brzogriz .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel jedete nezdravu brzu hranu ili pazite na svaku kalorijicu , pretrpavate se salatama i vjezbate trbusnjake ?

kada ste zadnji puta bile u mcdonaldsu ?:think:

Salate najvise. Zato sto ih volim. Uglavnom sa maslinovim, medom i balzamikom, i obicno uz nesto mlecno. Meni je to kompletan obrok. Ili vocne salate, sejkovi. Jadan bivsi me je zazao kako me je lako izdrzavati- jedan krastavac i dva paradajza na dan. (Gde je nasao bas tu kombinaciju :lol:)
Vezbam periodicno. Sada sam vec sramno lenja.
A Mek i sl.? To max 2-3 puta godisnje. Ne volim njihove djonove umesto mesa, a i necu da dete navikavam na to. Radije cu mu onda je napraviti nesto poput toga. Pobornik sam domace kuhinje. Jedino, stvarno, pica i sladoled nikada ne mogu biti iz kucne radinosti tako dobri. Za prvo je pec caka, a za drugo... pokusavam da provalim stos.
 
jel jedete nezdravu brzu hranu ili pazite na svaku kalorijicu , pretrpavate se salatama i vjezbate trbusnjake ?

kada ste zadnji puta bile u mcdonaldsu ?:think:


Pre godinu i po sa decom ali nisam jela. ne podnosim hranu tamo, odvratna je.

U poslednje vreme pazim sta jedem. Svidja mi se hrana koju spremam, nema potrebe da kupujem nezdrave zamene.
 
jel jedete nezdravu brzu hranu ili pazite na svaku kalorijicu , pretrpavate se salatama i vjezbate trbusnjake ?

kada ste zadnji puta bile u mcdonaldsu ?:think:



Prezirem McDonalds.

I njihovu bljutavu, aditivima zacinjenu hranu.

Trudim se da se hranim zdravo, ali se trudim da sebi ne zagorcavam zivot ostro nametnutim pravilima.
Ako cu da "zgresim" zgresicu sa leskovackim rostiljem radije ili sa uzickom lepinnjom. Patriota, jbg :)
 
Ja volim da ždraknem pomfrit u Meku.
I to je to. Hamburgeri im imaju ukus kartona ( mislim nije da znam kakav je to ukus jel da kao )

Volem da jedem nezdravo, volem pizze, ćevape, pljeke, sve volim. Joj sad sam gladna.
 
Jedino ja ovde volim da jedem u Meku. Ne nesto preterano niti cesto ali nije mi odvratna i neukusna njihova hrana, ne mogu sada da lazem. Inace ne jedem nesto mnogo brzu hranu, volim domacu kuhinju i nije mi tesko da kuvam. Povrce i salate obozavam, svaki dan bar jednu pravim. Moja slabost i strast su slatkisi. Kad vidim kolac hipnotisem se automatski.
 
Ja volim da ždraknem pomfrit u Meku.
I to je to. Hamburgeri im imaju ukus kartona ( mislim nije da znam kakav je to ukus jel da kao )

Volem da jedem nezdravo, volem pizze, ćevape, pljeke, sve volim. Joj sad sam gladna.
Meni se to ništa ne jede, al volim povremeno da izedem Big Mek i volim onaj najodvratniji sladoled sa karamel prelivom, a uopšte ne volim vanilu, al tačno mi fali taj GMO
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top