Padavicharka
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Padavicharka

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Padavicharka

E, ovako, ja sam pokushala da upishem psihologiju na beogradskom univerzitetu i, naravno, pala. E, sad, zanima me da li ja ovo shto sam ovde polagala mogu da prenesem u Novi Sad ili Nish, mislim bez polaganja prijemnog i da me oni tamo negde ubudze.. ili da li mogu da se prebacim na neku drugu studijsku grupu u Bg-u,ali pre septembarskog roka, dakle sve to bez polaganja prijemnog ispita
    Ako neko ima iskustva sa tim ili ako je neki nadchovek u tome i uspeo bilo bi lepo da me posavetuje....

Početnik
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Padavicharka

Citat Original postavio smille
    E, ovako, ja sam pokushala da upishem psihologiju na beogradskom univerzitetu i, naravno, pala. E, sad, zanima me da li ja ovo shto sam ovde polagala mogu da prenesem u Novi Sad ili Nish, mislim bez polaganja prijemnog i da me oni tamo negde ubudze.. ili da li mogu da se prebacim na neku drugu studijsku grupu u Bg-u,ali pre septembarskog roka, dakle sve to bez polaganja prijemnog ispita
    Ako neko ima iskustva sa tim ili ako je neki nadchovek u tome i uspeo bilo bi lepo da me posavetuje....
    Pa evo da se "pohvalim" da sam i ja(po mojim proracunima) ispod crte na psihologiji i takodje ne znam sta da radim... Pa u Bg-u mozes da se prebacis na neku drugu grupu i to mislim samo na klasicne nauke jer je tamo jedino ostalo mesta. Ali opet to sve zavisi od toga koliko si ispod crte... Meni su uzasne te klasicne nauke i nije to dzabe ostalo nepopunjeno, tako da nemam nameru da se zezam sa tim!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

U NS ili Nišu moraš da polažeš ponovo prijemni...
    Ne znam ali moguće da im se i prijemni razlikuje...ali to proveri!

Veoma poznat
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    U NS ili Nišu moraš da polažeš ponovo prijemni...
    Ne znam ali moguće da im se i prijemni razlikuje...ali to proveri!
    Bas tako!

P.S. Ako mislis na septembar, na psihologiji vise nema mesta.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •