Драгин открива шему крађе: Пада Мирко Цветковић!

Nedrina

Početnik
Banovan
Poruka
32
Ponuda Bivši ministar poljoprivrede, osumnjičen za zloupotrebe u aferi „Azotara“, razmišlja da tužilaštvu ponudi nagodbu o priznanju krivice
BEOGRAD - Raskrinkaće bivše kolege u Vladi.Bivši ministar poljoprivrede Saša Dragin, osumnjičen za zloupotrebe u aferi „Azotara“, povezano s prodajom regresiranog mineralnog đubriva, kojim je budžet oštećen za 4,5 miliona evra, sve je bliži odluci da tužilaštvu ponudi nagodbu o priznanju krivice, a da zauzvrat dobije manju zatvorsku ili čak uslovnu kaznu, saznaje Kurir.

Ukoliko do nagodbe dođe, kako tvrde izvori bliski Draginu, on bi razotkrio kako je pokradena „Azotara“. Po čijem nalogu je radio Dragin, kako se krađa odvijala i zbog čega je razočaran u Demokratsku stranku te je rešio da sve prizna...čitajte u šatmpanom izdanju Kurira za ponedeljak 24. juna

http://www.kurir-info.rs/dragin-otkriva-semu-krade-pada-mirko-cvetkovic-clanak-857137

Нема се шта додати.
 
...polako sve dolazi...

Ma dolazi stojko.

Ja ne znam ko vas savetuje ali to radi mnogo glupo.

Pa zar vi mislite da se narod prima i dalje na razvlačenje iste afere u nedogled?

Ne može cela nesposobna nazadnjačka kamarila da jaše doveka na jednoj aferi Dragin.

Mirka ste već 28 puta hapsili. I uhapsite ga već jednom.

I šta onda? Biće sve fenomenalno.

Oće al...

Uvek će neko drugi da vam bude kriv.

Radnice će da vam iznose testove u brusu a vi ćete da se pravdate kako ste sve preduzeli da do toga ne dođe. I još se hvalite kako je toga i ranije bilo.

Pa kad je bilo što niste sprečili za svog mandata?

Ja ću vam reći: zato što ste nesposobne amaterčine.

Pa ko je više blesav da se prima na te glupsti.
 
Ma dolazi stojko.

Ja ne znam ko vas savetuje ali to radi mnogo glupo.

Pa zar vi mislite da se narod prima i dalje na razvlačenje iste afere u nedogled?

Ne može cela nesposobna nazadnjačka kamarila da jaše doveka na jednoj aferi Dragin.

Mirka ste već 28 puta hapsili. I uhapsite ga već jednom.

I šta onda? Biće sve fenomenalno.

Oće al...

Uvek će neko drugi da vam bude kriv.

Radnice će da vam iznose testove u brusu a vi ćete da se pravdate kako ste sve preduzeli da do toga ne dođe. I još se hvalite kako je toga i ranije bilo.

Pa kad je bilo što niste sprečili za svog mandata?

Ja ću vam reći: zato što ste nesposobne amaterčine.

Pa ko je više blesav da se prima na te glupsti.

o, prima se bogami pola drzave....
 
Otkricu ja tebi semu zavodjena ovaca za Goles planinu!!!

Ocigledno je da niko osudjen biti nece, ne zato sto nije krao, vec je krao po vasem odobrenju, odnosno zakonima donesenim od strane poslanika koje ste vi izabirali!
Sva ova farsa sa hapsenjima, ....samo je dimna zavjesa iza koje ce se izmaci i zadnji kamencici ispod tockova Srbije, da bi se mogla u ambis strovaliti!!!!!
 
Не разумем какве су то нагодбе са судовима? О чему се заправо ради? Признаћу да сам био криминалац само да ми опростите ако кажем ко ме наговарао и охрабривао?! Какав је то демократски изум?! Криминалац је криминалац, мали или велики. И нормално је да полиција истражује случајеве и открива све и једног у том ланцу. Овако или је неспособна па није у станју да обави посао истраге или неће да то уради па на неки начин легализује преступке неких у ланцу. Ако је тако, лако се деси да заглави неки чувар на капији поред кога је све прошло. Смешно.
 
Ma dolazi stojko.

Ja ne znam ko vas savetuje ali to radi mnogo glupo.

Pa zar vi mislite da se narod prima i dalje na razvlačenje iste afere u nedogled?

Ne može cela nesposobna nazadnjačka kamarila da jaše doveka na jednoj aferi Dragin.

Mirka ste već 28 puta hapsili. I uhapsite ga već jednom.

I šta onda? Biće sve fenomenalno.

Oće al...

Uvek će neko drugi da vam bude kriv.

Radnice će da vam iznose testove u brusu a vi ćete da se pravdate kako ste sve preduzeli da do toga ne dođe. I još se hvalite kako je toga i ranije bilo.

Pa kad je bilo što niste sprečili za svog mandata?

Ja ću vam reći: zato što ste nesposobne amaterčine.

Pa ko je više blesav da se prima na te glupsti.


...sto se dernjas...jel ocespreko reda...e, ne moze...
 
To je naručena procena.

Realnost je bitno drugačija.

Објасни ти онда реалност популарности Александра Вучића? У вези Косова су издали све што се могло издати, синоћ на Б92 дотични каже "наши пријатељи Немци".....а рејтинг ми скаче... народ је марва без мозга и треба га ј...бати док му из дооопета не дође у главу!
 
Објасни ти онда реалност популарности Александра Вучића? У вези Косова су издали све што се могло издати, синоћ на Б92 дотични каже "наши пријатељи Немци".....а рејтинг ми скаче... народ је марва без мозга и треба га ј...бати док му из дооопета не дође у главу!

realno mu ne skace rejting,u masi opredeljenih oni imaju toliki procenat,problem je sto su glasaci drugih stranaka otisli u neopredeljene,kako se bude priblizavali izbori doci ce do rasta opredeljenih biraca i procenti sns ce da idu na dole
 
Објасни ти онда реалност популарности Александра Вучића? У вези Косова су издали све што се могло издати, синоћ на Б92 дотични каже "наши пријатељи Немци".....а рејтинг ми скаче... народ је марва без мозга и треба га ј...бати док му из дооопета не дође у главу!

narod je ovca koju ne treba vise shisati nego odmah odrati kozu sa ledja

- - - - - - - - - -

realno mu ne skace rejting,u masi opredeljenih oni imaju toliki procenat,problem je sto su glasaci drugih stranaka otisli u neopredeljene,kako se bude priblizavali izbori doci ce do rasta opredeljenih biraca i procenti sns ce da idu na dole

pazi na izborima na lokalu u vise opstina, dobili su tu cifru 40% plus minus neki glas....znaci da je istrazivanje bilo realno i priblizno trenutnim vrednostima.
 

Back
Top