Letovanje u CG,nekoliko pitanja...

Challenger762

Početnik
Poruka
8
Planiram sa drugarom da idem na letovanje kolima u CG nekih 4-5 dana pa imam par pitanja.

Bice low-budget varijanta , dakle gledamo sto jeftinije da prodjemo,uslovi nisu mnogo vazni.

Mladi smo momci pa nas zanima dobar provod, guzva,diskoteke ,xxxxxx i tako to :mrgreen:

Za sad mi je u planu Sutomore ali ako neko ima bolji predlog neka napise.

Krecemo iz Nisa 2.Jul-a , rutu nismo jos napravili ali cini mi se da je najbolje preko Josanicke banje tj Kopaonika pa dalje preko Novog Pazara?

I zanima me sta traze na prelazu? Samo licnu kartu? Da li mogu da prenesem 2-3 litara viskija?
Razlike u cenama hrane (u marketima) ? I goriva (TNG) ?

I da li smestaj moze da se nadje za 5e po lezaju? Ako znate nekoga povoljno posaljite mi u privatnu poruku.

Da li je tamo roaming ili ne? Mts 064 karticu imam.

Cene pica po diskotekama? Fratelo,Malibu i Habana. Razlike?

Sta raditi ako nam se pokvari ova beda od auta? Mozda da se uclanimo u AMSS?


Hvala unapred na odgovorima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sutomore je zivo celu noc, idealno za mlade. Bezbroj kafica, diskoteka i tako to... Na prelazu ti treba licna karta a mobilni ti je u roaming-u (pazi kako trosis). Ako imas postpaid karticu, imas dodatnu opciju, pogledaj na sajtu operatera.Sto se tice cena u kaficima-ne znam. Mi idemo sa decom i ne idemo u kafice. TNG znam da smo napunili rezervoar na zadnjoj pumpi u Srbiji. Auto neka vam pregleda automehanicar pre puta - zbog vase sigurnosti.
Ako vam niko nije poslao poruku za smestaj, ja bih vam preporucila da nadjete na licu mesta, ali da pogledate pre nego sto se pogodite sa gazdom..
 

Back
Top