DINKIĆ ZA KURIR: Đelić kriv za pljačku Štedionice!

Koriscenje tabloida za pljuvanje po svima ostalima je... normalno?
A kad tabloidi zapljunu Dinkica, onda se saziva Savet za nacionalnu bezbednost?

Kategorija "moral" ne moze da bude izmerena kod Dinkica jer ne postoji, nema ga... nula.
:lol:

Зар се није скоро хвалио, како је узео од Руса кредит од 500 милиона евра, да би раније вратио Лондонском клубу дуг од 300 милиона евра и тако смањио задуженост земље.
 
:lol:

Зар се није скоро хвалио, како је узео од Руса кредит од 500 милиона евра, да би раније вратио Лондонском клубу дуг од 300 милиона евра и тако смањио задуженост земље.

U vrlo tvrdom uverenju sam da glavni problem Srbije nisu DS ili SNS... nego da je to bas Dinkic, bankarska ispostava u Srbiji. On mora da bude sprecen da preda celu drzavu bankama. Ako se to desi - jao si ga nama. Bice kao u Americi - zakasnis 1 dan sa ratom za kucu... i budes izbacen momentalno, ili ti nesto bude oduzeto. Ja ne zelim da gledam takav scenario ovde, ropstvo bankama.

- - - - - - - - - -

Pa čekaj, ko je tamo oono upao s automatom?

Koliko se secam, samo dve stvari su bile osvojene automatima 5. oktobra, u Beogradu. Fudbalski savez Jugoslavije i... Narodna banka Jugoslavije. Za prvo znamo da su mafija i nista vise... drugo ne bi trebalo da bude mafija.
 
U vrlo tvrdom uverenju sam da glavni problem Srbije nisu DS ili SNS... nego da je to bas Dinkic, bankarska ispostava u Srbiji. On mora da bude sprecen da preda celu drzavu bankama. Ako se to desi - jao si ga nama. Bice kao u Americi - zakasnis 1 dan sa ratom za kucu... i budes izbacen momentalno, ili ti nesto bude oduzeto. Ja ne zelim da gledam takav scenario ovde, ropstvo bankama.
.

Једини проблем није, али је ПРОБЛЕМ и треба да иде, као што је Кариће отерао на 10 година, сад треба он да иде.

А банке могу да заплењују, али им то није у интересу, коме ће да продају заплењено?
Оно јесте лако за пар хиљада евра, али за десетине и стотине хиљада овда има мало купаца.
 
...ne bi djela to uradio...tetkino dete...on me podseca na onog lika iz balaseviceve pesme-kao bane...

Ma otkud bi Djelic krao, on je onih 11.5 miliona stekao posteno, na trzistu rada.

- - - - - - - - - -


Znas kad ce da ga ulove, taj je pobegao davno. Sad ce ko i Sarica, da suzavaju krug zemalja. Samo ih vi pustajte da beze, odnece lopovi sve sto su pokrali.
 
Pa čekaj, ko je tamo oono upao s automatom?


Koliko se secam, samo dve stvari su bile osvojene automatima 5. oktobra, u Beogradu. Fudbalski savez Jugoslavije i... Narodna banka Jugoslavije. Za prvo znamo da su mafija i nista vise... drugo ne bi trebalo da bude mafija.[/QUOTE]

Ево чисто за историју да се прибележи и да су у Галенику упали са шкорпионима, Батић лично са бандом :rtfm:
 
U vrlo tvrdom uverenju sam da glavni problem Srbije nisu DS ili SNS... nego da je to bas Dinkic, bankarska ispostava u Srbiji. On mora da bude sprecen da preda celu drzavu bankama. Ako se to desi - jao si ga nama. Bice kao u Americi - zakasnis 1 dan sa ratom za kucu... i budes izbacen momentalno, ili ti nesto bude oduzeto. Ja ne zelim da gledam takav scenario ovde, ropstvo bankama.

Cela drzava je 05.10.2000 Djindjolinom predata na izvolte bankarskoj mafiji.. A masa je urlala: hleba, igara i beplatnih para! :lol: Pare NIKADA nisu besplatne, :mrgreen:

Koliko se secam, samo dve stvari su bile osvojene automatima 5. oktobra, u Beogradu. Fudbalski savez Jugoslavije i... Narodna banka Jugoslavije. Za prvo znamo da su mafija i nista vise... drugo ne bi trebalo da bude mafija.

Narodna Banka Srbie je nista drugo nego mafijaska ispostava, bila, jeste. I bice. :tambalamba:

_nobody_
 
U vrlo tvrdom uverenju sam da glavni problem Srbije nisu DS ili SNS... nego da je to bas Dinkic, bankarska ispostava u Srbiji. On mora da bude sprecen da preda celu drzavu bankama. Ako se to desi - jao si ga nama. Bice kao u Americi - zakasnis 1 dan sa ratom za kucu... i budes izbacen momentalno, ili ti nesto bude oduzeto. Ja ne zelim da gledam takav scenario ovde, ropstvo bankama.

- - - - - - - - - -



Koliko se secam, samo dve stvari su bile osvojene automatima 5. oktobra, u Beogradu. Fudbalski savez Jugoslavije i... Narodna banka Jugoslavije. Za prvo znamo da su mafija i nista vise... drugo ne bi trebalo da bude mafija.


A što se desilo istoga dana sa "Saveznom upravom carina"?
 

Back
Top