Zasto mi zene moramo da budemo lepe a oni ne?

Lukrecija Vitriola

Primećen član
Banovan
Poruka
627
Od ranog jutra uredjujemo kosu, razredjujemo trepavice, pudramo obraze, stavljamo crvernilo na usne, prskamo se sa par parfema, peglamo ves, isprobavamo sukne/haljine/farmerice samo da izgledamo dobro. Dok se muskari samo ponekad staraju o svojoj bradi mi se depiliramo po celom telu, da budemo glatke. Satima to radimo pre no sto krocimo napolje.
Sve se svodi da budemo nekakve boginje, da izgledamo ko cvece i mirisemo na cvece.
Dok muskarac eventualno skrati bradu i nikad se istusira.
Dokle ce to da traje?
Mi mozemo da volimo muskarca kakav je on, iznutra a on voli nas na osnovu nase spoljasnjosti.
Vreme je da prestanemo sa tim i da budemo ono sto jesmo - ljudska bica a ne fejkovi.

Campos_Yanet-woman_power_symbol.jpg
 
Ne mislim uopste da je tako i da se oni vezuju samo za vizuelno.
A privlacniji kada vodis racuna o sebi nisi samo zato jer bolje izgledas, vec zato sto se bolje i osecas, pa pozitivno zracis.

Bogomoljko, malo je muskaraca koje vide zenski kvalitet, samo kvantitet (onaj mesnat).
Mi smo postale seksualni objekt i vreme je da se to promeni. Mi isto imamo intelekt i dusu vredan za zavoleti kao sto mi volimo njihovu dusu i intelekt.
 
Bogomoljko, malo je muskaraca koje vide zenski kvalitet, samo kvantitet (onaj mesnat).
Mi smo postale seksualni objekt i vreme je da se to promeni. Mi isto imamo intelekt i dusu vredan za zavoleti kao sto mi volimo njihovu dusu i intelekt.

Ima i takvih, sigurno. Ali i dalje verujem da je to vise predstava. Cene oni sve, samo kada imaju sta.
Veci je problem sto se veliki procenat devojka/zena samovoljno prezentuje kao lutkice. Tada i uzimas samo ono sto ti je ponudjeno.
 
Ima i takvih, sigurno. Ali i dalje verujem da je to vise predstava. Cene oni sve, samo kada imaju sta.
Veci je problem sto se veliki procenat devojka/zena samovoljno prezentuje kao lutkice. Tada i uzimas samo ono sto ti je ponudjeno.

Ali muskarci samo to i vide u nama, spoljasnju lepotu.Nista vise. i tu lepotu moramo da nasminkamo i uvelicamo sto vise. Zasto ne vide u nama vise od toga, da smo ljudska bica, puna zelje i strasti kao sto mi vidimo njih? Iako su mnogi od njih vrlo neugledni?
 
Ne pada mi napamet da nekog privlačim izgledom. Tako površni ljudi me uopšte ne zanimaju.
Hebo muškarca koji gleda samo izgled. Znači da će stalno da menja model. Ja nisam žena na kratke staze.

Ali svi muskarci gledaju izgled, nadji mi jednog koji ne gleda, daj mi primer

- - - - - - - - - -

e to je ta nepravda :aha:

Ne smej se, verovatno mislis da je to ok jer bolje izgledas od mene. Varas se.
 
Od ranog jutra uredjujemo kosu, razredjujemo trepavice, pudramo obraze, stavljamo crvernilo na usne, prskamo se sa par parfema, peglamo ves, isprobavamo sukne/haljine/farmerice samo da izgledamo dobro. Dok se muskari samo ponekad staraju o svojoj bradi mi se depiliramo po celom telu, da budemo glatke. Satima to radimo pre no sto krocimo napolje.
Sve se svodi da budemo nekakve boginje, da izgledamo ko cvece i mirisemo na cvece.
Dok muskarac eventualno skrati bradu i nikad se istusira.
Dokle ce to da traje?
Mi mozemo da volimo muskarca kakav je on, iznutra a on voli nas na osnovu nase spoljasnjosti.
Vreme je da prestanemo sa tim i da budemo ono sto jesmo - ljudska bica a ne fejkovi.

Pogledajte prilog 291926

...a posle?...ili se ovo otegne do podne?!...po difoltu :(
 
Od ranog jutra uredjujemo kosu, razredjujemo trepavice, pudramo obraze, stavljamo crvernilo na usne, prskamo se sa par parfema, peglamo ves, isprobavamo sukne/haljine/farmerice samo da izgledamo dobro. Dok se muskari samo ponekad staraju o svojoj bradi mi se depiliramo po celom telu, da budemo glatke. Satima to radimo pre no sto krocimo napolje.
Sve se svodi da budemo nekakve boginje, da izgledamo ko cvece i mirisemo na cvece.
Dok muskarac eventualno skrati bradu i nikad se istusira.
Dokle ce to da traje?
Mi mozemo da volimo muskarca kakav je on, iznutra a on voli nas na osnovu nase spoljasnjosti.
Vreme je da prestanemo sa tim i da budemo ono sto jesmo - ljudska bica a ne fejkovi.

Жене то раде, јер проверено привлачи пажњу мушкараца, али ако ти не треба пажња мушкараца (или одређеног мушкарца) онда нема потребе ни да се улепшаваш.
 
Жене то раде, јер проверено привлачи пажњу мушкараца, али ако ти не треба пажња мушкараца (или одређеног мушкарца) онда нема потребе ни да се улепшаваш.

Ali pando, nas zene privlaci vasa dusa, intelekt i cela pojava, komplet. Zasto to ne ide kod vas kad se radi o nama?
 

Back
Top