hrabrost

Ja takodje ćutim ćutim pa kad mi dodje kažem tako da ovaj gleda šta ga je snašlo. tj. znaš ono šta ti bi odjednom? :shock:
Ili pak kad neću da se svadjam, onda se spremim za razgovor , samo što to moje spremanje traje danima, pa se izmrcvarim. :?
 
kisses:
ljudi kako skupite snagu i da li je uopste imate da nekome (ko vam nesto znaci) kazete ono sto vam smeta, ili ono sto osecate?
:( :D :evil: :? :x :?:

nemam problem s tim
prilično sam temeperamentna :D
bolje bi bilo KAKO DA NE PRETERAM (PONEKAD)
važna je stalna RAZMENA toga, osećanja, smetanja...važno je da se kreće. Čim stane, ja idem dalje.

e, a ako je jako važno (posao) onda gledam da budem diplomata.
 
ufffff Betty, tako smo slične po reakcijama :wink:

Samo što sam se ja u ove poslednje 3 godine toliko ''bavila'' ljudima da mi je granica tolerancije vidno pomerena.

Na primer, ranije bih vrištala da sam uhvatila koleginicu kako pali i gasi monitor jer joj se uključio Screen Saver :roll: ili bi se drala GLUUUPAČOOO kad sam je zatekla da ukucava svoj broj visa kartice pošto joj je isteklo sat vremena igre koju sam joj predhodno skinula s neta nebi li ućutala... Sad se samo smeškam :wink:
 
kisses:
ljudi kako skupite snagu i da li je uopste imate da nekome (ko vam nesto znaci) kazete ono sto vam smeta, ili ono sto osecate?
:( :D :evil: :? :x :?:

pa glupo je da mu KAZES treba da ga prevaspitas...govor je linija manjeg otpora i obicno nema efekta sem da ostanete tu gde jeste.
 
dobro moguce da su na netu ljudi s tim problemom...pa se ovde istresaju...da nisu takvi ne bi imali potrebe za ovom tajanstvenoshcu
 
ja evo već drugu nedelju pokušavam nekome da kažem nešto ali kada god ga vidim samo kažem ;;; ,,ej ša ima ,, --- ovaj odgovori ,,sve pod kontrolom ,,---- i tako ...potrajaće još neko vreme ,, a posle će mi biti izandjalo pitanje ,,, tako .... truba
 
?:
pa glupo je da mu KAZES treba da ga prevaspitas...govor je linija manjeg otpora i obicno nema efekta sem da ostanete tu gde jeste.
Baš sam se zamislila nad ovim :?

Deluje mi kao da si potpuno u pravu... A opet sama reč - prevaspitavanje nikako ne godi mom uhu :?

Govor - linija manjeg otpora :!:
A vidiš, ljudi pominju hrabrost za 'govor' - ako je potrebna hrabrost, onda nije linija manjeg otpora.

Ja kažem, pa kud puklo-da puklo... I imam utisak da idem linijom manjeg otpora... I ništa se ne menja, osim što se ja sve više nerviram što moje reči nikuda ne vode :?
Sad učim da ćutim... Mada ni to mi ne donosi nikakvo zadovoljstvo. Meni je potrebna hrabrost da prećutim - pa, kako ću se ja sama snaći sa tim... Ima li to neke svrhe? Ne, nema ni to :roll:
 
ja skupljam hrabrost tako sto stavim vanilicu u usta i onda sam spreman na sve... secam se, kada sam se iskrcavao u normandiji sa Tom Hanksom... da nisam zagrizo vanilicu napunio bih pantalone od onih uzasnih scena na Omaha plazi....
 
ej, majceki, kod mene na poslu se za povisen ton dobije otkaz (ili te UPUTE na godisnji) :wink:
e, zato sam ja uvek obazriva :D
ali pRIVATNO sam bič, planem kad mi nešto smeta (deca npr) i ne biram reči. Retko se posle izvinjavam, obično se druga strana izvinjava.
Šta stvarno ne podnosim?
da se spotičem stalno o JEDNU TE ISTU STVARTu ne vredi diplomatija; ako kažeš jednom, dvaput, triput, i nakon šest meseci ista priča, onda samo drama pomaže da te shvate ozbiljno! :twisted:
Pa onda nije loše ni preventivno izdramiti....aL TO TEK ISTRAŽUJEM. :D

Kružio svojevremeno vic o meni: koja je razlika između Beti i talibana?
S talibanima može da se pregovara :lol:

e, peach, ne sekiraj se, i meni ovaj tomax ide na q često.
Šaćeš, svako ima svog Peru Žderu. 8)
 
e, ove poslednje 2 recenice moje, hehehehe
toliko o HRABROSTI
ne stignem ni da procesuiram
koliko je stvarno sad vama neophodna ta info
ebi ga
sorry
i to posle kazem
ponekad
a?A vi? Jel preterate nekad?
 
M? :shock:
Ja UVEK preterujem, pa i kad tvrdim da preterujem :wink:
Šta fali znaku pitanja, baš je taman dovoljno nenormalna da bude superzanimljiva :D
E, i ti si super što psuješ :lol:
 
Betty:
M? :shock:
Ja UVEK preterujem, pa i kad tvrdim da preterujem :wink:
Šta fali znaku pitanja, baš je taman dovoljno nenormalna da bude superzanimljiva :D
E, i ti si super što psuješ :lol:


misliš na ono ***** ***** --ajde dobro može i penis ili vagina da se kaže ,,,, ondak ***** ti majku u ***** ,,,, paaaaaa ....... -- ma i ne znam ja baš mnogo psovki -- upotrebljavam par stalnih ---ajd kaži neku
 
ma morala bih da isprtljam po ž.kutku
postavljala si neke teme ovih dana
psuješ i Niveu :lol:

That's my bebe
She can be all 4 seasons in one day
to sad slušam :D

"She can be calm
She can be cool
She keeps me gessing
like a ...fool."
 
4-seasons-cats.jpg


evo :mrgreen:


seasons5.JPG
 

Back
Top