Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Policijska patrola pronašla je danas manekenku Minu Milenković u Rakovici, dok je stopirala na lokalnom putu.

Kako „Blic“ saznaje, Minu su zapazili žitelji Resnika na ulici jer je bila bosa, raščupana i u veoma lošem zdravstvenom stanju.

Policiji je izjavila da je dva dana silovana i tučena. Ona je prebačena u Urgentni centar gde joj je zadržana na lečenju.

Ranije danas mediji su preneli da je manekenka nestala, a na društvenim mrežama pojavile su se njene fotografije uz poziv svima koji nešto znaju o tome da se jave na telefon, koji je ostavljen.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/38...nekenku-Mina-tvrdi-da-je-pretucena-i-silovana
 
Manekenka Mina Milenković pred nestanak dečku poslala poruku: "Više se nećemo videti, odlazim daleko"

I.M, V.Đ. | 23. 06. 2013. - 13:38h izmena vesti 16:34h | Komentara: 122
Internet i društvene mreže preplavila je slika manekenke Mine Milenković (21) koja je nestala pre više od 24 sata na Savskom keju u Beogradu. Poslednji put je viđena juče ujutru u blizini splava River i taksi stanice i odatle joj se gubi svaki trag.


Zabrinuta rodbina i prijatelji pozivaju sve koji su možda videli Minu Milenković na splavovima juče ujutru ili znaju nešto više o njenom nestanku da se jave na broj telefona 062 - 259 - 089.

Obaveštenje je objavljeno na oficijelnoj stranici "Kristal model agencije", čiji je Mina član.

Kako "Blic" saznaje, devojka je bila u klubu "River" iz koga je otišla oko 3 sata jer se posvađala sa dečkom. Neposredno nakon odlaska, dečku je poslala poruku "da se više neće videti jer ona ide daleko", a potom je isključila telefon.

U "Kristal model agenciji" potvrdili su za "Blic" da se za devojkom intenzivno traga, kao i da je policija na tragu njenom mobilnom telefonu koji je juče bio uključen na pola sata.


Potrazi se priključio i pevač Saša Kovačević koji je na svom profilu na Fejsbuku objavio obaveštenje o nestanku devojke. Mina Milenković imala je ulogu u spotu za njegovu pesmu "Piši propalo".

354310_mina-01_ff.jpg
 
Ne znam kako neko moze da povredi devojku,dete,starca...bilo koga ko mu nije ravnopravan.

A tek ne mogu da zamislim kako neko moze da siluje bilo koga...ne bi voleo da budem u kozi njenog brata,roditelja a kamoli da mi se desi da mi neko siluje devojku,majku...bez oklevanja bi ga nasao i...

- - - - - - - - - -

Da li je moguce da sam jedini kome ova devojka nije niti prosecno lepa ?

Pa nije da nije...tj. slozio bi se da je prosecna...jedan od onih "napucanih",nije prirodna...
 
Meni se čini da će ovo biti na kraju izmišlljenja priča. Devojka je tu noć kad je nestala imala svadju s dečkom, i polupapla 3 auta na parkingu...i izgleda smislila neku bombastičnu priču. Na to mi liči..mada ajd sačekaćemo par dana....da priča dobije konačni epilog :aha:
ma da, nadrkala se na dečka, isključila telefon i onda cela srbija krenula da je traži preko fejsa i tvitera, da bi na kraju blic osetio senzaciju i uleteo sa pričom o silovanju...
 
i policija i ako ih nadje, bice medijska pompa resen slucaj dza bu, onda razvlacenje sudjenja, okrivljeni se ne secaju, ona je pristala itd... neke bezveze kazne jer su to sve mnogo dobra deca eto pogresili su ali nece vise majke mi, a garant neki neizivljeni skotovi - sin ili sinovi nekog ko je nesto i neko na nekoj funkciji ili ima pare, pa ce jos i da im skrate kazne jer su se "dobro vladali" svaki vikend ce da ih pustaju na slobodu i nikom nista....

viljuskom kastrirati i baciti u podrum na jedno 50-60 godina da ne izmile vise....
 
Manekenka izmislila da je silovana

Tamara Marković Subota | 24. 06. 2013. - 13:08h izmena vesti 13:46h | Komentara: 593
Manekenka Mina Milenković (21) nije silovana, utvrđeno je lekarskim pregledom na GAK-u, saznaje "Blic".


Tvrdnje Mine Milenkvić da je silovana, nisu tačne - kaže za "Blic" izvor iz MUP Srbije.

On navodi da je lekarskim pregledom utvrđeno da Mina ima povrede po licu, kao i da se sada isputuje na koji način je ona povređena.

Mina je nestala u subotu ujutru, nakon što se na splavu "River" posvađala sa bivšim dečkom Aleksandrom Ć.

- Mina je napravila scenu na splavu, napila se, a zatim je obezbeđenje izbacilo napolje. Tada je ušla u automobil, koji joj je ranije dao dečko. Autom je udarila nekoliko okolo parkiranih automobila, a zatim izašla napolje. Od tada do nedelje popodne niko je nije video - kažu u policiji.

Minu je u nedelju primetila žena u Resniku, od koje je ona zatražila da pozove Aleksandra Ć. Žena je zatim pozvala i policiju.

- Mina tvrdi da su je otela dvojica mladića, stavili je u automobil i odvezli u Zemun, u stan u kome su je tukli i silovali - kažu u policiji.

Mina međutim nije mogla da opiše kako ti mladići izgledaju, ni gde se nalazi stan u kome je odvedena, zbog čega policija sumnja u njenu verziju priče.

Ona će danas ponovo biti saslušana u policiji.
 

Ne znam, meni je idiotski ako je ovo neki glup nacin skretanja paznje, nisam cuo za tako nesto.

Kastrirati stoku.
Hebem ti ovu demokratiju, to zabranjeno.
Ali nema veze. Samo neka ih smeste u zatvor.
Brzo će da osete redaljku.

Ne znam kako neko moze da povredi devojku,dete,starca...bilo koga ko mu nije ravnopravan.

A tek ne mogu da zamislim kako neko moze da siluje bilo koga...ne bi voleo da budem u kozi njenog brata,roditelja a kamoli da mi se desi da mi neko siluje devojku,majku...bez oklevanja bi ga nasao i...

- - - - - - - - - -



Pa nije da nije...tj. slozio bi se da je prosecna...jedan od onih "napucanih",nije prirodna...

Mrzi me dalje da redjam, toliko vas se ispalilo :mrgreen:
 

Back
Top