Bahatost

Pa..Ja

Poznat
Banovan
Poruka
7.656
Bahatost ili posuđenica arogancija (iz starogrčkog "ὕβρις" i latinski: arrogantia, superbia) je stav koji precjenjuje vlastitu vrijednost ili vlastite vještine. Potiče i oholost, drskost i prijezirno ponašanje prema drugim ljudima.

https://www.facebook.com/telegraf.rs/posts/491324080939652

' Само Бог и Жандармерија – То практично значи да нико други ништа не вреди, већ само Бог и Жандармерија. Знате како се каже „после Бога кум”, а у овом случају то није кум већ жандарми '

e sad ,na stranu ovi bahati,takvi su kakvi su,priroda ti je to ???
pitanje koje se samo po sebi namece ,kakav je vas stav po pitanju uplasenih pojedinaca kojima smeta takva vrsta ponasanja ,medjutim imaju selektivan odabir pri 'tretiranju' te 'bolesti' ???

zene:
da li ste imale kres semice sa takvima,vrede li ista kog,da se slobodno izrazim, khurtza ?? :lol:
 
nisam imala posla sa takvima, smešni su mi.u časovima dokolice mogu da ih posmatram kao neke majmune na nekoj bini.
podrazumeva se da mislim na ove bahate.
 
Сви који говоре "ма ку*ац жандармерија, смешни су" овакви су онакви су, нек оду у њихов тренинг камп и нек кажу то.
 
vid ti je slab,medjutim cenim da dobro pusis ?? :lol:

Ili ti ne umeš da postaviš isti kako treba.

Da bi neka čula bila savršena u pojedinim trenucima, neka druga bi trebalo da postanu pasivna koliko je moguće.

- - - - - - - - - -

Сви који говоре "ма ку*ац жандармерија, смешни су" овакви су онакви су, нек оду у њихов тренинг камп и нек кажу то.

Koga briga za oznojene balvane koji preskaču šipke i gutaju prašinu
: ))
možda ponekad kao fantazija.
jel oni imaju one robokap uniforme ili sam nešto pomešala?
 
Dakle Dzoni Dep je odlican glumac jer je totalno slep na jedno oko i jedva gleda na drugo ??

Ne, poenta mog posta je bila da kad nekome pušiš Pajo ako si u tom fazonu, ako nisi izvinjavam se, treba da zatvoriš oči da bi ti osećaj dodira došao do izražaja. Da bi način na koji to radiš bio najsavršeniji mogući. . : ))
 
Ne, poenta mog posta je bila da kad nekome pušiš Pajo ako si u tom fazonu, ako nisi izvinjavam se, treba da zatvoriš oči da bi ti osećaj dodira došao do izražaja. Da bi način na koji to radiš bio najsavršeniji mogući. . : ))
e sad sam se totalno pogubio
mora da je u pitanju ova nejasnoca od posta pomesana sa nepodnosljivim guznim vonjem koji je direktna posledica neke pastete i lukaca
nista,kompromitovan sam,moracu da odgodim putovanje kod dzandarma za neki drugi put :(
 
zahvaljujem moderaciji sto je profesionalno obavila zadatak i smetlala smece
dakle tema :


pitanje koje se samo po sebi namece ,kakav je vas stav po pitanju uplasenih pojedinaca kojima smeta takva vrsta ponasanja ,medjutim imaju selektivan odabir pri 'tretiranju' te 'bolesti' ???

zene:
da li ste imale kres semice sa takvima,vrede li ista kog,da se slobodno izrazim, khurtza ??
 
ne naprotiv, meni bahatost ne smeta i ne volim ni ja ljude te fine levate nesto previse, al brate ti si im posvetio 15 tema ...

- - - - - - - - - -

nemoj da pomislim samo da se lozis na njih da se tucate pa opipavas teren :lol:
 
Samo bahato, samo bezobrazno, dize to vrednost malo, to nesto nedodirljivo i neosvojivo, to nesto uzviseno iznad nas obicnih smrtnika, to nesto cije je samopozudanje tolko nisko pa je umislilo da je dobar frajer / riba, jer je to in. Moze se biti lep i seksi bez tog dizanja u nebesa.
 
Bahatost ili posuđenica arogancija (iz starogrčkog "ὕβρις" i latinski: arrogantia, superbia) je stav koji precjenjuje vlastitu vrijednost ili vlastite vještine. Potiče i oholost, drskost i prijezirno ponašanje prema drugim ljudima.

https://www.facebook.com/telegraf.rs/posts/491324080939652

' Само Бог и Жандармерија – То практично значи да нико други ништа не вреди, већ само Бог и Жандармерија. Знате како се каже „после Бога кум”, а у овом случају то није кум већ жандарми '

e sad ,na stranu ovi bahati,takvi su kakvi su,priroda ti je to ???
pitanje koje se samo po sebi namece ,kakav je vas stav po pitanju uplasenih pojedinaca kojima smeta takva vrsta ponasanja ,medjutim imaju selektivan odabir pri 'tretiranju' te 'bolesti' ???

zene:
da li ste imale kres semice sa takvima,vrede li ista kog,da se slobodno izrazim, khurtza ?? :lol:

pa...nako...vredi probati, ali samo jednom, drugi put je vec smoooor
 
Samo bahato, samo bezobrazno, dize to vrednost malo, to nesto nedodirljivo i neosvojivo, to nesto uzviseno iznad nas obicnih smrtnika, to nesto cije je samopozudanje tolko nisko pa je umislilo da je dobar frajer / riba, jer je to in. Moze se biti lep i seksi bez tog dizanja u nebesa.
dobro kad vec insistiras,cisto iz kurtoazije cu se sloziti stobom,ti bahati su obicni umisljeni pozeri
medjutim tema nije o njima,oni su posluzili samo kao uvod ??

:hahaha1:

- - - - - - - - - -

pa...nako...vredi probati, ali samo jednom, drugi put je vec smoooor
sta to ?
 
ma ti si pajo retard levat, a oni su fini levati, al opet vise normalniji od vas, u sustini mi ne odgovarate ni jedni ni drugi ... jbo to dobricenje, a i vas sto se lozite nesto previse na bad :lol:, a mozda ste cak i bolji dusom od njih :flert: , ali ne smijete sebi dozvoliti to da iskazete :lol: te se dizete omalovazavajuci njih, a u sustini ste za sazaljenje i jedni i drugi, od nas to jest mene ja sam prototip nekog savrsenog muskarca koji ce cekati dugo na serijsku prozivodnju, vas budala na svakom koraku ...
 
Swatki ste...
tumblr_mom7pqWGcj1qkaoj3o1_500.jpg
 

Back
Top