Mojito bejbe!

Lukrecija Vitriola

Primećen član
Banovan
Poruka
627
bese dan oceva kao neke paterice u kanadi i moj sin kao novi emgigrant zaboravio.
ali, da.
tero me da kupim havana rum, onaj zeleni limun i travke od nane. uzelo mi je dosta vremena da sve to nabavim, nisam tacno ni znao sta oce, al ima se goriva, auta a i poverenja u mog sinma koji je sa 15 visok 1.83. na tatu. srbenda ljubim ga u celo.
iskreno nisam znao sta oce, mora sam da kuvam paprikas i to. ali volim da se vozikam okolo, sa mojim v6 2.7 cc meckicom.
kad vidim - chasha, zuti se malo od limuna. pomirisem - neverovatno. limun, nana havana...

lepo je biti samohran otac., yebeno lepo.

Kizo,. dobro nam se vratio.
Sugenzi, cekamo te.

Hjteri mopgu samo da nam ga hejtuju.

MGTOW all the way!
 
Poslednja izmena:
bese dan oceva kao neke paterice u kanadi i moj sin kao novi emgigrant zaboravio.
ali, da.
tero me da kupim havana rum, onaj zeleni limun i travke od nane. uzelo mi je dosta vremena da sve to nabavim, nisam tacno ni znao sta oce, al ima se goriva, auta a i poverenja u mog sinma koji je sa 15 visok 1.83. na tatu. srbenda ljubim ga u celo.
iskreno nisam znao sta oce, mora sam da kuvam paprikas i to. ali volim da se vozikam okolo, sa mojim v6 2.7 cc meckicom.
kad vidim - chasha, zuti se malo od limuna. pomirisem - neverovatno. limun, nana havana...

lepo je biti samohran otac., yebeno lepo.


Pisao si par puta da mu pomazes oko zadace i da se nekad plasi da spava pa da mu pricas price,tako da sam mislila da ima 5,6 godina.Nemoj da se ljutis,zaista nisam nista lose mislila,samo konstatacija.No hard feelings ;) Bez obzira na nesuglasice,deca su ukras sveta i zelim ti puno srece kad ti je dete u pitanju,da izraste u divnog momka.Samo ne znam dal da bude bas na tatu:tongue2: Sala bre,sala,nek ti je ziv i zdrav
 
bese dan oceva kao neke paterice u kanadi i moj sin kao novi emgigrant zaboravio.
ali, da.
tero me da kupim havana rum, onaj zeleni limun i travke od nane. uzelo mi je dosta vremena da sve to nabavim, nisam tacno ni znao sta oce, al ima se goriva, auta a i poverenja u mog sinma koji je sa 15 visok 1.83. na tatu. srbenda ljubim ga u celo.
iskreno nisam znao sta oce, mora sam da kuvam paprikas i to. ali volim da se vozikam okolo, sa mojim v6 2.7 cc meckicom.
kad vidim - chasha, zuti se malo od limuna. pomirisem - neverovatno. limun, nana havana...

lepo je biti samohran otac., yebeno lepo.


Pisao si par puta da mu pomazes oko zadace i da se nekad plasi da spava pa da mu pricas price,tako da sam mislila da ima 5,6 godina.Nemoj da se ljutis,zaista nisam nista lose mislila,samo konstatacija.No hard feelings ;) Bez obzira na nesuglasice,deca su ukras sveta i zelim ti puno srece kad ti je dete u pitanju,da izraste u divnog momka.Samo ne znam dal da bude bas na tatu:tongue2: Sala bre,sala,nek ti je ziv i zdrav

sad trebam kao nesto da se raznezim i kao pomirimo se?

- - - - - - - - - -

uostalom, ja sam samostalna majka
 
sad trebam kao nesto da se raznezim i kao pomirimo se?

- - - - - - - - - -

uostalom, ja sam samostalna majka

Ma samo ti nastavi kud si krenuo.Nemam ja nameru ni da se svadjam ni da se mirim,pogotovo sa nekim s kim nisam na istoj talasnoj duzini.Ti imas svoj zivot a ja svoj, udaljen tri svetlosne godine.Ja samo ti napisah povodom deteta jer kao roditelj znam sta to znaci i koliko se deca vole.Sve ostalo,ne me se tice
 
bese dan oceva kao neke paterice u kanadi i moj sin kao novi emgigrant zaboravio.
ali, da.
tero me da kupim havana rum, onaj zeleni limun i travke od nane. uzelo mi je dosta vremena da sve to nabavim, nisam tacno ni znao sta oce, al ima se goriva, auta a i poverenja u mog sinma koji je sa 15 visok 1.83. na tatu. srbenda ljubim ga u celo.
iskreno nisam znao sta oce, mora sam da kuvam paprikas i to. ali volim da se vozikam okolo, sa mojim v6 2.7 cc meckicom.
kad vidim - chasha, zuti se malo od limuna. pomirisem - neverovatno. limun, nana havana...

lepo je biti samohran otac., yebeno lepo.

Kizo,. dobro nam se vratio.
Sugenzi, cekamo te.

Hjteri mopgu samo da nam ga hejtuju.

MGTOW all the way!

Dobro ti rano jutro travestitu. Ajde budjenje, spric u butinu da ne zaostanes za devojčurcima.
 
sreca pa imash mercedes,inache si dzaba pisao sve ovo...:roll:
I to od 2.7ccm... :hahaha:

aa76197_6.jpg
 
bese dan oceva kao neke paterice u kanadi i moj sin kao novi emgigrant zaboravio.
ali, da.
tero me da kupim havana rum, onaj zeleni limun i travke od nane. uzelo mi je dosta vremena da sve to nabavim, nisam tacno ni znao sta oce, al ima se goriva, auta a i poverenja u mog sinma koji je sa 15 visok 1.83. na tatu. srbenda ljubim ga u celo.
iskreno nisam znao sta oce, mora sam da kuvam paprikas i to. ali volim da se vozikam okolo, sa mojim v6 2.7 cc meckicom.
kad vidim - chasha, zuti se malo od limuna. pomirisem - neverovatno. limun, nana havana...

lepo je biti samohran otac., yebeno lepo.

Kizo,. dobro nam se vratio.
Sugenzi, cekamo te.

Hjteri mopgu samo da nam ga hejtuju.

MGTOW all the way!

Nice pussy.
 
Ako sam dobro shvatio tema je odnos otac - sin, a u tvom slučaju samohrani otac.

Lepo je to što te je sin na taj način iznenadio. To mi je uvek drago da čujem od roditelja.

Mene moj ne mora da čašćava. Bitno je da izraste u čoveka. Tako je i moj otac sa mnom radio:

"Dobro uči, juri ženske i ne drogiraj se". "Poštuj sebe i drugi će te uvek poštovati". Dva njegova najvažnija saveta za mene.

Nisam mu nikada nikakav poseban poklon kupio, ali je zato najsrećniji što mu je unuk prvenac rođen svega jedan dan pre njegovog rođendana.
 
sin ti nije srbenda nego jevrejin, povuko na majku,ljubi ga ona :heart:
pa dobro bre, to mi pises na svakom yebenlom topiku gde sam, ko izgrebana ploca se ponavljas.
koj je bre tebi moj?
smiri se vec jednom il cu da pozovem vlasti.
ajde disi, uzdah - izdah, meditacija.
sta si bre navalila na mene.
pa nisam ja bog da odredjujem ko je dopadljiv ko nije, meni nisi i nije kraj sveta.
smiri se bona, ima i drugih muskaraca ovde
 
pa dobro bre, to mi pises na svakom yebenlom topiku gde sam, ko izgrebana ploca se ponavljas.
koj je bre tebi moj?
smiri se vec jednom il cu da pozovem vlasti.
ajde disi, uzdah - izdah, meditacija.
sta si bre navalila na mene.
pa nisam ja bog da odredjujem ko je dopadljiv ko nije, meni nisi i nije kraj sveta.
smiri se bona, ima i drugih muskaraca ovde


Zar ne shvatas da je opasna, zato je i zovu bomba, al ne zato sto je sex bomba nego sto se raspada.:hahaha:
 

Back
Top