pomoc za mog rodjaka-usao u drustvo maminih i tatinih sinova.

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Evo ovako da pocnemo,u cemu je problem.problem je u tome sto moj rodjak preopterecen svojim izgledom i sta drugi ljudi misle o njemu.ne samo rodbina i prijatelji nego i ljudi na ulici kad krene u izlasak stavi kilu gela na kosu,a onda izgleda kao da ga je krava lizala.Problem je u tome sto je on preopterecen time sta drugi ljudi misle o njemu i da li ga neko gleda u kaficu ili na ulici,kad je sa svojim drustvom puca od samopouzdanja a kad mu neka cura pridje u klubu samo lupeta gluposti i hvali se,pa ga na kraju cura ispali.Kod kuce se samo hvali koliko ima prijatelja na fejsbuku ali ih vise od pola ne zna.Uvijek je on najpametniji i najbolji,kad ga nesto pitas moras ga moliti dad ti odgovori,a kamoli da ga zovnes dda dodje kod tebe,nije bio kod mene ima godinu dana,stalno govori kako mora sa drustvom ici,on uglavnom izlazi sa bogatijom ekipom koje su totalne budale i nemaju grama mozga.a tek njegove drugarice prave glupace i ******** bez mozga.sve sto mukom zaradi potrosi na izlaske i opijanje sa svojim drustvom bogatijim od njega,znate mamini i tatini sinovi.cak je i promijenio stil oblacenja i muzicki ukus.sad samo slusa narodnjake i turbo folk,prije je slusao rock,i sad se utegne ko neki ljakse bez mozga,i obuce rozu utegnutu majicu i tijesne farmerice.da li ga ikako mogu vratiti na staro ponsanje jer mi veoma nedostaje stari rodjak.
 
To sa muzikom mi je najveće posrnuće .)
Možda je samo faza u sazrevanju, ali je izabreao prilično nakaradan model; ne znam koliko ima godina, ali ako kažeš da radi, računam da je stariji od 20.
Možda on pripada tom društvu, bez ozbira što oni imaju te roditeljske džeparce, ali ti ne želiš da on bude takav i žao mi je, ali možda ćeš morati da ga prihvatiš takvog kakav jeste....
 

Back
Top