Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 123

Tema: Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana

Policijska patrola pronašla je danas manekenku Minu Milenković u Rakovici, dok je stopirala na lokalnom putu.

Kako „Blic“ saznaje, Minu su zapazili žitelji Resnika na ulici jer je bila bosa, raščupana i u veoma lošem zdravstvenom stanju.

Policiji je izjavila da je dva dana silovana i tučena. Ona je prebačena u Urgentni centar gde joj je zadržana na lečenju.

Ranije danas mediji su preneli da je manekenka nestala, a na društvenim mrežama pojavile su se njene fotografije uz poziv svima koji nešto znaju o tome da se jave na telefon, koji je ostavljen.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/389594/Policija-pronasla-nestalu-manekenku-Mina-tvrdi-da-je-pretucena-i-silovana

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

Podrazumevano Re: Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana

Bolesnici.
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

Podrazumevano Re: Policija pronašla nestalu manekenku: Mina tvrdi da je pretučena i silovana

ja proso rakovicom nisam je vido,stopirala,,sto nije zaustavila nekog da zove policiju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat Аристократа (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Ау брате, страшно..

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Manekenka Mina Milenković pred nestanak dečku poslala poruku: "Više se nećemo videti, odlazim daleko"

I.M, V.Đ. | 23. 06. 2013. - 13:38h izmena vesti 16:34h | Komentara: 122
    Internet i društvene mreže preplavila je slika manekenke Mine Milenković (21) koja je nestala pre više od 24 sata na Savskom keju u Beogradu. Poslednji put je viđena juče ujutru u blizini splava River i taksi stanice i odatle joj se gubi svaki trag.

Zabrinuta rodbina i prijatelji pozivaju sve koji su možda videli Minu Milenković na splavovima juče ujutru ili znaju nešto više o njenom nestanku da se jave na broj telefona 062 - 259 - 089.

Obaveštenje je objavljeno na oficijelnoj stranici "Kristal model agencije", čiji je Mina član.

Kako "Blic" saznaje, devojka je bila u klubu "River" iz koga je otišla oko 3 sata jer se posvađala sa dečkom. Neposredno nakon odlaska, dečku je poslala poruku "da se više neće videti jer ona ide daleko", a potom je isključila telefon.

U "Kristal model agenciji" potvrdili su za "Blic" da se za devojkom intenzivno traga, kao i da je policija na tragu njenom mobilnom telefonu koji je juče bio uključen na pola sata.

Potrazi se priključio i pevač Saša Kovačević koji je na svom profilu na Fejsbuku objavio obaveštenje o nestanku devojke. Mina Milenković imala je ulogu u spotu za njegovu pesmu "Piši propalo".

Primećen član lepa_bez_sminke (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

ne znaju kako na drugi nacin da se reklamiraju pa prave gluposti samo da bi skrenule paznju na sebe...

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Ne znam, meni je idiotski ako je ovo neki glup nacin skretanja paznje, nisam cuo za tako nesto.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Primećen član lepa_bez_sminke (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Bio je slucaj sa jos jednom manekenom iz NS sto je skakala s mosta zbog decka da se ubije pa je plivala kad je upala u vodu i ostala ziva.Posle toga je imala jos neki incident skakanja u vrelu vodu..

Moderator skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    15990

Kastrirati stoku.
    Hebem ti ovu demokratiju, to zabranjeno.
    Ali nema veze. Samo neka ih smeste u zatvor.
    Brzo će da osete redaljku.
    Dobro vidimo samo srcem. Suština je nevidljiva očima.

Zainteresovan član Agent7 (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Lepa devojka a izgubili je iz vidika, bas znjimljivo za politicare... ko zna kakav politicar je razvaljio, potom zapretio cutanjem itd... to se zna...
    Ljeni ljudi menjaju svet, vredni nemaju vreme za to!

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Da li je moguce da sam jedini kome ova devojka nije niti prosecno lepa ?

Domaćin
    Učlanjen
    11.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ne znam kako neko moze da povredi devojku,dete,starca...bilo koga ko mu nije ravnopravan.

A tek ne mogu da zamislim kako neko moze da siluje bilo koga...ne bi voleo da budem u kozi njenog brata,roditelja a kamoli da mi se desi da mi neko siluje devojku,majku...bez oklevanja bi ga nasao i...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    Pa nije da nije...tj. slozio bi se da je prosecna...jedan od onih "napucanih",nije prirodna...
    jkl

Poznat Thanatos (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    279

Meni se čini da će ovo biti na kraju izmišlljenja priča. Devojka je tu noć kad je nestala imala svadju s dečkom, i polupapla 3 auta na parkingu...i izgleda smislila neku bombastičnu priču. Na to mi liči..mada ajd sačekaćemo par dana....da priča dobije konačni epilog
    http://www.youtube.com/watch?v=bB_KhpennuM

Iskusan coco bill (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    149
    Reputaciona moć
    566

Citat Original postavio Thanatos Pogledaj poruku
    Meni se čini da će ovo biti na kraju izmišlljenja priča. Devojka je tu noć kad je nestala imala svadju s dečkom, i polupapla 3 auta na parkingu...i izgleda smislila neku bombastičnu priču. Na to mi liči..mada ajd sačekaćemo par dana....da priča dobije konačni epilog
    ma da, nadrkala se na dečka, isključila telefon i onda cela srbija krenula da je traži preko fejsa i tvitera, da bi na kraju blic osetio senzaciju i uleteo sa pričom o silovanju...
    Tišina je početak mudrosti.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    ima neki veštački zubati osmeh i nakvarcovana je do maximuma

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1999

Lepa je devojka,ništa spektakularno ali lepa, samo je na ovoj slici brutalno napucana,što je po mom mišljenju dosta poružnjuje ali to je valjda moda među fancy klinkama. U onom spotu S.Kovačevića deluje nekako prirodnije samim tim i lepše(barem meni).

Ako je istina ovo šta joj se desilo...strašno
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Veoma poznat VERTIGON (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1433

i policija i ako ih nadje, bice medijska pompa resen slucaj dza bu, onda razvlacenje sudjenja, okrivljeni se ne secaju, ona je pristala itd... neke bezveze kazne jer su to sve mnogo dobra deca eto pogresili su ali nece vise majke mi, a garant neki neizivljeni skotovi - sin ili sinovi nekog ko je nesto i neko na nekoj funkciji ili ima pare, pa ce jos i da im skrate kazne jer su se "dobro vladali" svaki vikend ce da ih pustaju na slobodu i nikom nista....

viljuskom kastrirati i baciti u podrum na jedno 50-60 godina da ne izmile vise....

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Ko je iebe,sta uopste pisu o njoj pa i sve da se nikad nije pojavila,jedna fuksa manje vishe....

Poznat Thanatos (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    279

Citat Original postavio Thanatos Pogledaj poruku
    Kao što sam i rekao, izmislila
    http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/389694/Manekenka-izmislila-da-je-silovana
    http://www.youtube.com/watch?v=bB_KhpennuM

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1765

Jos jedno lazno silovanje u nizu a zlocinci koji ih prijavljuju se izvuku.....

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Manekenka izmislila da je silovana

Tamara Marković Subota | 24. 06. 2013. - 13:08h izmena vesti 13:46h | Komentara: 593
    Manekenka Mina Milenković (21) nije silovana, utvrđeno je lekarskim pregledom na GAK-u, saznaje "Blic".

Tvrdnje Mine Milenkvić da je silovana, nisu tačne - kaže za "Blic" izvor iz MUP Srbije.

On navodi da je lekarskim pregledom utvrđeno da Mina ima povrede po licu, kao i da se sada isputuje na koji način je ona povređena.

Mina je nestala u subotu ujutru, nakon što se na splavu "River" posvađala sa bivšim dečkom Aleksandrom Ć.

- Mina je napravila scenu na splavu, napila se, a zatim je obezbeđenje izbacilo napolje. Tada je ušla u automobil, koji joj je ranije dao dečko. Autom je udarila nekoliko okolo parkiranih automobila, a zatim izašla napolje. Od tada do nedelje popodne niko je nije video - kažu u policiji.

Minu je u nedelju primetila žena u Resniku, od koje je ona zatražila da pozove Aleksandra Ć. Žena je zatim pozvala i policiju.

- Mina tvrdi da su je otela dvojica mladića, stavili je u automobil i odvezli u Zemun, u stan u kome su je tukli i silovali - kažu u policiji.

Mina međutim nije mogla da opiše kako ti mladići izgledaju, ni gde se nalazi stan u kome je odvedena, zbog čega policija sumnja u njenu verziju priče.

Ona će danas ponovo biti saslušana u policiji.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovim potezom je obezvredila sve žrtve silovanja...glupača..i to samo da bi dobila dečkovu pažnju, jer nije hteo da se pomiri sa njom...jadno..IQ 0

Domaćin
    Učlanjen
    03.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mmaher Pogledaj poruku
    Bolesnici.
    Citat Original postavio Lollol Pogledaj poruku
    Ne znam, meni je idiotski ako je ovo neki glup nacin skretanja paznje, nisam cuo za tako nesto.
    Citat Original postavio skura58 Pogledaj poruku
    Kastrirati stoku.
    Hebem ti ovu demokratiju, to zabranjeno.
    Ali nema veze. Samo neka ih smeste u zatvor.
    Brzo će da osete redaljku.
    Citat Original postavio LAKI LUCIANO Pogledaj poruku
    Ne znam kako neko moze da povredi devojku,dete,starca...bilo koga ko mu nije ravnopravan.

A tek ne mogu da zamislim kako neko moze da siluje bilo koga...ne bi voleo da budem u kozi njenog brata,roditelja a kamoli da mi se desi da mi neko siluje devojku,majku...bez oklevanja bi ga nasao i...

- - - - - - - - - -

Pa nije da nije...tj. slozio bi se da je prosecna...jedan od onih "napucanih",nije prirodna...
    Mrzi me dalje da redjam, toliko vas se ispalilo

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Trebala bi da odgovara za lazno prijavljivanje krivicnog dela i uznemiravanje javnosti
    Glupa koza !

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Хаха каква глупа фуфа.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.05.2012., 19:58
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.05.2012., 13:16
  3. Odgovora: 150
    Poslednja poruka: 23.07.2010., 22:35
  4. Policija Preševa pronašla veću količinu oružja
    Autor Сталкер u forumu Politika
    Odgovora: 17