Владимир Путин: Незапосленост у неким земљама ЕУ прераста у трагедију

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
http://www.nspm.rs/hronika/vladimir...u-nekim-zemljama-eu-prerasta-u-tragediju.html
Председник Руске Федерације Владимир Путин је на Петербуршком међународном економском форуму изјавио да је забринут због растуће дужничке кризе, као и динамиком незапослености у неким земљама, посебно међу младима.
putin-502.jpg



„Забрињава статистика незапослености – око 200 милиона економски активних људи нема посао. Веома је тешка ситуација у Јужној Африци, приметио је Путин, додавши да је више од 60% грчког становништва без посла, више од 40% у Португалији и Италији, 56% у Шпанији.

„Чујте, то је већ трагедија. То је веома опасна ситуација и не само за економију, већ и за социјалну сферу, за политичку сферу“, рекао је Путин.

(Глас Русије)
 
Ala lazu ovi Rusi kakvih 56% u Spaniji? u Spaniji je nezaposlenost 86% a u grckoj skoro 100%!

Kako ga niko od prisutnih spanaca ne ispravi ?? :lol:

Naime , ova izjava je data na pripremnom sastanku G- 20 , gde u delegaciji EU sigurno ima i neki spanac ......

Na sledeci sastanak G-20 EU da posalje njofru !!! :ok:
 
A u Rusiji nezaposlenost ispod 4%

Puce EU ko trula tikva....
Ко да је то нешто ново.
Са сиротим Гадафијем и његовом минијатурном војском наоружаном оружјем из 70их прошлог века уза американску помоћ злопатили су се 9 месеци!!!
Стока пропала и неспособна, зато су и чиповали вУЧКа да би тупио о безалтренативној ЕУрупи.
 
http://www.google.me/url?sa=t&rct=j...xoHwBQ&usg=AFQjCNF32uDcWrNiKEm8Cuv8-FwMQAF_5w


U Evropi sve više 'izgubljenih generacija'
15 februar 2013 Izmijenjeno 07:31 CET
Troje od desetero djece u Grčkoj, Irskoj, Portugalu, Italiji i Španiji zbog krize već zapalo i siromaštvo ili su na ivici....

..... Stopa nezaposlenosti među mladima u Grčkoj je premašila 60 posto, u Španiji je više od 50 procenata, a u Portugalu je prešla 40 posto. ....

Sve vise mladih spanaca trazi posao u Rusiji - cesto kao iliegalni emigranti ... na granicnim prelazima u Rusiji zadrzane su i vracene u spaniju vec hiljade mladih ljudi koji su tamo krenulu trbuhom za kruhom , ali bez neophodnih dokumenata ... to za Rusiju postaje sve veci problem ....
 
...да је више од 60% грчког становништва без посла, више од 40% у Португалији и Италији, 56% у Шпанији...

Sve sami ekonomski stihovi, takoreci aduti iz rukava... :lol: Kako cemo? Ma lako cemo... Da se malo zaiebavamo, pa jos malo.. pa cekaj, zasto da zavrsimo za zaiebancijom kada nam lepo... Jos malo, ta imamo tek 32 godinice, mozemo do 40te, pa cemo da pocnemo ozbiljno da radimo.... :whistling:

Nemoj sada, gde sada da radmo?! Nismo mi za rad, samo za nite clubs i sex sa mladunicama... Iiebavali smo i zaiebavli na tudj racun 20+ godinica, sada bi mogli da se prijavimo za prevremenu peMMziju, ko ce u 40+ da radi i gradi... :tambalamba: :tambalamba: :tambalamba:

A sada cete, matore izandjale bitange, u rudnike da radite uz korbac i kandziju za saku pirinca i litar pijace vode. Da li mi vas je zao, slaninari i neradnici? NE (dobro sto niste zavrsili kao sapun u gradskoj kafileriji)! :D

_nobody_
 
Poslednja izmena:
A u Rusiji nezaposlenost ispod 4%

Puce EU ko trula tikva....

hahhahahh kako da ne ...samo sto taj evropljanin ima 5 puta vecu platu neg rus,
naravno neracunajuci bugare i rumune koji su beda kao i mi jer su dugo bili pod ruskom cizmom..

sad kolika je nezaposlenost u rusiji ne znam nek je 4 %... ali yebes privredu koja se zasniva na prodaji nafte i gasa
 
hahhahahh kako da ne ...samo sto taj evropljanin ima 5 puta vecu platu neg rus,
Будалаштина испраног мозга.
naravno neracunajuci bugare i rumune koji su beda kao i mi jer su dugo bili pod ruskom cizmom..

sad kolika je nezaposlenost u rusiji ne znam nek je 4 %... ali yebes privredu koja se zasniva na prodaji nafte i gasa
Око 20% руске привреде чини енергетска привреда, а око 40% норвешке привреде је енергетика, па ипак нико од еврорупаша то не спомиње?
Баш чудно.
 
Будалаштина испраног мозга.Око 20% руске привреде чини енергетска привреда, а око 40% норвешке привреде је енергетика, па ипак нико од еврорупаша то не спомиње?
Баш чудно.

nije budalastina, zna se za koliko radi svaba, francuz, danac,svedjanin, britanac...a za koliko ruja...znam da je tebi to krivo ali tako je...

a sto se tice privrede, navedi mi jednu rusku kompaniju koja nesto proizvodi i prodaje u celom svetu, kao npr. americki apple ili nemacki bmw ili neki dr.
 
Upoređivanje kupusa, cvekle i banane.... :)

Kaj vam je?

Španija sa svojom infrastrukturom nemože se porediti ni sa jednom zemljom Evrope, takođe nije moglo ni Grčka, gde je takođe specifična ali sasvim čovečna ekonomija bila. Neznam sada. Grci su bili uvek svoj na svome, a to znači da svaki Grk poseduje u privatnom posedu nešto, bilo da se radi o poljoprivredi, turizmu, ili neznam i ja šta. Koliko znam kod njih nema neke industrije koja bi bila na nekom uzvišenijem značaju. Svi su imali sve! Jedino što su ih muzli političari i belosvetski politički hohštapleri...
Grčka nije imala komunizam, te zato vi sa komunističkom svesti nemožete razumeti ekonomski sistem gde je ekonomsko politička situacija bila na najvišem nivou po Božijoj promisli, čovečnosti, prirodnim zakonima...
 
Poslednja izmena:
nije budalastina, zna se za koliko radi svaba, francuz, danac,svedjanin, britanac...a za koliko ruja...znam da je tebi to krivo ali tako je...

a sto se tice privrede, navedi mi jednu rusku kompaniju koja nesto proizvodi i prodaje u celom svetu, kao npr. americki apple ili nemacki bmw ili neki dr.

A ti znas kolika je plata u Rusiji ... vidimo kako znas - cim pominjes da je negde 5 puta vece ... mozda na Alfa Kentauru ..... :lol:
 
A ti znas kolika je plata u Rusiji ... vidimo kako znas - cim pominjes da je negde 5 puta vece ... mozda na Alfa Kentauru ..... :lol:

pa nadji podatke o bdp-u po glavi stanovnika, pa vidi koliki je ruski, pa uporedi za nemackim ili francuskim, ili britanskim....
a tako mozes da shvatis i kolike su prosecne plate otprilike
 
nije budalastina, zna se za koliko radi svaba, francuz, danac,svedjanin, britanac...a za koliko ruja...znam da je tebi to krivo ali tako je...
Ти које си навео се и веома међусобно разликују(нпр британац и швеђанин за исти посао) и заиста имају већа примања од Руса, само сигурно не пет пута како ти умишљаш.
a sto se tice privrede, navedi mi jednu rusku kompaniju koja nesto proizvodi i prodaje u celom svetu, kao npr. americki apple ili nemacki bmw ili neki dr.
Газпром, Лукоил, Сбербанк, Согаз(осигурање), Руске железнице(производња и продаја локомотива и вагона, пројектовање брзих пруга, каквих иначе у заосталој Чемерики и не постоје...), Северстал(Највећи руски произвођач челика и производа од челика и један од највећих извозника челичних производа), Силовие машине(један од светских лидера у области тешких машина, хидраулике, мотора великих снага, турбина хидро, гасних, парних...), Енергија( највећи светски произвођач компоненти и система у области космонаутике), Сплав(медицинска опрема, опрема за хотеле, угоститељство итд)...
Бтв Епл јесте основан у САД некада давно, све остало данас од развојних центара до производње је негде тамо...што би реко Молдер.
 
Poslednja izmena:
Ekonomski sistem zapada je takav da mora proizvesti krizu.Taj sistem je napravio 2 velike ekonomske krize 1929 i 2008.posle prve je izbio drugi svetski rat,posle druge imamo haos i rasulo u evropi i svetu.Dobro je sto im je Putin ovo spocitao,mozda se gospoda sa zapada probude iz zimskog sna i shvate da neke stvari moraju da menjaju.
 
Ekonomski sistem zapada je takav da mora proizvesti krizu.Taj sistem je napravio 2 velike ekonomske krize 1929 i 2008.posle prve je izbio drugi svetski rat,posle druge imamo haos i rasulo u evropi i svetu.Dobro je sto im je Putin ovo spocitao,mozda se gospoda sa zapada probude iz zimskog sna i shvate da neke stvari moraju da menjaju.
Tako je.

Njihov adut je komunizam, kojim sprovode spoljnu politiku, razaračku.
Neče oni da se menjaju, ne zele da budu Hriščani.
 
Tako je.

Njihov adut je komunizam, kojim sprovode spoljnu politiku, razaračku.
Neče oni da se menjaju, ne zele da budu Hriščani.

Ма какав те комунизам спопао. Ми комунисти смо против Запада. Запад данас спроводи најгору капиталистичку политику. Против те поолитике се највише боре комунисти и социјалисти. Немој да шириш дезинформације по форуму.
 
Tako je.

Njihov adut je komunizam, kojim sprovode spoljnu politiku, razaračku.
Neče oni da se menjaju, ne zele da budu Hriščani.

Oni su na hriscanstvo odavno zaboravili a od komunizma su uzeli najgore.Kao nekada sto je sediste kominterne bilo u Moskvi sada je u Briselu.I zvezdice na zastavi su lepo poredjali.
 

Back
Top