Brijanje ispod pazuha

Ако је теби тако боље,зашто да не. Некима је довољно,као и мени,само да "тримују" длачице,неки их бријају. Бријање истих те ни у ком случају неће мање учинити мушкарцем,премда неки то тако мисле! ;)

- - - - - - - - - -

nastavi naravno covece pa znaas li ti koji je vek
depiliraj ili jos bolje idi i na epilaciju grudi i svega sto je potrebno
mozes da postavis fotku recimo grudi stomaka i ledja pa cemo ti reci da li treba


То наручи на пп.,молио бих! Нисмо заинтересовани да гледамо туђа маљава подручја. :hahaha: И не пропагирај епилацију!
 
Ако је теби тако боље,зашто да не. Некима је довољно,као и мени,само да "тримују" длачице,неки их бријају. Бријање истих те ни у ком случају неће мање учинити мушкарцем,премда неки то тако мисле! ;)

taako je drugar
ti si pametan
mora to sve da se zna

- - - - - - - - - -

Ако је теби тако боље,зашто да не. Некима је довољно,као и мени,само да "тримују" длачице,неки их бријају. Бријање истих те ни у ком случају неће мање учинити мушкарцем,премда неки то тако мисле! ;)

- - - - - - - - - -




То наручи на пп.,молио бих! Нисмо заинтересовани да гледамо туђа маљава подручја. :hahaha: И не пропагирај епилацију!

ma sta fali bre pa da posavetujemo coveka :)
a sta fali epilaciji drugar?
 
Pozz,
Verujem da ova tema postoji samo me zanima hitno vase misljenje? Ja sam se sada obrijao ispod pazuha i zanima me da li da nastavim sa time ili ne?



Sent from my iPad using Forum Krstarice mobile app

Auuuu... pa sta to uradi covece, jel moguce da si to zlo sam sebi napravio... pa sta ti je to trebalo, nisi imao pametnijeg posla... eh, kakva ludorija... kroz dve nedelje ces osetiti posledice, prestace da ti se dize vrsnjak, to je odbrambeni mehanizam kojim organizam reaguje na nedostatak malja ispod pazuha, impotencija moze da potraje i do tri meseca, dok ne narastu nove malje...
 
Auuuu... pa sta to uradi covece, jel moguce da si to zlo sam sebi napravio... pa sta ti je to trebalo, nisi imao pametnijeg posla... eh, kakva ludorija... kroz dve nedelje ces osetiti posledice, prestace da ti se dize vrsnjak, to je odbrambeni mehanizam kojim organizam reaguje na nedostatak malja ispod pazuha, impotencija moze da potraje i do tri meseca, dok ne narastu nove malje...

:rotf:
 
a sta fali epilaciji drugar?


Ebem li ga, posle nema nazad a glupo je biti penzioner sa depiliranim pazuhom ( babe se lože na dlakave).
Do tada, ovo je keva:
33omqo4.png


Ja svoje krzno kontrolišem tom spravicom :cool:
 
A zasto mi zene moramo da se brijemo i depiliramo i budemo ono glatke, ciste i lepog tena a vi muskarci dlakavi ko licki medjedi?
Znas li bre ti bre kolko sve to boli, kosta i uzima vremana.
Sve za vas a ovde na ovom forumu nas pljuju i smatraju da smo svega seksualni objekt.
Ovaj sugenzi je stvarno stvarno bezobrazan
 
ja gledam da sredim gajbu i sebe i kuvam i da se seksam :lol:

nego, neko to radi, neko ne, sretala sam i ovakve i onakve
dragi recimo ne brije i sad kad bi počeo bilo bi mi malo čudno jer nisam navikla
ali ako misliš da treba, cepaj
 

Back
Top