Smak sveta

NevenA :)

Ističe se
Poruka
2.332
Zar nije bio onaj jedan datum prošle godinice kad su išli ljudi okolo i pričali da smo gotovi?
Paranoja danima, kad ono - ništa!
Di su se vernici posakrivali? :think:
Ili oni ne veruju u to? :think:
Meni veze nema ni to, a ni religija (priče za laku noć sam odavno prerasla), ali ja pitam vas.
 
Zar nije bio onaj jedan datum prošle godinice kad su išli ljudi okolo i pričali da smo gotovi?
Paranoja danima, kad ono - ništa!
Di su se vernici posakrivali? :think:
Ili oni ne veruju u to? :think:
Meni veze nema ni to, a ni religija (priče za laku noć sam odavno prerasla), ali ja pitam vas.

Ja čekam, da sada kažu za 2013...evo ona ima broj 13...sad će oni da objave opet nešto! A čuj, tu su uvek vanzemaljci i tako to :aha:
 
Zar nije bio onaj jedan datum prošle godinice kad su išli ljudi okolo i pričali da smo gotovi?
Paranoja danima, kad ono - ništa!
Di su se vernici posakrivali? :think:
Ili oni ne veruju u to? :think:
Meni veze nema ni to, a ni religija (priče za laku noć sam odavno prerasla), ali ja pitam vas.

Kakvi vernici, šta lupetaš? To je bila neka new age zajebancija.
 
Zar nije bio onaj jedan datum prošle godinice kad su išli ljudi okolo i pričali da smo gotovi?
Paranoja danima, kad ono - ništa!
Di su se vernici posakrivali? :think:
Ili oni ne veruju u to? :think:
Meni veze nema ni to, a ni religija (priče za laku noć sam odavno prerasla), ali ja pitam vas.

био је
била - ја сам се усро од страха
поскакивао сам ко јаренце
апсолутно, нарочото кад дође из холивуда прича - обавезно верујем
ето одговорио ти ја
 
Zar nije bio onaj jedan datum prošle godinice kad su išli ljudi okolo i pričali da smo gotovi?
Paranoja danima, kad ono - ništa!
Di su se vernici posakrivali? :think:
Ili oni ne veruju u to? :think:
Meni veze nema ni to, a ni religija (priče za laku noć sam odavno prerasla), ali ja pitam vas.
Zanimljivo je sto je to prorocanstvo od drevnih Maja,a ipak se na njega upecase i hriscani.:think:
Pitanje je koliko je onda njihova vera cvrsta,ako veruju mnogoboscima?

- - - - - - - - - -

Ja čekam, da sada kažu za 2013...evo ona ima broj 13...sad će oni da objave opet nešto! A čuj, tu su uvek vanzemaljci i tako to :aha:

Od kad to hriscani smatraju broj 13 baksuznim?
 
Zanimljivo je sto je to prorocanstvo od drevnih Maja,a ipak se na njega upecase i hriscani.:think:
Pitanje je koliko je onda njihova vera cvrsta,ako veruju mnogoboscima?

- - - - - - - - - -



Od kad to hriscani smatraju broj 13 baksuznim?

е увек има неки смак света
нама србима траје од1459 год.:mrgreen:
 
е увек има неки смак света
нама србима траје од1459 год.:mrgreen:


Sale greska,nama se potrefilo od samog nastanka sveta da imamo konstantne Smakove sveta,a pocelo je to odonda kada nas negiraju da smo stigli odnekuda,a mi Starosedeoci Balkana,a i sire,valjda ce se jednoga dana utvrditi Ko smo i Odakle smo i Otkada Postojimo.:think:
 
Sale greska,nama se potrefilo od samog nastanka sveta da imamo konstantne Smakove sveta,a pocelo je to odonda kada nas negiraju da smo stigli odnekuda,a mi Starosedeoci Balkana,a i sire,valjda ce se jednoga dana utvrditi Ko smo i Odakle smo i Otkada Postojimo.:think:

има све у ватикану само треба да нађемо инсајдера:D
а има понешто и у матици српској, само је строго ПОВ
 
Bice uskoro Falus se probudio, ljubav je izgubila i ovaj put

ne rise.....znaci bice sexa......:hahaha: nista ja da kupim onda kokice kad krene seks......i 3 d naocare......its show time.......:hahaha:

- - - - - - - - - -

Ljudi!!!

Smak sveta je sutra u 16h, detaljnije o tome u sutrasnjem dnevniku u 19:30h!!!!!!

Drzite se svi!!!!

:hahaha:
e dobar si pravedni....:hahaha:
 
Strasno, zamisli kako smo se mi ateisti osecali kad smo samo pomislili na Strazni Sud i jos strasnijeg Sudiju. Svi smo odjednom pohrlili u crkve da se pricestimo, pokajemo i ponovo pricestimo. Onda smo svi klekli i molili boda za spas Zemlje, sto nam je On, pun ljubavi za coveka, izasao u susret i odlozio smak sveta za neodredjeno vreme. Cekace da se ponovo Zemlja nalpuni gresnicima, pa ce onda preko nekog svog proroka da nam kaze stra nas ceka i kakda ce se to desiti.

:hahaha::rotf::pop3::pop2::pop::amen:
 
ponecu i maramice .....:cool:

- - - - - - - - - -



ima i kod vidovite borke iz sela do mojega....ali.....:tajna:

па реци де је да је саватамо
немој ми нео само рећи да верујеш да смо се ушетали на балкан у 7 веку а добронамерни староседеоци се макли јер виде иду кршни динарци са карпата :hahaha:
 
па реци де је да је саватамо
немој ми нео само рећи да верујеш да смо се ушетали на балкан у 7 веку а добронамерни староседеоци се макли јер виде иду кршни динарци са карпата :hahaha:

ti znas da ja u te bajke doseljavanja ne verujem......:lol:
 

Back
Top