KOBNA ZABUNA: Poginula na prvom sastanku s momkom

Sta cale ima da podnosi ili ne podnosi nekog decka mater li mu ebem,moze ako hoce da joj zabrani da ga uopste ima a ne koga ce da ima,sad u corku pseto.

Није отац крив што младић не зна да вози мотор.
Младић је лепо требао да стане прими батине и чека да суд реши случај.
Овако је крив за угрожавање јавне безбедности и изазивање тешке саобраћајне несреће са смртним исходом, барем 2-3 године робије.
Отац, треба да плати казну за прекорачење брзине и да му се одузме дозвола и казна за премлаћивање, пар месеци.
 
Poslednja izmena:
Није отац крив што младић не зна да вози мотор.
Младић је лепо требао да стане прими батине и чека да суд реши случај.
Овако је крив за угрожавање јавне безбедности и изазивање тешке саобраћајне несреће са смртним исходом, барем 2-3 године робије.
Отац, треба да плати казну за прекорачење брзине и да му се одузме дозвола и казна за премлаћивање, пар месеци.

Ne lupaj.

- - - - - - - - - -

To je pravi srpski domacin. Treba mu polomiti kolena i vilicu.

Poziv na nasilje!
 
Decko idi leci se!

Да ли се зна да ли је младић имао алкохол у крви или не?

И мало сам збуњен твојим ставом, зар ми не живимо у правној држави и зар не би требали да тражимо најодговорнија решења за тешке ситуације?
Ако је већ отац блесав и треба да иде у затвор због напада, зашто младић није потражио заштиту правне државе, него је довео до оваквих последица?
 
Мени се чини да само у глупости верујеш.

Верујеш да младић није имао избора и да није била његова идеја да беже, верујеш да правни систем није могао да их заштити од насилника, нити да подели правду ако би ипак добили батине.

Тај твој правни систем је глуп.
 
Мени се чини да само у глупости верујеш.

Верујеш да младић није имао избора и да није била његова идеја да беже, верујеш да правни систем није могао да их заштити од насилника, нити да подели правду ако би ипак добили батине.

Тај твој правни систем је глуп.

Naravno da nije mogao da ih zastiti da je mogao ne bi morao da bezi,dakle prestani da lupas gluposti,ti i tvoja prava.......
 
Mladić i devojka pali su s „honde“, a Dragoslav je pritrčao i počeo da udara Marka umesto da pomogne teško povređenoj ćerki!

- Kažu da je bilo strašno! Od batina je Marko zadobilo blaži potres mozga, a Dragoslavu se ubrzo pridružio i sin i njih dvojica su zajedno tukli Marka gde god su stigli! Marija je prevezena u beogradski Urgentni centar, ali je ubrzo preminula – kaže naš sagovornik koji je insistirao da ostane anoniman.

Čestitam debilčini od oca - sredio je ćerkin društveni život da bolje nije mogao. A i svoj...
 

Back
Top