777

Camael

Zainteresovan član
Poruka
348
Zanima me šta znači 777 i čemu tolika fama oko njega? Nickovi i teme po internetu redom u sebi sadrže ovaj broj... Neki kažu da je broj Hrista, drugi tvrde da je broj Antihrista. Koji su argumenti za takve tvrdnje kada se u Bibliji spominje samo 666? Spominje ga i famozni Krouli, pa vjerujem da otud i potiče njegova popularnost.
 
Jeste, kroz zanos ljubavi. Ista se moze prouciti preko tarot karte Strast i Ljubavnici. Treba naravno biti upucen u tarot, a ovde nisam rad pisati o hermetizmu zbog fanatizma vernika koji ce, znas i sama kako reagovati, ubacivace Milana i sve sto im padne na pamet, uglavnom prljave reci o zeni kao bludnici koje su im ostavili u amanet reptilski entiteti.

f96688c2fd0df777_sex.jpg
 
Znas da djavo moze imati koju oce ali samo je sa onom koju voli.
To ti je to, broj sest je broj Sunca, simbol ljubavi, snage i svetlosti. Sedmica je zena, njegova ljuba :)

Po astrologiji Sunce je muskarac, Mesec zena (sedam planeta suncevog sistema) koje se vrte oko ovog frajera koji stoji u mestu.

U Bibliji se takodje pominje broj sedam ali kako je u pitanju period patrijarhata iz kojeg smo izasli podaci, simbolika i znacenje vise nisu relevantni (7 truba, 7 vrlina, 7 andjela.....) jer se broju lepe muski entiteti dok je zena potisnuta u drugi plan. Kako to i biva uvek sa zenama, jos uvek smo u nepoznanici i broj nam ostaje mistican.
 
Interesantno. A ima li taj odnos zvjeri 666 i žene 777 veze sa onom pričom iz Otkrivenja gdje Zvijer juri ženu koja rađa muško dijete i bježi u pustinju itd... Ili ipak nije povezano?
 
Ima vezu, stim sto prica iz Otkrivenja kao uostalom cela knjiga predstavlja izmenu istinskih misterija ranijih perioda.
Bezanje zene u pustinju nista je drugo do izmena mita nastalog nekoliko hiljada godina ranije, mita o skrivanju boginje Izide sa detetom u mocvarama od njenog brata. I kasnije price poput biblijskih u periodu kada su nastajale i podneblju u kojem su se javljale sadrze istu alegoriju. Podmetanje bogu Kronosu kamenje umesto deteta koje se cuvalo u pecini dok ne poraste i ne ojaca i koje ce kasnije svrgnuti svog oca sa prestola imaju paralele sa prenesenom pricom iz Otkrivenja. To jest ona ima veze sa njima jer je osnova ili baza nastala jos od kada je uspravni covek krocio nogom i poceo hodati zemljom.
 
A ovo je tema zatvorenog tipa? :)
Hvala na informacijama, ja za ovo prvi put čujem ;)
i ja, o simbolu sedmice bi se moglo naveliko pričati, ali za simbol tri sedmice prvi put čujem.
doduše, postoji zakon trojke i zakon sedmice koji deluju zajedno, ali ne i 777, kol'ko je meni poznato...:think:
 
Zanima me šta znači 777 i čemu tolika fama oko njega? Nickovi i teme po internetu redom u sebi sadrže ovaj broj... Neki kažu da je broj Hrista, drugi tvrde da je broj Antihrista. Koji su argumenti za takve tvrdnje kada se u Bibliji spominje samo 666? Spominje ga i famozni Krouli, pa vjerujem da otud i potiče njegova popularnost.

Hristov broj je 888 :lol:
 
666. Je papstvo,papa, vatikan.

Idemo u tom pravcu, uskoro ce te videti...

Off 13:18 Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest.

666 jeste covek.

Religiozni vodja, a zver je njegova organizacija...
 
Poslednja izmena:
POGLEDAJTE CIME SE OVE POMNUTE ZVERI SLUZE DA PRISLILE DA IH LJUDI PRIHVATE I SLUSAJU;EMBARGO EKONOMIJE:

Sve jednod a li je to pojednica, ili cela drzava, podrucje, narod, itd, itd...

Jedna zver cinid a druga zver dobije moc i da svi slsuaju tu drugu zver.

Zver sa rogovima kao u jagnjeta koja govori kao azdja je Usra a druga zver je Vatikan i papstvo....

Off 13:11 I videh drugu zver gde izlazi iz zemlje, i imaše dva roga kao u jagnjeta; i govoraše kao aždaha.
Off 13:12 I svu vlast prve zveri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zveri kojoj se isceli rana smrtna.
Off 13:13 I učini čudesa velika, i učini da i oganj silazi s neba na zemlju pred ljudima.
Off 13:14 I vara one koji žive na zemlji znacima, koji joj biše dani da čini pred zveri, govoreći onima što žive na zemlji da načine ikonu zveri koja imade ranu smrtnu i osta živa.
Off 13:15 I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.
Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.
Off 13:18 Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest.


Cilj novog svetoskog poretka je jedna vlast, jedna zakon, jedna vera...

Vidimo da je glavno oruzje novog svetkog poretka, da proture te svoje ideje, embargo ekonomije...

Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.
Off 13:18 Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest.[/U]


Ko je pre 10-15 godina mogao da pomisli da ce Srbija da slusa kao jagnje i da tezi porobljivacima?
 
Poslednja izmena:
PAPA CE DOBITI TAKVU MOC I RERLIGOZNO POLITICKU VLAST, KOJU NIJE IMAO NI U SREDNJEM VEKU KOJA MU JE ODUZETA PA JE NAUKA I RELIGIJA I ZVOT NA ZEMLJI PROCVETAO ZA TIH 200 GODINA; POSLE MRACNOG SREDNJEG VEKA I VLADAVINE PASTVA.

Off 13:12 I svu vlast prve zveri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zveri kojoj se isceli rana smrtna.


Niko od ljudi mu nece moci nista vec samo jedan:

2.Thes 2:7 Jer se već radi tajna bezakonja, samo dok se ukloni onaj koji sad zadržava.
2.Thes 2:8 Pa će se onda javiti bezakonik, kog će Gospod Isus ubiti duhom usta svojih, i iskoreniti svetlošću dolaska svog;



Sve se to radi u tajnosti ali je sve vise i vise vidljivije. Zadnji p apa je otisao jer je bio preblag i spor, nije radio dobro u tom pravcu...

Ko ce biti zaduzen za onu zver gore sa rogovima?

Rusi sa arapskim svetom itd.

Off 16:12 I šesti andjeo izli čašu svoju na veliku reku Eufrat; i presahnu voda njena, da se pripravi put carevima od istoka sunčanog.


Reka, voda, mora znaci u otrkivenju narod.

Off 17:15 I reče mi: Vode, što si video, gde sedi k urva, ono su ljudi i narodi, i plemena i jezici.


Usra ce istrebiti neki arapski narod kod reke Eufreta, citavu zemlju ili par njih, i to ce preliti casu da ce ovi udariti na njih..
 
Poslednja izmena:
glasniče, ovde je reč o broju 777, a ne o broju 666...mislim da opet u svom zanosu mašiš temu.

Pa nije tako.
Valjda si se opet napio i dosao na forum.
Steta sto nema pravilo da se pijanima zabrani da pisu dok se ne otrezne?

Covek postavlja temu i bas prica o tome sta ja sada pricam i pominje broj 666.

Nije 777 broj antihrista nego 666.

Samo upucujem temu u pravom pravcu:

Zanima me šta znači 777 i čemu tolika fama oko njega? Nickovi i teme po internetu redom u sebi sadrže ovaj broj... Neki kažu da je broj Hrista, drugi tvrde da je broj Antihrista. Koji su argumenti za takve tvrdnje kada se u Bibliji spominje samo 666? Spominje ga i famozni Krouli, pa vjerujem da otud i potiče njegova popularnost.
 
Poslednja izmena:
Pa nije tako.
Valjda si se opet napio i dosao na forum.
Steta sto nema pravilo da se pijanima zabrani da pisu dok se ne otrezne?

Covek postavlja temu i bas prica o tome sta ja sada pricam i pominje broj 666.

Nije 777 broj antihrista nego 666.

Samo upucujem temu u pravom pravcu:
glasniče, ne samo da si bezobrezan i nepismen, nego vadiš iz rečenice ono što ti se sviđa da bi mogao da postireš svoju subjektivnu mržnju prema nekoj drugoj verskoj organizaciji. zlo o kojem mantraš dolazi jedino iz tvojih komentara...

camael fino pita:
Zanima me šta znači 777 i čemu tolika fama oko njega?
dakle ne zanima je 666 nego 777...
 
Ja tebe nisam poceo da vredjam nego ti mene, a ja ispado bezobrazan???

Covek je pomenuo antihrista i broj 666.

Ja samo objasnjavam sta i ko je antihrist i ciji je to broj i da se iz toga vidi da 777 nema veze sa antihristom vec 666...

Nisi pravilno postupio, hteo si da ispadnes frajer na tudj racun, ali ne ide to...

Broj 777 je samo mucenje vode i skretanje sa 666...

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Ček, ček, papa je antihrist i dobiće neizmjernu religiozno - političku moć, a zvanično javni dug Italije će do kraja godine premašiti 132 posto BDP-a. :think:.

Vatikan je posebvna drzava i nema nista sa Italijom...

Vatikan je drzava u drzavi...

Ima svoju vojsku, svoj novac koji je sada u Evrima sa oznakama vatikana,, svoje zakone i svog predsenika.

Papa je religozni i politicki vodja...

Vatikan je ono sto je papi ostalo posle mracnog srednjeg veka sto je imao nad Evropom.

Ali se radi na tome da opet to dobije.

Okolnosti, kriza i katastrofe koje nailaze na ovaj svet, ce dovesti do toga...

Oni samo cekaju pravi trenutak...
 
Poslednja izmena:

Back
Top