iz privrede da bi dala vama lezilebovicima i parazitima iz DS/SNS/SPS-a

U Srbiji vlada lopovski sistem u kojem vlast krade od postenih koji proizvode i daje onima koji ne proizvode nista

Na primer ja zaradim 1000 evra mesecno bruto, drzava mi sto na ime poreza na plate pdva akcize uzme 80% tog novca da bi dala platu Peri, Ziki, Miki koji ne rade i ne proizvode nista.

Lopovska vlast lopovski narod lopovska drzava.

Zato je ovde najveci patriotizam, uskratiti drzavu za porez, jer ova drzava je neprijatelj srpskog naroda a prijatelj siptara bosnjaka amerikanaca.

Jer cim zajebem stoku za porez, da se izvucem da ne platim nesto ,automatski meni standard skace a lopovima i izdajnicima pada.

Zato svako treba da se trudi da ovoj drzavi plati sto manje moze poreza naravno da pritom ne krsi zakon .
 
...tebi, tihi, predlazem da promenis narod...ovaj ti, ocigledno, ne valja jer ne glasa za radikale...a sad za mene; odavno ni sa jednom drzavnom sisom nemam veze niti cu imati do penzije (ako u istu odem)...u privatnom biznisu mi je ok sasvim...placam povelik porez i doprinose svojim zaposlenima i smatram to patriotskim cinom i svojom zakonskom obavezom...kao ekonomista specificnog usmerenja dajem doprinos na javnim raspravama pre usvajanja zakona ...neke primedbe vlada usvoji, neke ne...ne kukumavcim nikad, radim...ne iznosim nesto za sta ne znam da je tacno...kao ti na primer...
 
SNS je, kao najjaca partija u vladi, imala prednost u biranju sektora delovanja, tako da su u ovoj borbi protiv kriminala i korupcije stekli znatnu prednost u odnosu na SPS i URS, koji imaju i te kako zahtevnije poslove. Mnogo je lakse privesti nekoliko osumnjicenih, nego zadovoljiti gradjane kosovskim problemom ili stabilizovati ekonomiju. A buduci da je narod uvek uz one najjace, sto iz entuzijazma, sto iz koristi, rezultati su sasvim realni i ocekivani.

Prvi pad podrske se moze ocekivati ako se privedeni tajkuni izvuku bez da vrate bogatstvo drzavi, a to ce verovatno i biti slucaj. Znaci, za nekih 5-6 godina, a do tad ce SNS biti daleko iznad ostalih, verovatno na nekih 50ak procenata podrske opredeljenih biraca.
 
SNS je, kao najjaca partija u vladi, imala prednost u biranju sektora delovanja, tako da su u ovoj borbi protiv kriminala i korupcije stekli znatnu prednost u odnosu na SPS i URS, koji imaju i te kako zahtevnije poslove. Mnogo je lakse privesti nekoliko osumnjicenih, nego zadovoljiti gradjane kosovskim problemom ili stabilizovati ekonomiju. A buduci da je narod uvek uz one najjace, sto iz entuzijazma, sto iz koristi, rezultati su sasvim realni i ocekivani.

Prvi pad podrske se moze ocekivati ako se privedeni tajkuni izvuku bez da vrate bogatstvo drzavi, a to ce verovatno i biti slucaj. Znaci, za nekih 5-6 godina, a do tad ce SNS biti daleko iznad ostalih, verovatno na nekih 50ak procenata podrske opredeljenih biraca.
...а и земља је равна плоча.
 
...tebi, tihi, predlazem da promenis narod...ovaj ti, ocigledno, ne valja jer ne glasa za radikale...a sad za mene; odavno ni sa jednom drzavnom sisom nemam veze niti cu imati do penzije (ako u istu odem)...u privatnom biznisu mi je ok sasvim...placam povelik porez i doprinose svojim zaposlenima i smatram to patriotskim cinom i svojom zakonskom obavezom...kao ekonomista specificnog usmerenja dajem doprinos na javnim raspravama pre usvajanja zakona ...neke primedbe vlada usvoji, neke ne...ne kukumavcim nikad, radim...ne iznosim nesto za sta ne znam da je tacno...kao ti na primer...

meni iskreno ovaj narod ne smeta - ja zivim dobro. Ali ovaj narod zivi lose upravo zato sto je takve pameti kao sto si ti.

Sta da kazes ? Glup ima svako pravo da bude glup - al posle nema pravo da se ljuti sto je siromasan zbog sopstvene gluposti.
 

Back
Top