Protiv ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VisionOfDisorder:
Ovo nema svrhe. Samo ce zatvoriti temu. Razmishljam da li da poshaljem PM Administratoru. Ionako sam volju izgubio za ovim pod-forumom.
Ima svrhe dok on zatvori temu bice vec dosta komentara.
I da on moze da zatvori temu ali mi mozemo da otvorimo novu, a ima nas vise tako da smo u prednosti.
Moramo da isteramo ovu stvar do kraja, ali ljudu dajte mi podrsku, u vasem je interesu da prekinemo ovaj zulum.
 
borisbg:
Ako vas moderator koji se potpisuje kao ... iritira kao i mene, molim vas da mi pruzite podrsku da mu se oduzme funkcija moderatora.
Unapred zahvalan.


Imas temu o prituzbama na modove pa tamo izigravaj neshvacenu zrtvu.Ako vam ... toliko smeta prijavite se za modove ne smarajte narod.....
 
Mene samo uyasno nervira sto kad god neko otvori temu o koncertima, on kao sere da to treba da pricamo na temi koncerti...sto je uzasno glupo, pa oko 50% prica o muzici se svodi na koncerte...ne moze sve na istoj temi...tako da sam za...
 
Keeper:
ako imate prituzhbe javite se administratoru i yebeno prestanite da smarachite.
Uvek, naravno, ostaje mogucnost da ove administrativne procedure kao sto je potpisivanje peticije mogu nekoga i da "smarache", narocito vesele, neukrotive i INFANTILNE duhove (i mozgove !!), ali boze moj, zato postoji podforum "Tinejdzeri" sa mnostvom zanimljivih tema i neresenih problema (klinke zabrinute zbog prve menstruacije, prevelikog broja cipela, ili samo inferiorne zbog raskida sa 2 meseca starijim deckom), pa neka se tamo UNTERHALTUJU do mile volje ! Mi im, obecavam, necemo smetati.
 
slobodno dodji tamo da mi "smetash" :lol: ;-)

naravno, kad napravish tu "peticiju"... bozhe moj, ako vam je do peticija, izadjite napolje pa napravite peticiju da se neshto korisno uradi, ne mogu da verujem da konstantno, ali konstantno postoje ljudi koji cje da vode krstashke ratove protiv moderatora i smaraju ceo forum glupostima.

ajd da sam video nekad da je neko od "pobunjenika" bio u pravu, pa ajde... ali niko od vas koji je otvorio temu da bi se obrachunao nije bio u pravu jer nema veze sa zhivotom. ako se nadjesh ugrozhenim od moderatora, poshaljesh mu privatnu poruku i lepo se razjasnite. a ne da otvarate teme i kojekakve "peticije".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top