Odlucan potez
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Odlucan potez

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Odlucan potez

Vrucina je odlicna. Bas sam dugo cekala da malo otopli. Nije mi vruce, ali ja sam vrela. Malo sam htela da vas nasmejem, drugari, jer sam u velikom problemu i nije mi do smeha. Nije mi do placa. Zvanicno, ja ne tugujem, tako da sam veoma veoma srecna... sto i vama zelim. Iako sam uvek odlicno raspolozena, kao i ovih dana, a i sada se osecam super. Kao i mnogi smrtnici i ja mogu da imam nekih ljubavnih problema. Ustvari, ja i dolazim ovde, kada imam ljubavnih problema, da cujem koju pametnu, kako bi nasi stari rekli. Onda malo razmislim i odlucim sta da radim. Ipak, jos uvek razmisljam, a odluke... nema.
    U vezi sam sa jednim deckom. On je ok, to sam vam vec rekla. Ipak, svidja mi se i jedan decko iz Crne Gore. Mogu da kazem da sam se zaljubila. Nazalost, postoji jedan problem. Nikada nisam nikoga prevarila. Volim cist racun i u poslu i u ljubavi i u zivotu, a i na forumu. Lepo kazem da za da, ne za ne. Tu bi se i ceveni Aristotel slozio sa mnom. On je istrazivao pojam istine i definisao ga je slicno meni. Primetila sam da je uzeo mnoge moje mudre misli, ali ja se ne zalim. Normalno je da me ljudi kopiraju, jer ja studiram fakultet zivota. Moj decko nam je sredio da idemo na more. Ja sam mu naglasila da Srbija, Turska, Crna Gora, Grcka (odredjeni delovi), Hrvatska i Slovenija ne dolaze u obzir,a ni Bugarska i Albanija. Rekao je da je to iznenadjenje za mene. Obozavam iznenadjenja. Pitam se da li ce pasti neka Ibica ili Sardinija, a mogla bi i Portugalija. Dok pravim planove za more, pravim planove i o zivotu. Da li cu se udati za njega? To ne znam. Znam samo da mi se svidja ovaj Crnogorac. Razmisljala sam da raskinem sa deckom, ali je glupo, posto nam je vec sredio letovanje, a nije hteo da i kaze. Od kada zivim samostalno, iako sam ja hrabra i nezavisna, ipak, postoje neke stvari, koje mi nedostaju iz mog zivota. To je bazen. Moj sadasnji decko nema bazen. Ja sam imala bazen. Sada nisam u prilici da imam bazen, posto zivim u stanu. Milanka odbija da kuva, pa cesto idem kod mame na rucak. Bas sam danas bila.
    Obojica mi se svidjaju, ali ne zelim da prekinem ovu romanticnu vezu. Sta da radim?

Zainteresovan član svə mojə vidljivə rebrə (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Odlucan potez

cekaj, koji tacno lepak duvas? i koliko cesto?
    sočna psovka

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

da skochis fino u taj bazen sto ga nemas i...rashladish se ko covjek : ))))

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Vi ste se predozirali...

Zainteresovan član modestypepper (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

resetuj se
    "Curiosity kill the cat"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

tema je u poslednjoj recenici.

Poznat
    Učlanjen
    04.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Убоди се виљушком у ногу... Не знам што ал ето питаш ја одговарам

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    660

pa ništa, teraj tako, pa će već nešto da se desi
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Iskusan
    Učlanjen
    23.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidiim ja divno l(j)etovanje u Neumu! Uživaj i pevaj na sav glas!

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Boze pomozi...
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Veoma poznat
    Učlanjen
    24.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cico pusi ga..... tvoje proseravanje jedino qurcem u usta moz se zapusi....valjda podsvesno to i hoces......

Ističe se allice (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

spomenut je i Sokrat i Aristotel, lepo

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Malo mi je bilo teško da shvatim celu priču, ali mi nije teško jednu jedinu stvar da kažem: neodlučnost je put ka propasti. Prljavi računi su put ka ropstvu.

gost 286428 nije na forumu
    kad me Cak Noris prihvati za prijatelja,svi cete dobiti batine :)
    Domaćin
    Učlanjen
    18.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vrela Cica Pogledaj poruku
    Vrucina je odlicna. Bas sam dugo cekala da malo otopli. Nije mi vruce, ali ja sam vrela. Malo sam htela da vas nasmejem, drugari, jer sam u velikom problemu i nije mi do smeha. Nije mi do placa. Zvanicno, ja ne tugujem, tako da sam veoma veoma srecna... sto i vama zelim. Iako sam uvek odlicno raspolozena, kao i ovih dana, a i sada se osecam super. Kao i mnogi smrtnici i ja mogu da imam nekih ljubavnih problema. Ustvari, ja i dolazim ovde, kada imam ljubavnih problema, da cujem koju pametnu, kako bi nasi stari rekli. Onda malo razmislim i odlucim sta da radim. Ipak, jos uvek razmisljam, a odluke... nema.
    U vezi sam sa jednim deckom. On je ok, to sam vam vec rekla. Ipak, svidja mi se i jedan decko iz Crne Gore. Mogu da kazem da sam se zaljubila. Nazalost, postoji jedan problem. Nikada nisam nikoga prevarila. Volim cist racun i u poslu i u ljubavi i u zivotu, a i na forumu. Lepo kazem da za da, ne za ne. Tu bi se i ceveni Aristotel slozio sa mnom. On je istrazivao pojam istine i definisao ga je slicno meni. Primetila sam da je uzeo mnoge moje mudre misli, ali ja se ne zalim. Normalno je da me ljudi kopiraju, jer ja studiram fakultet zivota. Moj decko nam je sredio da idemo na more. Ja sam mu naglasila da Srbija, Turska, Crna Gora, Grcka (odredjeni delovi), Hrvatska i Slovenija ne dolaze u obzir,a ni Bugarska i Albanija. Rekao je da je to iznenadjenje za mene. Obozavam iznenadjenja. Pitam se da li ce pasti neka Ibica ili Sardinija, a mogla bi i Portugalija. Dok pravim planove za more, pravim planove i o zivotu. Da li cu se udati za njega? To ne znam. Znam samo da mi se svidja ovaj Crnogorac. Razmisljala sam da raskinem sa deckom, ali je glupo, posto nam je vec sredio letovanje, a nije hteo da i kaze. Od kada zivim samostalno, iako sam ja hrabra i nezavisna, ipak, postoje neke stvari, koje mi nedostaju iz mog zivota. To je bazen. Moj sadasnji decko nema bazen. Ja sam imala bazen. Sada nisam u prilici da imam bazen, posto zivim u stanu. Milanka odbija da kuva, pa cesto idem kod mame na rucak. Bas sam danas bila.
    Obojica mi se svidjaju, ali ne zelim da prekinem ovu romanticnu vezu. Sta da radim?
    Cim pojedem burek,obecavam da cu procitati temu

Slične teme

1. Novi papa mora da povuce odlucan potez!
    Autor BLAJBI u forumu Religija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.03.2013., 06:39
  2. Posle NATO-a, sad Rusija vuče potez
    Autor satarichar u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 16:52
  3. Neprijateljski potez vlade Crne Gore prema Srbiji
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 06.11.2006., 03:51
  4. Mudar potez Koshtunice..........