Neumerenost...

Ana-Marija

Ističe se
Poruka
2.204
Proshle godine,u ovo vreme,moj ortak je zaradio teshke telesne povrede u tuchi,tj. premlatili su ga do yaya...Imao je unutrashnje krvarenje bubrega,frakturu lobanje,potres mozga a jetra mu je bila natechena od batina...Elem,sudjenje sa tim likovima je zavrsheno danas,naravno u njegovu korist.Jedan od tih momaka je dobio godinu dana zatvora i dve godine uslovnog,a drugi 8 meseci zatvora i godinu uslovnog,dok je taj moj ortak dobio silnu lovu-25000 za advokata i 500000 odshtetu.To mu nije dovoljno,tako da ce sad da bude i parnichenje u nameri da im izvuche shto vishe para,a kad se sve okoncha,najverovatnije ce i da im se osveti...Nije mi jasno zashto bi se svetio i zashto bi ishao na parnichenje...?Zar nije dovoljno shto ce ti momci biti u zatvoru jedno duze vreme,a on ce da troshkari novac (inache pliva u parama)...?
Shta biste vi uradili da vam se dogodi ovako neshto?Da li biste se svetili ili imate granicu? :?
 
aaaaaaa je l ima jos neke drugare da me prebiju ocu i ja pare :)
pa nadam se ad bih stala...ali imam tu osobinu da cesto ne znam da stanem kad mi je lepo pa se npr prejedem :?
 
ja bih ih bio jednog po jednog....
tj muchio
i to poprilicno :twisted: :twisted: :twisted:
a verujte mi znam odlicne metode, a uz to i nisam gadljiv ... buahahahahaa
valjda me zato niko i ne dire, znaju da sam blago morbidan, a i najbolji ortak ima 98kg uglavnom misica....(a ni ostali nisu za bacanje)
:D

ebiga...biram drustvo
 
Iscedila bih iz njih sve sto mogu, ono sto kazu 'ko vodu iz kamena', ako bi mi neko tako nesto uradio. Ne mislim da bi se svetila da idem sad nekog da ubijem ili slicno, ali bi mi vala platili!
Pitanje za autora teme: ko je kriv uopste u toj tuci? Mislim ko ju je zapoceo?
 
E i mene to zanima, ako je ovaj dobio batine ni zbog cega, onda bih razmislila sta da uradim,ali mi zenske smo uglavnom drugacije prirode od muskaraca, pa bih se zadovoljila parama i njihovim pritvorom. Da sam ja kriva za tucu, TEK bih se tad ucutala, tj. vjerovatno ne bih ni dosla do suda. Mada sam miroljubive prirode pa nikad ne bih ni zapocinjala tucu,ali da mi neko stane na zulj..to vec ne bih pretrpila olako. Znaci suma sumarum: pare i resetke- puna kapa! 8)
 
pa mene verovatno kada bi tako istukli - neko bi se pobrinuo za te momke. verovatno bi se probudili sa delovima tela svojih porodica u svom krevetu. u najboljem slucaju. a u najgorem bi verovatno bili zatvoreni u nekom podrumu... na jako dugo. mislim da se ne bih zanosio pravosudjem.... i ne bi me interesovala lova...
 
"Osveta je moja ja cu je
vratiti"


naravno da bih se svetio...i za mnogo manje bih
potegao...necemo dalje...u takvoj sam fazi
trenutno,inace me neki debil izvredjao i mog druga
pa samo da ga se dokopam...no otom potom!!!

tiha voda breg roni!
 
naturaly:
"Osveta je moja ja cu je
vratiti"


inace me neki debil izvredjao i mog druga
pa samo da ga se dokopam...no otom potom!!!

Samo na tebe chekam...


Nego...

ne verujem da bih ishao dalje. To je to. pravda je chini mi se, zadovoljena. A ako taj tenkre oce da se sveti verovatno ce zavrshiti kao oni. Osim ako nema jaka ledja. Magloviti su ponudjeni podaci.
 
VisionOfDisorder:
naturaly:
"Osveta je moja ja cu je
vratiti"


inace me neki debil izvredjao i mog druga
pa samo da ga se dokopam...no otom potom!!!

Samo na tebe chekam...


Nego...

ne verujem da bih ishao dalje. To je to. pravda je chini mi se, zadovoljena. A ako taj tenkre oce da se sveti verovatno ce * kao oni. Osim ako nema jaka ledja. Magloviti su ponudjeni podaci.
I ja mislim da ce nayebati ako se bude svetio...Mislim,dechko ima kintu,ima i jake veze u policiji,ali je plitkog uma...ybt...o chemu ja razmishljam pored gomile problema...
P.S.Zaboravila sam da pomenem da je hteo i shkolarinu za fax da mi plati...Shteta shto nisam sponzorusha...Mrzim sebe zbog toga...Fuc*king moral... :?
 
Ana-Marija:
Proshle godine,u ovo vreme,moj ortak je zaradio teshke telesne povrede u tuchi,tj. premlatili su ga do yaya...Imao je unutrashnje krvarenje bubrega,frakturu lobanje,potres mozga a jetra mu je bila natechena od batina...Elem,sudjenje sa tim likovima je zavrsheno danas,naravno u njegovu korist.Jedan od tih momaka je dobio godinu dana zatvora i dve godine uslovnog,a drugi 8 meseci zatvora i godinu uslovnog,dok je taj moj ortak dobio silnu lovu-25000 za advokata i 500000 odshtetu.To mu nije dovoljno,tako da ce sad da bude i parnichenje u nameri da im izvuche shto vishe para,a kad se sve okoncha,najverovatnije ce i da im se osveti...Nije mi jasno zashto bi se svetio i zashto bi ishao na parnichenje...?Zar nije dovoljno shto ce ti momci biti u zatvoru jedno duze vreme,a on ce da troshkari novac (inache pliva u parama)...?
Shta biste vi uradili da vam se dogodi ovako neshto?Da li biste se svetili ili imate granicu? :?


A u kojoj se ovo zemlji radi..........posto je prica malo...... :? :? :?:
 
I ja bih se tu zaustavila jer mislim da je pametnije...Da nije dobio odstetu vratila bih im duplo pa ma gde me to odvelo, a ovako kad je tu vec umesano sudstvo stala bih jer bi to bilo kotraproduktivno za mene u tom slucaju. Vrlo jednostavno.
 
TOM@X:
Ana-Marija, taj tvoj drug verovatno ne bi dobio takve batine da je bio dobar.
Nisi rekla na koji način on to planira da izvede, i šta je za njega "osveta"??
Da malo rasvetlim situaciju:Otac te dvojice momaka koje cheka corka je dobio otkaz zahvaljujuci,na neki nachin,caletu mog drugara...
 

Back
Top