Мушкарци и вино

Više volim belo vino

a još više pivo :mrgreen:

mislim, to kažem jer nisam ni bio u mogućnosti da pijem neko skuplje, bolje. Od boljih sam jedino domaće pio kad su moji pravili, ali više nema toga pa ostajem na Caru lazaru, ždrepčevoj krvi i ostalim posranim vinima za ispod 1000 dinara.
 
Негде сам прочитао да је Тома Здравковић био велики љубитељ белог вина.Ја се више држим црног,мада сам малопре уз ручак пио охлађени португалски Mateus Rose.Нисам скорије пио вино које ме је тако освежило
 
Vino za uživanje
Pivo za opijanje

То ти причам

Jer, loše je pijanstvo kod vina. Teška glava, mamurluk, mučnina... demn
mešavina pogotovo xD

muškarac može da pije i najgoru rakiju i da bude prefinjen, elegantan, moćan
dok nekom možeš dati najfinije vino i džabe
nije to do pića već do muškarca
ili žene :)

У суштини то заиста јесте тако,него сам само навео шта сам прочитао
 
Кажу да мушкарци који пију вино,посебно црно,одају утисак елегантних,префињених и моћних мушкараца.Како ви стојите са вином и које вам је омиљено?

Ne znam koliko je to tacno i ne obracam paznju na to...pijem vino,crno cisto i belo kao spricer,pivo ne volim jbg.Pijem i Somersbi,sto spada u vina...Pored vina volim i rakije,ali one slatke,od Dunje,Meda,Kajsije,

Ne znam kako ce ko to da tumaci,ali pijem ono sto volim a ne ono sto bi nekog privuklo...
 
Вино и служи за уживање,а не за наливање.Једно од вина које је мени неочекивано остало у најлепшем сећању је Cabernet Sauvignon винарије Чока.Пуноћа укуса,осећај храстовог бурета и вино које се задржава на зидовима чаше
 
Jest da nisam muskarac al volem vino. :D Zato je krivac moj muz :D Pre udaje nisam zaista ni znala sta je vino jer u zivotu ni kap alkohola nisam popila a sad gotov svaki dan uz rucak il veceru,trecinu vinske case popijemo,cisto onako radi nekog ugodjaja a ima i zdravstvene koristi,dobro je za srce i krvotok i jos svasta nesta.Moj muz preferira crno vino a meni licno je najdrazi Lambrusco,vino rosato,mozda zato sto nije bas jako pa mi odgovara i jako je osvezavajuce kad se pije razladjeno.A svidja mi se i Cava,penusavo vino iz oblasti Catalunje.Ma u kratkom roku postah expert ;)
 
Jest da nisam muskarac al volem vino. :D Zato je krivac moj muz :D Pre udaje nisam zaista ni znala sta je vino jer u zivotu ni kap alkohola nisam popila a sad gotov svaki dan uz rucak il veceru,trecinu vinske case popijemo,cisto onako radi nekog ugodjaja a ima i zdravstvene koristi,dobro je za srce i krvotok i jos svasta nesta.Moj muz preferira crno vino a meni licno je najdrazi Lambrusco,vino rosato,mozda zato sto nije bas jako pa mi odgovara i jako je osvezavajuce kad se pije razladjeno.A svidja mi se i Cava,penusavo vino iz oblasti Catalunje.Ma u kratkom roku postah expert ;)

Читао сам по интернету савете за препознавање најбољег вина,па ту наводе сто и једну карактеристику које вино треба да поседује.На крају су написали да је најбоље вино оно које нама највише прија
 
Jako retko pijem alkohol, a ako ga pijem, onda je to isključivo crno vino. :)

Добро дошао у клуб.Поводом твоје поруке питам се да ли алкохол постоји.За пиво кажу да је прехрамбена намирница,за вино да је ужитак,а за ракију природни антибиотик.Ако је то истина онда нико од нас не пије алкохол :)
 

Back
Top